Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.02.2011
10
0
0
32
Pozdrav svima...
Eo ovako kod mene stoje stvari 5 meseci nisam pusio
i sada sam negativan na onim testovima za 5 droga veliki il kako ih zovu
de se kapaju kapi urina i onda one 2 linie negativan 1 pozitivan

I sad kad bi zapalio mali dzoint za jednu osobu,samo da se prisetim naduvanog osecaja
koliko bi mi trebalo dana da se ocistim?
Ae pls mi pomozite,jako mi se pusi,a opet bojim se da ne padnem opet kod svojih na testovima
a recimo da nedelju dana mi moji nece dati test!
 
10.02.2011
10
0
0
32
aaaaa brateee mojjjj jos uvek jedem njihov hleb
i trebaju mi pare za dalje skolovanje a to ne mogu sam
a nece mi dati ako pirkam

Ae odgovori mi na pitanje ako znas ili neko drugi

al onako provereno ne smem se zajebati
gore sam naveo posledice (ostajem bez para za skolovanje tako da ne smem da se zezam)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
E pa ako želiš da te netko financira,zašto se nebi potrudio da mu za dušu budeš čist?
Nema baš i "ovaca i novaca" skupa uz životu.Kad bi birao pare za školu ili duvanje šta bi izabrao?
 
10.02.2011
10
0
0
32
E ljudi ipak sam uzeo veceras 2 cima i ono posle 5 meseci strejtanja lepo je sljakalo
nego koliko meni treba da budem negativan za 2 cima,plus cirkali smo rum i kolu?

Ae pomozite molim vas!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Na to pitanje ti niko ne može dati tačan odgovor. S obzirom da si povukao 2 dima, ne bi trebalo dugo biti... opet tu igra dosta drugih faktora, kakav ti je uopšte metabolizam, jetra, bubrezi i sl. jer nije isto onome koji ima problema sa bubrezima (primjer), i onom kome su extra bubrezi... Uglavnom računaj na 14 dana naaajmanje, uz (naravno) što više tečnosti....
 
10.02.2011
10
0
0
32
Pa gle ovako...posto sam 13 meseci bio aktivan znaci skoro svaki dan,i trebalo mi je 4 nedelje tacnije 30dana da se prirodnim putem(bez icega dodatnog)ocistim!

A za 2 dana sam pisao vise od 20 puta 100%,pijem vode ko budala,mleka npr danas 2l plus 2l najmanje vode!

Pa kontam da ce mi trebati jedno 5 dana max da se ocistim samo zbog 2 cima :/
sta mislis o tome?
 
03.03.2011
6
0
0
44
Poz., i jedno pitanje,svima: da li neko zna za one testove koji su kao za alkohol (neka situacija u koju dunesh i vuola, na 5 droga si testiran),koliko je zajebat? Znam poprilichno o standardnim testovima ali ovi mi nisu bas najjasniji. Varim zadnjih 17 godina sa pauzama od po 6 mjeseci godishnje,jer sam na brodu i za to vrijeme sam chist. Samo pivo, ponekad zhestina. Imam testiranje 15.03 jer idem na brod a prije 4 minuta sam popushio oca Boga. Skank neki fini. Da se pije technosti dosta i po koje sranje uz to da se uzme (ugalj aktivni) znam,ali bih volio da mi neko da neku informaciju o toj vrsti testa.Duvam u neki instrumenat a lampica se upali ako sam bio losh. To jest napushen. Da li iko zna nesto o ovome. Pozdrav i dobar dim zelim!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Prvo šta čujem za "duvotest".Uglavnom,ne pljugaj više do 15.3 i čist si.Bar bi tako za mokraču bilo.A "duvotest" mi ponekoj logici može pokazati max 2-3 dana,nešto kao "lizalica" za droge.Neznam,bubam...
a prije 4 minuta sam popushio oca Boga
Slabo ako nisi duvao dok tipkaš:)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Hmm, nisam čuo da postoji uređaj koji mjeri prisustvo THCa u dahu, niti baš vidim kako bi to bilo moguće
osim možda direktno nakon konzumacije.

Ali uglavnom, ako nije testiranje krvi ili urina nemaš problema.
Svi tragovi iz daha? i sline nestaju u roku 24h, u rijetkim slucajevima do par dana.

Tako da, jedi normalno, pij normalno i nemoj pušiti travu do testa ;)
 
03.03.2011
6
0
0
44
Zahvaljujem u svakom sluchaju. Radio ja i prije tu vrstu testa koji pokazuje na 5 vrsta opijata-droga rezultat i uvijek sam po 15-ak dana bio chist ali sad se desilo da su me zvali prije nego sam ochekivao. Ako se userem,morat cu na detoksikaciju. Mada se slazem da je 10 dana sasvim dovoljno,uz trud svojski jel',da se prodje test. Imam 30 i koju preko pa me pnekad bude sram od sebe samoga sto moram sve da radim da bih polozio test uspjeshno. ali nisam ja kriv Trava je majka. Veliki pozdrav svima i da li neko ima sajt ili nesto slichno odakle bih mogao da nabavim od grupe Buldozder album "Pljuni istinin u oci"?
 
03.03.2011
6
0
0
44
He-Man, veliko hvala! Napokon ga imam. Pokushavao ja i prije ali uvijek neki nepotpuni download sa shit zvukom. I to bas ovaj album a sve zbog stvari "Sta to radis,buldozderu jedan?",koju nisam nashao niti u jednoj verziju zvanichnih kompilacija. Josh jednom hvala i veliki pozdrav.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Možda je mislio na testove sa pljuvačkom. U BiH, (tačnije Kanton SA trenutno samo) su došli ti testovi... Čak i drotovi imaju, dovoljno samo (kao bris - nisam ih još vidio, ali sam čuo) i to je dovoljno, nema potrebe niti za pišanjem, niti za vađenjem krvi...
Takođe i na vjestima je bilo da je policija dobila te testove, iii da se samo čeka uspotava vlade kantona, ili ne znam sad tačno koji nivo vlasti, uglavnom tad će kao početi ih primjenjivati.
Znam da su na Crnom Vrhu (naselje u SA) gdje se daje metadonska terapija, i naravno tu se rade svakodnevno xy skrining testova, iii prvo oni trebaju početi sa njima... Tako sam čuo, ali još uvijek je staromodno "pišanje" :)
Eh, sad koliko su oni "osjetljivi" da tako kažem, to ne znam... niti koliko reagensa ima, al' sigurno na osnovne (THC, Heroin (MOP), Cocain, BZO (diazepam, tj. apaurini, lexiliumi, bosaurini, bensendini itd), MDMA(extasy) To je standardnih 5 reagensa na najosnovnijem skrining testu (takođe i najjeftiniji :) )
 
25.03.2011
2
0
0
31
Pozdrav
Ako bi mi mogli pomoći. Imam testiranje na droge ( vjerojatno iz mokrace ) za nekih 7-8 dana. Inače zapalim jedan ili dva puta mjesečno a zadnji put sam ovi vikend i bilo je toga dosta + pasivno kad sam već bio napusen. Hoće li mi medicinski ugljen pomoći da to izbacin iz sebe? Pročitao sam dosta toga nego me samo jos vise zbunilo. Jos vjezbam dosta ovaj tjedan kako bi se sto prije ocistio
Hvala
 
12.04.2011
4
0
0
30
pozz.. evo imam i ja pitanje. ne pusim cesto (znaci ne pusim svaki vikend) dosad uopce nisam jedino zadnji put je bilo sad prije tjedan dana.. i sad me zanima, .. trebo bi izvadit u 6.mj ( znaci za 2 mjeseca) sanitarnu knjizicu za praksu po ljeti.. e sad jel rade na tom pregledu za sanitarnu test na thc.. jer cuo sam da moras davat urin i/ ili stolicu izmedu ostalog pa ono..

hvala ! :D