Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Evo ja ću ti drug, dati informacije iz prve ruke... testove na urin, rade tako što fino ili se ti okreneš da ti vidi k_a_rinu ili da malo kao se zakloniš sa jedne strane.
THC ostaje u organizmu (test urina), najmanje 15 dana, znači 100% ćeš biti pozitivan. Ovo ti govorim iz prve ruke jer i ja radim 1-2 mjesečno test na sve moguće i znam kakve testove koriste.... THC sam ne postoji, kao test... možda nekad prije (tako sam čuo... 60tih i 70-tih godina) od tada THC nema testa više sam, uvijek dolazi u pakovanju sa ostalim reagensima. Imaš dvije varijante, tj. dva neka moguća pokušaja da ih prevariš, prvi moj najdraži:
Normalno uđeš i ono jedva čekaš da uradiš test, ne preofirno, ali ono da vide kao ti hoćeš da uradiš, i fino se okreneš da vidi da pišaš normalno, nek ti vidi k_i_t_u, šta te boli... kad ti kaže kasnije da si pozitivan, prvo se pravi budala jedno 30-tak sekundi, i reci kako nisi nigdje izlazio osim kod prijatelja kojem sam pravio komp, i on sa još dvojicom su pušili, ja nisam i ne pada mi na pamet ni dima... fol jedva si disao, kao smrdilo ti...) možda upali možda i ne, ..
Drugi je da pokušaš uvaliti tuđu mokraću...eh sad imaš dosta caka i varijanti, naravno nećeš pola mu čaše sipati, i sigurno ćeš dobiti plastičnu normalnu čašu... već dosta godina sam upoznat kakve testove koriste od prilike, pa bez obzira na marku, (to ne gledajte...) evo kakvi su kod nas u svim državama skoro, najviše ovakvi testovi....


Ovaj je najčešći... pogotovo u manjim gradovima


Takođe i ovakvi se koriste


Dok ovakvi su prava rijetkost, ovdje je dovoljno samo jedna kap, ne treba mnogo urina, veoma osjetljivi, ali njih skoro nikad nisam vidio nigdje.... čak i teško je ovakve i naći sa jednim (a sve pokriva droge) stapićem tj. reagensom za sve...

Ima varijanta da uzmeš špricu od 5ml, (ona od prilike stane u dlan,) zavežeš je (ako imaš nešto elastično još bolje, ako ne, može bilo šta, i za nogu. Kad budeš vadio kitu da pišaš tad i špricu spremiš,ona taman stane po dužini u dlan, tako da se ne vidi, ....navučeš nešto malo urina, njega ćeš držati među nogama (tako će biti i vruć...) (pola navučeš i na onu stranu na koju mu se kao okreneš malo, ali pazi treba da ide kao onno jedva, mučiš se ... zato nateži se 10-20 sekundi, sve dok ti vene ne iskoče na glavi... naravno držiš da ne pišaš...i postaraj se da te vidi tad, pogotovo lice,... kad vidi i ovaj da se ti "trudiš" pustiće ti vodu, obično (99% puste odmah, ako ne - zatraži ti)... tad laganice (dok on krene da pusti ti vodu) uzmeš špricu, i kad pusti vodu tad i ti "istreseš" malo par kapi i špricu samo pusti nek visi dole niz nogu... naravno ona ruka koja je prema njemu sa njom držiš čašu, a sa ovom kako namještaš vani ki_tu, tako i šrpicu tu blizu da bude, i čekaš da pusti vodu (ili zatražiš ti...) i onda samo dok on otvori vodu, tad uzmeš šrpicu i malo samo istreseš...jer dovoljno im je i malo i to je u biti to, samo moraš biti dobro koncentrisan.. zalijepi trakom između nogu da ugrije ti urin....i kad bude vrijeme, tad i lakše je doći do šprice
 
20.12.2009
12
0
0
35
ZmijugaLoma hvala ti puno,rascistio si mi to kako da stavim tudji urin u casu a da ne skuzi..kad ide pustit vodu ja cu lijepo spricnut..hehehe..nadam se da cu uspjet...wish me luck :D
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Mislim, ne znam jesam li ti pomogao sa ovim, ili dao ideju kako da (ne samo to nego i ostale urin-testove "prevariš"...) to ti najbolje znaš :icon_lol: mislim kako ćeš to iskoristiti... ali samo opušteno i nemoj da ti vidi se na tebi, npr: ruke da ti se pocnu tresti ili sl. Uglavnom caka je, naprezati se (fol...) i sve govoriš ono kao "hajde...e'o sad će ... sad će...) i tako par puta... njemu će više "dokurčiti" ili će sam ti pustiti vodu, ili ti traži, čim se okrene, a i da se ne okreće, ne može ti vidjeti stranu gdje držiš špricu (ako ti je manja ruka, uzmi manju špricu) isprobaj, uglavnom (90% raje :icon_lol) im odgovara ova od 5ml, ako ti je velika, tj. da viri (ne smije viriti sekunde kad staviš u ruku, samo dole onaj "pipak" da ga kad pusti vodu, ti ga fis u čašu i ODMAH špricu do niz nogu spusti, uhvati se za k... kao čuvaš i dalje i pitaš ga jel dosta, napinjem se ovdje reci .... i on kad vidi (a zna se koliko je dovoljno) reći će ti OK, može i normala (jer i tad gledaju) se obuci, jer ako kreneš nešto po džepovima fol namještati... - padaš odmah....

Ne znam jel ovo sad dobro što sam napisao, jer ko zna ko čita sve... (pa bih zamolio da se izbrišu ovaj i prošli moj post)... moja je greška trebao sam ti na PP poslati ovo...
Sad ću na PP poslati mod-u, da obriše, ipak ne treba ni oni da znaju sve... :) mislim na doktore, med. tehničare i one usrane drotove...

EDIT:
Što se tiče urina, prvo vidi da ti brat ili sestra ili tvoji neki bliži daju urin, (ne da uzimaš od drugog, jer će ti koja kap pasti na nogu gdje bude stajala... iiii da, zabravih, kad navučeš urin u špricu, navuci još malo zraka samo, ono tako da u hodanju noga ne udara u "flakon" šprice (tj. onaj dio koji guraš sa palcem) jer će ti tako iscuriti...
Nikad ne veži oko struka, nega baš za nogu (na butinu, da ti je lako dohvatiti bez saginjanja... ) iii isprobaj tako (da se ušteliš, ne kad tamo dođeš da ti to bude prvi put) isprobaj u WC-u kod sebe kući (sa vodom) dok ne budeš "štela"!
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
MA to je mislim standardno već ihhhh.... ja ne radim to tako... pošto radim u zdrav. ustanovi, nekad nas pošalju na testiranje, (zavisi kako koga...) samo dođu i traži mi glavna sestra uzorak, da joj dostavim... naravno mene niko tu ne gleda, i mogu normalno od pacijenta uzeti (i biti čist na THC) .... ali za ovako ove malo "magupske" načine, ima jooooš mnooogo bolji, a to je opet sa med. opremom, morao bih ti slikati sad "sistem" taj (tako se zove) koji se nakači na transfuziju i kratak je tj. taman. Sa jedne strane ide šprica sa druge igla, tu gdje ide igla tu ništa ne stavljati, samo odvrnuti mali čepić. I nema da ni kap ode nigdje, pritisak u čašu (kad pišaš) možeš sam namjestiti i identičan zvuk, i da te gleda non-stop - nema šanse da te provali !!!!!

Ali o ovom ništa javno neću, kao prvo jer sam i sam zdravstveni radnik.... iii ono, jednostavno ne ide da sad ja okolo stavljam slike, a i najvjerovatnije, teško bi došao (ukoliko nemaš nekog da radi u bolnici, ali odmah će te pitati koji će ti klinac ovo???) tako da....
sorry
 
20.12.2009
12
0
0
35
Hvala, pomogo si mi puno, eto, danas bio vec drugi put na testiranju i opet sam "čist"...hehehe...dobro je to da me ne gleda direktno nego sa leđa pa onako kad vadim kitu izvadim i bočicu i to je to, a bočicu imam za pasom da mi grije tjelesna toplina.. :D
 
14.08.2010
2
0
0
30
Zanima me samo jedno (izvinjavam se ako je bilo pitanje, stvarno nemam vremena da citam), da li pri obićnom vađenju krvi, to jeste nalaze kad vadim i kada moram dati mokraću, oni vide THC u krvi i urinu ?
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
33
ne vide.....testovi na drogu su skupi i zato se ne rade bez neke veće potrebe.
ja sam prošli tjedan vadio krv pa mi nisu ništa našli, a dva dana prije sam pušio
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Testovi na drogu(E), uopšte nisu skupi... i ne vjerujem da ćeš naći samo reagens za THC.... to što su tebi vadili krv, nisu tražili THC, a u urinu ostane i do 15-20 dana čak i više ...(zavisi od osobe - odnosno metabolizma)... za 5€, možeš u svakoj apoteci (bez recepta i bez ičega kupiti test za droge (urinarni...) znači dovoljno samo 1 kap urina i to je to... preko krvi se ne rade testovi jer su skupi, to se prije davno radilo, zbog toga se ooodavno koriste ovi za urin.... jer su precizniji i lakše za "uraditi"....

Čak i ako nisi pušio(la), a bio(la) u sobi gdje se pušilo, ili zadimljeno, na testu ćeš biti (+), to je i jedini način da se izvučeš, ali test će ti ponovo nakon nekog vremena raditi. Jer zna se koliko ostane kad se puši, a koliko ostane kad si pasivni... odnosno u sobi gdje se puši (pušilo)....

Naravno postoji više vrsta (mislim od proizvođača do proizvođača zavisi kakav je...) ali ja do sad nisam naišao na test koji pokazuje samo THC... obično su tu još i za heroin, (MOP - Morphine), i ostale... što više reagensa to je skuplji, što opet zavisi od proizvođača do proizvođača.... i nije skup sekunde... evo jednog primjera:



Izaberi na google-u (slike) i ukucaj Test za narkotike, vidjećeš xxxx raznih testova od svakakvih raznih proizvođača, i svaki sadrži više od jednog reagensa... osim što znam da ima "pojedinačni MOP" tj. samo na heroin...

Čak već godinu dana, kod nas ima test za THC običnim puhanjem kao alkotest, te drot može u tom trenutku vidjeti jesil' napušen ili ne, ali takvi testovi slijedeći dan, neće pokazati prisustvo THC-a u organizmu....

Najbolja vadiona, ako radiš test i uhvate te, da kažeš kako si bio kod nekog prijatelja popravljao mu kompjuter, i bilo je raje koji su pušili u istoj sobi, dok ti nisi pušio...

Inače svaki od njih (bilo koji proizvođač testova) od testova, su kontra onim trudničkim, ako je jedan, onda si + ako su dvije crtice onda si (-) dok kod trudničkog je kontra...

P.S. Još da dodam samo, da preko krvi se ne rade testovi na droge već odavno, duuugo godina, zbog efikasnosti, dok ovi (urin) pokaže rezultat čak i za manje od minute...
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
U krvi nalaze samo hemijske droge, za nalaz koji pokazuje thc treba oprema koju sigurno nemaju ali zato mogu naci thc u mokraci.

Sa pravom opremom moze se pozitivan nalaz imati i nakon 6 mjeseci, u kosi.
 
17.09.2010
8
0
0
29
Bok prvi put postam ode
Gledo sam na vjestima da ce pocet testirat nas ucenike u skoli (ja san iz hrvatske)
P sad mislim prestat do tog testa,zadnji put sam popusio 3 u subotu (tjedan dana)
prije toga san pusio opet prije tjedana dana a prije otih tjedan danaa 5 puta zaredom i tako tjedno po 2-3 puta
e sad el to kao prvo bas redovno pusenje ??
Drugo kolko bi mi otprfilike tribalo da mi se to makne
i Trece ako ko znna esu njemu po skolama bili ako moze reci kako testaju i kako ulete ??
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
To sta si ti vidio na vijestima nema veze s vezom.I ja sam vidio i pao u smijeh. Država je sva u ***** i sad da ce ic po školama testirat srednjoškolce.To je vic,zastrašivanje klinaca ko što si ti.

A čak da se to i desi mogu ti pušit kitu jer da bi te testirali trebaju pristanak tvojih roditelja i TEBE. tak da bez tebe ništa. Čini mi se da su i provodili takva testiranja u osijeku i varaždinu i to samo u problematičnim školama da bi na kraju svi bili negativni. Klinci varaju na sve moguće načine. dakle to im se nije ni u najmanju ruku isplatilo.I sad te jos pitam kakva je to država koja ide testirat klince na droge?! Samim tim pothvatom klincima daje do znanja da im ne vjeruje i da se ocito vecina njih drogira i da je to u redu. Ma daj ajde,nek mi popuse kitu korumpirana gamad,kradu i jebu ljude u mozak i sad ce oni nama krojit pravdu.

Sjebat ce ih sve polancec.hehe

Druga stvar pretjerujes s napusavanjem,3 jokse u jednom danu su previse osim ak vas nije bilo 10.Trece ne valja se napusavat par dana za redom osim ako nisu neke specijalne prigode.jbg onda moras iz pristojnosti.rade zapali subotom po joksu i relaksiraj se.

I jos nesto,malo vise citaj i surfaj, tema se zove koliko dugo thc ostaje u tijelu i ima 20 strana.Malo ih prelistaj,počni od prve i naci ces odgovor na temu...pozdrav wugla
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ako si punoljetan onda nemas problema ... jel imas 18 ?

A i sta rece BAJA bez pristanka roditelja i tebe mogu da pjevaju borbene.
 
18.02.2010
18
2
3
33
Pozdrav, ekipa. Zanima me da li mi mozete odgovoriti moze li se THC otkriti u krvi prilikom regularnog vadjenja krvi kako bi se provjerila koncentracija lijeka u krvi(krvna slika i te spike)? Ispricavam se ako odgovor vec negdje pise :)
 
04.10.2010
4
0
0
29
ovako.imam pitanje i trazim brz odgovor
jako je slozena situacija... prije 2 dana sam uvukao u sebe 4 puta dim.. trebo bi za 2-3 dana ić na vađenje urina jer imam nekih problema s bubrezima i vadit krv da se vidi el mi fali željeza..dal me mogu otkrit. jer meni od toga nista nije bilo.. ali bas nista. i to mi je bio prvi put..jos nisam ni uvukao u pluca .to sam samo 2 puta...uopce me nije udarilo.. sad me zanima dal' me mogu otkrit i ako mogu kako da to probam spreijcit. molim Vas hitnu pomoc :(((
 
18.10.2010
2
0
0
35
Pozz svima...ove sam prvi put na ovom site-u..pa vak imam pitanje tu i tamo ako neko zna..treba da palim za US i sad sam cuo da se radi tamo na ljekarskom testovi na sidu i drogu..kolika je vjerovatnoca da bi mi nesto mogli nac..za od prilike mjesec dana ako me pozovu..u krvi il mokraci..puso sam samo travu i to veceras jedan joint nas 3ica a pre toga nisam imo oko 2.5-3mjeseca ono pazim se zbog toga jer se bojim koliko se moze zadrzat u organizmu ...malo ne vezano a mozda i jest za temu..konkretno dal bi mogli da prnadju na tom testu THC...ako je ko imo slican slucaj da prokomentarshe


Iz Bosne i Hercegovine sam ...cuo sam za taj trest na dlaku imal ko mozda kakvu informaciju dal se on kod nas uposhte koristi u Sarajevu i dal ga rade npr na tim slucajevim za inostranstvo
Ipak neda Obama u US tako lako:)
 
15.11.2010
5
0
0
33
forums.vutra.org
poštovanje! imam jedan problem! u pitanju je kolač od marihuane......mmmmmm
mislim ga napravit ali.....pošto bi brzo trebo počet radit i trebo bi ''ubrzo'' vadit krv,mozda pišat neam pojma(nije u vezi konzumiranja mar.,nego za brod-lječnićki) bila bi mi frka akd bi se šta našlo!
pošto mislim da ima ''luđe''djelovanje nego običan jojint zanima me jeli ostaje više u krvi ili mokraći?????? HELP....moram probat taj jbni kolač!!! :D