Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.337

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
Ove koje je powerseed stavio Raw nisam jos kupio :D bio sma u smart shopu neki dan i zaboravio...Svidaju mi se ove prozirne rizle tu i tamo koristim

Glass_Rolling_Paper_1916.jpg
 

peskafondo_420

Aktivan Član
06.02.2012
58
4
0
39
Dr.Chronic je napisao(la):
Ove koje je powerseed stavio Raw nisam jos kupio :D bio sma u smart shopu neki dan i zaboravio...Svidaju mi se ove prozirne rizle tu i tamo koristim


Probao sam, nisu uopce lose samo je cudno pusit te prozirne,ove su mi najbolje:

16a3byp.jpg


papir i filteri u kutijici prva liga.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
PowerSeed je napisao(la):
u tom fazonu su i Elements, odlicne al' trenutno nemam pa nema ni fotke ;)
Da, Elements su keva! :D Ja ih isto volim...I imaju zanimljiva pakovanja... :rofl: Kao neki strip ima i svasta nesto, ali to su u stvari flopovi... nema sanse da me skuzite sad kad ovako pricam, morate da vidite da bi ste skapirali o cemu pricam...
 
17.03.2012
14
1
0
32
Ocb jer sam sentimentalan...takodje sam u zadnje vrijeme pronasao brown sugar i prelijepe su i za motanje i za pusenje...jedine koje mrzim su one providne ne znam im ni ime svaki put se utripujem da pusim plastiku a i kada ga smotas dodje deformisan i tvrd kao kamen komad.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Nesto mi to malo da bi bilo 100's ... :icon_lol: Bez pune stotke nista! Ali dobre su elements :thumb: Ja sam ih nasla u metalnom nekom pakovanju...
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
definitivno crne smoking rolice, a najprakticnije su party in house (papir nije nesto, al zbog filtera ih obozavam)

sjeca li se neko onih nJoy sa tripoidnim perforiranim filterima...mislim da je to cak bio hrvatski proizvod, proizvode li se jos jer ih stvarno dugo nisam vidio?

a pusilo se na svasta...papir od kruha, jabuka, kruska, lula, bong, flasa, nož, blunt, prozirna rizla...jos da mi je vaporizer probat i mogu u penziju ;-)
 
19.11.2011
10
0
0
34
Meni osobno najbolje rizle su raw pure hemp koje sam kupovao u smart shopu, ali baš da mi se da svaki put do grada samo po rizle...NOT! :icon_lol: ...a slažem se s MarcoPolom da su party in the house najpraktičnije zbog flokova...iako sam shvatio da mi nije toliko bitan papir koliko ono šta je u papiru :icon_biggrin:
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
MarcoPolo je napisao(la):
a pusilo se na svasta...papir od kruha, jabuka, kruska, lula, bong, flasa, nož, blunt, prozirna rizla...jos da mi je vaporizer probat i mogu u penziju ;-)
Noz?! O_O Kako na noz? hahaha, stvarno mozes u penziju :D
Zasto jebeni OCB nema upozorenje?!?!?!? Uvek me sjebe!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
noz? recimo da imas komadic hasisa ili skunkicha ali bas nista drugo osim noza (bilo je i takvih situacija)...stavis na vrh noza, zagrijes upaljacem noz odozdo i udahnes isparenja...nesto kao prirucni vaporizer ;-)