Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
S

Sismis

Guest
Pa ja koliko znam, ukoliko mi testiraju krv, mogu da otkriju preko 6 meseci unazad...a ak0o nedaj boze testiraju i kosu, posto i to postoji, mogu da mi prebroje sve sto sam ikada radio...Sudija me je pitao da li sam bio pod opojnim sredstvima, ja sam rekao da nisam...onda je rekao ok da mora da pita to... a kasnije je pominjao nekakvog lekarskog vestaka..
 
19.01.2012
2
0
0
30
E ovako , panduri su mi pronasli manju kolicinu marihuane pre od prilike 7 meseci .... Mada ja sam opusteno od tog dana svaki dan pusio minimum 2 stotke .... Juce mi je stiglo resenje da se krivicni postupak obustavlja i da trebam za 5 dana da se javim na testiranje .... Normalno izbacio sam odma iz kuce svu vutru koju sam imao da ne bi pusio vise .... Prociotao sam skoro sve postove na ovu temu i koliko sam skapirao , znojenje , unosenje tecnosti , ugalj i uvin h caj bi trebali da pomognu ?!?! Ako neko ima jos neki savet iz prve ruke , znacilo bi mi dosta .... Ne zalim novacna sredstva , samo da mogu sto pre da se vratim uzivanju Marijane :))
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Brate, to ti je to... :) Msm, malo li je nacina za ciscenje u ovoj temi :icon_lol: ima sigurno preko 20 sredstava i nacina koji mogu da ti pomognu... sasvim dovoljno... Srecno! :)
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
28 dana treba da se više ne pronađe ništa šta se tiče marijane proverili i dokazali na biotehnički fakulteti (krv) jer su baš oko toga radili teste za profesionalne vozače:sick:
 
03.02.2012
14
0
0
34
U ponedeljak 06.02.2012 radim test mokrace u bolnici u vezi posla....Zadnji put sam zapalio 23.12.2011,pre toga nisam pusio mnogo,mozda 2 puta u nedelju dana po jedan dzoint....Zanima me dali sam jos uvek pozitivan....? hitno mi je potreban odgovor....hvala u napred....
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
mislim da nemas brige...ja idem trenutno na pisanja,manje uspjesna :) ugl.po njihovim teorijama kroz 2-3 tjedna nestane iz mokrace kod povremenih a kod cesci korisnika duze vrijeme je potrebno da se ocisti
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
geronimo je napisao(la):
U ponedeljak 06.02.2012 radim test mokrace u bolnici u vezi posla....Zadnji put sam zapalio 23.12.2011,pre toga nisam pusio mnogo,mozda 2 puta u nedelju dana po jedan dzoint....Zanima me dali sam jos uvek pozitivan....? hitno mi je potreban odgovor....hvala u napred....

samo ti idi slobodno pisati
 
03.02.2012
14
0
0
34
Pijem cajeve non stop....Trcim,znojim se...Brateee to ako ne prodjem ja necu dobiti posao...A lekarski sam radio,platio 6000 dinara i to ***** na wma moram da platim 3000 dinara....Cudno mi to sto se u bolnici radi....:D Ja sam samo travu pusio...dal moze da pokaze slucajno nesto drugo...?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
geronimo je napisao(la):
Pijem cajeve non stop....Trcim,znojim se...Brateee to ako ne prodjem ja necu dobiti posao...A lekarski sam radio,platio 6000 dinara i to ***** na wma moram da platim 3000 dinara....Cudno mi to sto se u bolnici radi....:D Ja sam samo travu pusio...dal moze da pokaze slucajno nesto drugo...?

pa sta drugo ako si samo travku duno, i to proslo mesec dana, ajd opusteno, u mokraci se zadrzava oko 2 nedelje, ne panici
(inace, moze svasta drugo da pokaze, al ako nista nisi koristio cemu frka)
edit: a sta je cudno sto se pregled obavlja u bolnici, pa nece na ulici ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
pa mora malo i oni nesto da zarade ;) uostalom, ako si cist kao sto kazes prestani se tripovati, isto ti da li tamo ili u kolima interventne policije. a verovatno zavisi i od posla za koji konkurises.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
geronimo,da te utješim..igrom slučaja sam danas bio na testu urina.Test je obuhvaćao 10 vrsta što droga i neke od tableta.Ugl,negativan sam na sve.Redoviti sam konzument bio do vidi datum i sliku ali,samo trava,da se razumijemo.Tako da si siguran ako je kao što si opisao.
P.S.ja sam ih još zamolio i da me testiraju na nikotin,jer sam bacio cigare prije 8 mjeseci i pušio sam duhana samo koliko stane u malog keca.Isto negativno bilo.
Sretno ti bilo:)
 
03.02.2012
14
0
0
34
Valjda ce sve biti u redu.....:D A recite mi sta bih jos mogao od cajeva da pijem i koji je najbolji za ciscenje mokracnih kanala.....:D Citao sam da ovi malo puniji ljudi njima treba ,alo vise da se ociste....:D Ja nisam mnogo debeo ali imam stomak..:D I sta jos od tecnosti....? Voda ok..Jel treba jos nesto....?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
geronimo je napisao(la):
Valjda ce sve biti u redu.....:D A recite mi sta bih jos mogao od cajeva da pijem i koji je najbolji za ciscenje mokracnih kanala.....:D Citao sam da ovi malo puniji ljudi njima treba ,alo vise da se ociste....:D Ja nisam mnogo debeo ali imam stomak..:D I sta jos od tecnosti....? Voda ok..Jel treba jos nesto....?

pa necemo sad do ponedeljka o tome, stalno vrtis isto a lepo ti odgovoreno + citaj malo npr. https://forums.vutra.org/marihuana-faq/2069-kako-da-se-iscistim-za-brzo-vreme.html
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
najbolji čaj za brzinsko čišćenje tijela od svega i svačega je čaj od Nevena... bolji je od svih Uvin-H i aktivnih ugljena i tko zna čega... uz taj čaj kroz 5 dana dušu ispišaš...