Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.156
233
Teški ovisnik PES-a od doba još dok je bio ISS..
Sad udaram patch balkan adria,imaju sve lige u regiji i sve je top poštimano (stadioni,face,navijanja,tetovaže,detalji...)
Nikako nisam mogao screen opalit u igrici,ne da mi,pa sam okinuo mobitelom,kao da sam uslikao trimerom..:D
Ima li nas još??

signal-2022-09-26-204410_022.jpeg signal-2022-09-26-205946_002.jpeg signal-2022-09-26-204410_003.jpeg
 
02.05.2022
48
237
33
34
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
Europa Universalis 4, Svi DLCi instalirani, konkretan run je start kao Ragusa(Dubrovnik), malo osvajanja, formiranje Dalmacije (postoje uvijeti) i onda ekspanzija
 
Poslednja izmena od urednika:

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
785
5.512
233
Dalmacija
Za sve wowashe, molim vas bez komentara tipa “ajme jos igras wow” ili “ko jos igra wow” i slicnih. Ja ga igram i igram pvp. I gankam ekipu i mrcvarim svaku klasu u prve dvije faze igre. Nakon Blackwing Laira su statsi vec preveliki al ok. I dalje sam jak. Al tad valja rajdat..ma kome pricam…
Uglavnom, da nekome ne promakne a prizeljkovao je, custom Vanilla, s more kontenta van klasicne vanille, questovi, dungeoni, zone, outdoor bossevi i moore toga, 27.10 relese.
Ja osobno cu igrat Alliance Rogue, ako budem NE zvat cu se Sika, a ako budem Dwarf zvat cu se Pogan.
Eto ako neki vutras uleti, javite se :)
IMG_5738.jpeg
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.336
9.888
256
Ja preobožavam Warcraft. Znam lore pa ja mislim napamet, i sve što ću reći je LOK'TAR OGAR

Ali isto tako u životu nisam igrao WoW :D čak ni dotu, zauvek ostao veran klasik Frozen Throne 1vs1 ili 3vs3 to su mi go-to opcije uvek :)
Iskreno, bojim se da bih se toliko navukao da ne bi bilo nazad, ovako mi bolje, uz spravu i kafu ujutru opalim partiju-dve WC3 i dan danas. Ne izlazim na net toliko često, uglavnom vs insane kompa, i udri.
PSX_20231012_122221.jpg
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
785
5.512
233
Dalmacija
Lore znam polovicno. Glavne dogadjaje koji su obiljezili univerzum Warcrafta, ni blizu kao ti. Takodjer veliki fan kompletne fransize. Igrao sam dvojku jos davno, pa je nekoliko godina iza izisao w3 plus frozen throne i dugo smo to igrali. U vrijeme kad su igrali oni nasi, 4Kings. Rasturali na natjecanjima.
Onda su najavili Wow..ajme..sjecam se kako smo citali clanke i kopali po netu nebili nasli nesta sta jos nismo saznali..kad ce kad ce..i napokon, u prvim danima releasea smo poceli. Sjecam se kao jucer, realm name: Laughing Skull, male NE rogue, ime generirano u nekakvom online “fantasy name generatoru”. I izbaci ime Thororfirian. Reko ajde.. tu se rodila ljubav prema tom wowu i godinama nije bilo stajanja. Prestao sam ugrat u prvoj fazi Cataclysme, treca ekspanzija, po vecini stare garde ekspanzija koja je unistila duh wowa.
Tad sam krenuo po svakakvim privatnim serverima koji su pokusavali povratit taj hardcore duh originalne vanille, neki su bili blizu ali na kraju nikad nitko nije uspio. To je trajalo skoro desetljece. Tad vec ssam se kacio velikim i poznatim hardcore guildovima poput Salad Bakers u Alliance i Apes u Hordi. Uglavnom kao social member koji bi filao prazna mjesta u rajdovima, na taj nacin sam se opremao..kasnije s vec velikim znanjem o mehanici igre bio sam u vrhu po rankovima u vecim raiding i pvp guildovima. Bio sam main tank, off tank, main tank healer, rogue class officer, ma svasta. Iako me wow osakatio jer sam propustio more jebenih naslova u drugim zanrovima ne zalim za tim. Jer mi je pruzio doslovno tisuce sati uzivanja a i naucio sam engleski igrajuci wow.
I onda je official Blizzard izbacio “original” vanillu koja opet nije bila original nego prilicno pojednostavljena.. razocaranje. Onda cackaj vamo cackaj tamo naletim na turtle wow. Ma milina osim sto je bio pve server..izdrazo par desetaka levela i otisao..nisam igrao jedno dvije godine, sad sam hypan na ovo nenormalno. Jedva cekam.
A cuj @Wendigo, ide zima, topal caj il kava i kad ekipa doma zaspe uronit u fantaziju…meni nema nista bolje, mozda je sad vrijeme da popustis pred Wowom i navuces se malo ;)
Uff o wowu bi mogao pisat danima…
 

JohnnyJohnny

Aktivan Član
21.05.2023
208
833
93
Prica iz prvog dijela se doslovno "prelila" na drugi (no spoilers - za raju koja ce probat gejm).
Mehanika, performanse, parkour, oruzja, NPCs... Po mom skromnom misljenju tip top.
Savrsenstvo! Full oprema i napucan character i skakanje preko krovova i rokanje zombija random - neprocjenjivo.
EGS_DyingLight2StayHuman_Techland_S3_2560x1440-f1dcd15207f091674615ccb4bd9dc3c7.jpg