Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.336
03.10.2005
41
3
0
ljudi crvena rizla + je skroz ok.
U Krusevcu jos po negde moze da se nadje plava, ali veoma retko.
ne znam koja je vrsta jer sam uzimao na komad, ali na rizli pise hemp i ima znak canabisa, ali se veoma tesko vidi.
dakle ne znam kako se zovu ali su isto ok. mozda neko zna koje su to rizle ?!

Rizla + rulzzz ... :lol:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Hehe...našo sam king size Smoking sve vrste!!! I odma kupih Green i Master (srebrne). Green jer su od konoplje (a najviše volim rizle od konoplje) a ove Master Srebrne su tako bolesno tanke rizle, staviš ih na neku podlogu ko da ih nema...prozirno!!!

Ovih dana se isprobavaju pa æu znat dal su green bolje od Rizla + Original konoplja extra king size. 8)

I da...vidjeh one èetvrtaste o kolima GreenMan prièo: Smoking Maze od kukuruza...Htio sam ih kupit da probam (nikad nisam probo rizle od kukuruza) al su tako male! Takvu pljugu malu nisam nikad srolo za sebe. Šteta šta nema veæih. :cry:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Male?!Pa veca je od standardne a manja od velike Rizle.Hm sta vi to motate kad joint mora da bude ogroman?Ja kad napunim ovu Smoking nas 3-4 (zavisi od kolicine duvana) se dobro navari.Ili nam je slab kapacitet?:)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Kad pušimo ovu lošu vutru(s naših prostora županije), rolamo pljuge od nekih desetak cm...
Kad pušimo pravu vutru u Zg, pljuge su od dvadeset cm i svaka ima po 5g u sebi...
A kad smo sa vu iz Zg ovdje, 15g dnevno/100g tjedno...naravno, Prijatelj i Ja.

Što je bolja vu, to je više pušimo. Zato kad smo dvojica imamo rolu, a kad sam pušim imam king size jer mi je smisao tek da osjetim rad prije faxa i sliènih situacija.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Pušili smo u 2 navrata sa king size Green Smoking. Razoèaran sam, neugodno i neoèekivano.

Lijepilo srednje do loše kvalitete. To me najviše iznenadilo. Rola se osrednje do ok, a okus je dobar (ipak su od konoplje). Crne smoking u roli su mi se boljima pokazale.

Smoking Master (srebrne) nažalost nisam ni stigo isprobat jer sam ih izgubio veæ prvi dan kod frenda u stanu, bit æe lijepo ako mu ih naðu starci, al tako mi i treba kad sam mu išo napušit pit bulla. Hehe....kiho je 5 minuta :lol: :lol: :lol:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Osjetio sam nevjerovatnu potrebu da i ja totalno popljujem plave ripsice. Teske za smotat, uvijek mi ubiju gust motanjaa kad zapalis, ko da si smoto u novinski papir. Katastrofa.
Ipak, najbolje rizle su mi one u smartshopu, neka kutijica sa ganjom naslikanom, a same rizle su full tanke i prozirne, sa jebenim ljepilom, bijele boje, ali po sebi imaju neku zelenu grafiku. Ili listove marihuane ili vec nesto.. To su mi najjebenije rizle u kojima sam srusio rekord. (djoja od 42cm koju sam sam smotao, samo je frend drzao jedan kraj dok sam ja oblikovao)
Ostatka tog dana se nekako bas i ne sjecam... :)
 
20.11.2005
15
0
0
ma smoking je najnaj...pogotovo zlatni je moj favorit jer je uska rizla, a ne one plahte tipa rizla+ plava, pa kad smotass fin tanak a dugacak j oko dzeje ima 12 slojeva papira i ugussiss se...
SMOKING rulz
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
za sada su mi najbolje rs(zelene) jer nisu tolko siroke ko plave...naravno najbolje rizle ikad su rizla+ al ih kod nas vise nema nigdje za kupit,najgore rizle su rips plave mi ih u ekipi zovemo tapete.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
da, Rs zeleni je odlièan jer je 1/1.4, tj. kao šta kažeš manje širi od plavog, a kao zleki su ful tanke i odlièno lijepilo.

jeste primjetili kako su plavi rips promjenili prije nekih mjesec dva? al zajebi ti to kad ih zapališ ni ne gore, a kad izgore ostane pol tone pepela kolko su debele...ccc. :shock:
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
janBaseaddict je napisao(la):
ma smoking je najnaj...pogotovo zlatni je moj favorit jer je uska rizla, a ne one plahte tipa rizla+ plava, pa kad smotass fin tanak a dugacak j oko dzeje ima 12 slojeva papira i ugussiss se...
SMOKING rulz

ja isto ne volim široke, zato što volim tanko motat, a ne preferiram baš ni najuže, iako su bolje od najširih, lol. Najbolje mi odgovara 44mm.

Zašto niko ne spominje HEMP rizle (rola)? Bijela kutija sa zlatnim isprepletenim "granama" po sebi. To su mi jedne od najboljih. Volim i smoking (crne), Millenium (dok ih je bilo), RS su odliène, Party in House kombo kutijica sa filterima nije loša, Enjoy (hrvatski kombo proizvod) RS + filteri (najbolji koje sam vidio iako malo predugaèki, al to je najmanji problem)...

RIPS plave su najgore rizle koje sam u životu svom vidio/probao/rolao. Prvo i prvo tolko su suhe da se sve zapinju dok rolaš tako da se to teško može nazvati rolanje. Drugo, tolko su debele da je to katastrofa, a treæe - tako smrde i imaju gadan okus da mogu pokvariti okus i najboljoj travi.

I za kraj, neko je pitao da li se u Srbiji mogu naæi role...ja nisam uspio...dok sam bio na Exitu 3 dana sam tražio rolicu, al na trafikama su me èudno gledali...haha...
 
21.11.2005
47
8
0
ne znam za vas drugari, ali ja u motanju dzointa uzivam skoro kao i u pushenju.. kao, najbolje motam u drushtvu pa mene stalno teraju. ah, kakav je to uzitak. od komada papira i gomilice marihuane stvorish jox. chak imam i nazive za razlichite vrste motanja. omiljeni mi je "celestial beam" spojish dve rizle od 100s a pre toga ih uchinish malo uzim... onda tu je "volcano" ili kako ga drushtvo zove "top" ili "granata" tu se ide u shirinu a ne u duzinu, onda "double barrel shotgun" -znate onu anomaliju u motanju kada se rizla savije tako da unutar dzointa postoje dve komore? jednu napunish duvanom i shitom a drugu skankom [to inache krivi mozak] -veoma pipav posao..skoro kao cepidlachenje hehe. omiljena rizla mi je bila jeste i uvek ce biti pirinchana rizla plus... ali moze i crna smoking 100s. jel neko gledao film PUSHER?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Hehe...mi smo bili i stvorili u ekipi filozofiju: Pato: rijeè nastala za oblikovanjem pojma top skanka ili pato skenðe. Pato je nakon toga posto veliki mislilac, um 21.st., lièilac, zoolog, botanièar, filmolog, zidar, konobar, vrtlar, vodonoša, znanstvenik itd. Nedavno smišljena mu je žena: Debrenka. No to je druga prièa :wink: :lol:

Inaèe što se tièe hemp rizli (od konoplje), najboljima su mi se pokazale:

Extra King Size Rizla + (one naranèaste): meni osobno predobre, odlièno motanje, odlièno lijepilo (dok ližete jezikom osjeæate kako vam ne zapinje nego klizi...), i odlièan okus.
Bijeli Rips: takoðer predobre rizle, tanke, odlièan (meni osobno najbolji) hemp okus, dobro se rola i u roli su, što je najbitnije.
Smoking Green: evo baš sam juèe osto bez role i sa frendom sfrljio pljugu na L (sa 2 king size rizle) sa Greenom. Lijepilo srednje, sporo gore, motanje srednje. Okus je zato dobar.