Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.337

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Ja sam u zadnje vrijeme zapeo na enjoy rizlama..
10kn, RS rolica i 30-ak flopova od kojih je svaki za 2 pljuge :D
rizle rasturaju
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
kupio neki dan u shopu raw-hemp.svijetlo smeđe slim..odlicne su.ugase se odma ak zaboravis saugat
 

GilerA

Banned
Banovan
16.07.2011
3
0
0
30
ma joj vjeruj da mi se desavalo kad se prepusim.. da zapalim jos jedan povucem koji dim stavim u pepelnicu i on izgori sam.. Nisu ni lose te sto se gase :D mada je bolje npr. cistak raspalit.. nego u nesto plasticno xD
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
bas to..kad mi je dosta i hocu da odmorim i napravim pauzu ostavis ga i brzo se ugasi..brze nego smoking.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Vidite moje nove fensi rizle :D
photo0032rp.jpg

[]ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
[]ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

photo0032rp.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja od nedavno koristim Ziggi Slim - extra su mi... ni preširoke, niti preuske... baš ono između,...
aaa dobre su i OCB, samo šega ona gumica fol... :) da se ne otvara :) hehehehe, flopovi (kartončići) su mnooogo uži nego kod Ziggi rizle, a i rizla je uža, ali maaalo, ne puno... uglavnom extra je...

Inače kod nas su Ziggi 2,5km (1,25€) iii OCB 2km (1€) isto naravno pakovanje od 32 rizle kao i kartončići (flopovi)
 
23.07.2011
7
2
0
36
Ziggi ima dobre kartone, ali su rizle loše samo tako (kad dođeš pred kraj pakovanja sve su zaljepljene jedna za drugu...par puta mi se već desilo), ali dobro...mogu poslužiti. OCB bez premca :) :respect:
 
12.08.2011
5
0
0
35
Uh, ja pusim vec godinu i po svakodnevno,posto moj decko koristi pa sam uz njega pocela,ako mi verujete do sad nijedan djoint nisam napravila sama,pokusavala sam al' nema sanse, sigurno zato sto sam i malo (malo-vise) smotana,nemam osecaj... A uglavnom koristimo OCB papir i flopove, mada ja ne razlikujem losu i dobru rizlu kao sto rekoh, ne znam da napravim :vb_smash:
 

ST-medaR

Banned
Banovan
12.09.2011
4
2
3
36
Tutum Tama
meni su daleko najbolje OCB rizle u roli, nije los ni rola Smoking slicno kao OCB, dok je na 3 mistu
RS rola (tzv. široki papir) samo ako se ima meda i ako se rolaju baklje, inace pristojan joint za OCB.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja volim Smoking Rolnu, Ziggi (slim), OCB sa filterima (samo malo je ružno dok se naviknem sa filtera od Ziggija na OCB filtere jer su manji i "krući" karton. Dok Ziggijevi su veći, ali za oblikovati kako hoćeš :)

Ima rolna sad ne davno došla u SA, i samo jedna trafika ima u čitavom gradu gdje imaju više vrsta, između ostalog i rolnu "Party in House" - naravno sa filterima, al' ispadaju nekako, i nije mi nekako praktično kao Ziggi npr: ali što se tiče kvalitete, ove su mi extra svaka, rolna Smoking i Party in House i od rizli Ziggi (slim - uže) pa onda su OCB sa filterima (i onom trakicom okolo - smiješno malo :) al' eto :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja volim Smoking Rolnu, Ziggi (slim), OCB sa filterima (samo malo je ružno dok se naviknem sa filtera od Ziggija na OCB filtere jer su manji i "krući" karton. Dok Ziggijevi su veći, ali za oblikovati kako hoćeš :)

Ima rolna sad ne davno došla u SA, i samo jedna trafika ima u čitavom gradu gdje imaju više vrsta, između ostalog i rolnu "Party in House" - naravno sa filterima, al' ispadaju nekako, i nije mi nekako praktično kao Ziggi npr: ali što se tiče kvalitete, ove su mi extra svaka, rolna Smoking i Party in House i od rizli Ziggi (slim - uže) pa onda su OCB sa filterima (i onom trakicom okolo - smiješno malo :) al' eto :)