Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.336

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
u zadnje vrijeme motam samo sa rs rols..jer nemogu nigdje više naæi rizla + :(
ali mogu reci da su rizle za tako malu cijenu dosta jeftine!
 
27.08.2006
0
15
0
45
Shta god mi padne pod ruku, ja smotam vutru u to... xexexe :D
A kada bih mogao da biram, naravno Smoking rizle rulaju... :not_nice:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Smoking crne u roli su odliène rizle; fine glatke teksture koja se dobro lijepi za prste dok se mota, visokokvalitetno lijepilo i jako dobru dužinu u samom pakovanju. Ali su medium size tako da nisu za one ful debele pljuge, teške topove. Ali i za mene takoðer, jedne od boljih rizli na tržištu.

Nasuprot njima, RS kojeg se može kupit ovdje kod nas u Op (od pred tek nekih 5mjeseci), je katastrofa. Ja brijem da su to ili škart zalihe ili nekako sjebane od lošeg skladištenja... Lijepilo im žešæa koma, ližeš ko budala odljepljuje se (a dobro se zna kako RS im odlièno lijepilo), a u roli ima samo 3 metra. Ugl, užas žešæi...
 
21.09.2006
0
0
0
U Amsterdamu sam kupio rizle sa "ukusom" breskve 8)
Bas su dobre bile. I ukusne i lake za rolanje...

Mnogo mi je bilo zao kad sam srolao zadnji dzoint sa tim rizlama... :cry:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
i ja uzimam party in house... te su mi dobre... ali trenutno ih nema u mom seljackome gradu, tj nema ih vec skoro mjesec dana... pa kupim rs
nemamo bas neki izbor.... imamo rips...hehehe ali to je katastrofa od rizle.. to su prve rizle, s njima sam pocela motat.... heh...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Kvaliteta papira za motanje naglo pada. Rs nekoæ meðu kvalitetnijima, sada sa osrednje-lošim ljepilom, te i u takoðer manjoj dužini.

Party in da House sam danas prvi put kupio sam, koristio sam ih veæ prije i takoðer sam bio zateèen njegovom deterioracijom i padom kvalitete. Takoðer, preuske su za one "masne bateve" i ljepilo šteka.


Zasad mi najviše odgovaraju Smoking crne u roli...dobra dužina, odlièno ljepilo, gladak papir...
Za za osobnu upotrebu, sad kreæem u pohod traženja svojih najmilijih Rizla + Original king size extra large hemp... predobre rizle :wink:



Pozdravljam vas... :D
 
05.10.2006
0
2
0
party definitivno. i rs nisu lose jedini problem je sto imaju samo oko 1 metar a party 5 + 50 filtera :) problem ovdje sve so imamo za uzeti su party, rs, rips (listice uzimam samo u teskoj nuzdi)a party nema uvjek za uzeti tako uzimamo rs.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
sada trenutno koristim smoking crne. Ima ih kupit na pumpi blizu mene i jako sam zadovoljan njima. Inaèe jedino što ima za kupit u kiosku u mom gradu je glupi plavi rips! :x