Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.08.2011
2
0
0
34
Ljudi, nisam pusio vec 6 mjeseci i planiram nocas ali se plasim da mi sef ne odradi test na mokracu. Koliko ce se to zadrzati u mom sistemu? Ako nisam 6 mjeseci?

Pozdrav!
 
24.06.2009
15
2
0
33
Dan prije testa sam pusio, pusio sam s par frendova dvije pljuge neke domaćice i jednu pljugu nekog bolesnog skanka (koji me iskasapio). Kad sam dosao kuci jeo sam. Sljedece jutro se probudim, ne jedem nista. U roku od nekih 3 sata sam popio 3-4 litre vode. Pišao sam na wc-u čistu vodu, prozirno, bezmirisno. Otisao sam na testiranje i prosao bez problema. :D ljudi vjerujte mi radi, ako sve napravite kako treba
 
02.09.2011
2
0
0
31
evo da vam opisem svoj problem..

danas sam se vratio sa maturalca iz spanjolske.. i naravno da nisam mogao odoljet njihovom šitu i skanji..

22.08. - 6 jointova skanje
25.08. - 1 joint skanje
26.08. - 5 jointova šita i skanje
27.06. - 6 jointova šita i skanje - tu su me profesori skužili jer su mi oči svjetlile na 100 metara

prije toga sam na moru zapalio jedno 5 - 6 puta po jedan joint

idem u skolu u kojoj imamo redovna testiranja svaka 2 - 3 mjeseca pa me zanima kako se najbrže očistiti..
u ove 3 godine samo jednom su me izvukli na test na kojem sam bio negativan, ali sam siguran ce me na 1. test sigurno pozvati.. ( to ce vjerojatno biti od ovog ponedjeljka pa do petka )
u 2 i pol dana sam popio 24 tablete medicinskog ugljena, a u sljedeca 3 dana planiram jos barem 36 komada + puno vode + puno mlijeka..

dal ima ko jos kakav drugi savjet u vezi ciscenja i moze li mi iko rec dal ugljen uopce pomaze u ciscenju od THC-a?
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
a *****u sto se dovodite u takve neugodne situacije..u dragoj nam biljic se treba uzivat a ne prebijat da svi vide i onda jos najebat...cc..
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
Sjeban je napisao(la):
evo da vam opisem svoj problem..

danas sam se vratio sa maturalca iz spanjolske.. i naravno da nisam mogao odoljet njihovom šitu i skanji..

22.08. - 6 jointova skanje
25.08. - 1 joint skanje
26.08. - 5 jointova šita i skanje
27.06. - 6 jointova šita i skanje - tu su me profesori skužili jer su mi oči svjetlile na 100 metara

prije toga sam na moru zapalio jedno 5 - 6 puta po jedan joint

idem u skolu u kojoj imamo redovna testiranja svaka 2 - 3 mjeseca pa me zanima kako se najbrže očistiti..
u ove 3 godine samo jednom su me izvukli na test na kojem sam bio negativan, ali sam siguran ce me na 1. test sigurno pozvati.. ( to ce vjerojatno biti od ovog ponedjeljka pa do petka )
u 2 i pol dana sam popio 24 tablete medicinskog ugljena, a u sljedeca 3 dana planiram jos barem 36 komada + puno vode + puno mlijeka..

dal ima ko jos kakav drugi savjet u vezi ciscenja i moze li mi iko rec dal ugljen uopce pomaze u ciscenju od THC-a?

lakse s tim ugljenom :D i manje se zivciraj! jednom u 3 godine su te testirali,odkuda panika tolka?kakva je to skola u kojoj te tjedan nakon maturalca testiraju?!pa sta skola pocinje u ponedjeljak?moje misljenje je da si se nepotrebno tolko uspanicio,nadam se da ti je sad barem malo lakse :pat:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Ja sam protiv toga, - tako ti i slični tebi, zloupotrebljavaju vuvu.... i na kraju veći belaj se postigne takvim pristupom. Inače ja nikom ne bih dao da konzumira Cannabis, dok se školuje...
Aaa iii kakva je to škola koja vas testira non-stop na droge? Ako pušiš, onda puši kako treba... ne sakrivanje od nekog ili sl. ako ne možeš tako - nemoj ni pušiti .... U HR već je počela kampanja za legalizaciju medicinskg kanabis, a takvi ko ti (nisi jedini naravno) u tome samo štetu prave.

... ne razumijem, šta je problem i ako si pozitivan na THC? Ako kriješ od roditelja ili sl. onda nemoj pušiti drug...

Ja sam uvijek govorio to da SAMO oni koji su "izgrađeni" kao ličnost (odnosno zreli ljudi) - da konzumiraju (u granicama naravno...) vuvu....
Jer ako ti počinješ pušiti u školi to, 90% raje završi na težim drogama, i to je ono što vlada(e) jedva čekaju kako bi zabranili upotrebu cannabisa u med. svrhe.

Najlakše je podvaliti tuđu mokraću, ... lakše nego da piješ svašta nešto, i opet kad dođeš na "pišanje", pitanje je ... jel sve izašlo ili nije...
 
08.09.2011
2
0
0
38
pozzz svima, dugo pratim ovu stranicu, ali evo tek sam se regao jer mi je nesta jako vazno iskrslo, a niasm nasao odgovor koji mene zanima jer vecinom se pise o nekakvom obicnom testu, a rijec je o tome da sam dobio priliku za zaposlenje, kao neko osiguranje, zastitar u tom fazonu. Znaci uskoro treba da polazem za neki certifikat za odgovornu osobu i potreban mi je ljekarski pregled koji kosta 30 eura, i vadi se u MUP-u tj nekoj njihovoj ambulanti i samo taj ljekarski vazi, pa mi je to malo sumljivo jer ce vjerovatno ce biti testiranje na drogu, nisam siguran ali eto za svaki slucaj, zanima me koliko trebam praviti pauzu da budem 100% siguran da cu proci taj ljekarski.

P.S. taj tesk znaci kosta 30 eura za odgovornu osobu, a za obicnog zastitara kosta 20 eura
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Ne, tu ti neće raditi nikakve skrining testove, to je "ljekarski pregled" - ništa više....
Znam jednog koji je isto položio to, fol "security", i radi rega, - od kad ga znam, od tad puši - nikad nije ni prestajao koliko ja znam....

Uglavnom, ljekarski pregled ne sadrži skrining testove odnosno testove na gudru.... to je ljekarski pregled isti kao za npr: polaganje vozačkog ispita....
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
a mogu na obicnim pregledima krvi,npr za neke bakterije i viruse vidit i thc u krvi?to me zanimalo oduvjek
za test mokrace prorijedis mokracu s malo vode i negativan si
a za test kose je najbolje se obrijat na 0 :pat:
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
ja sam gledo te nalaze krvi itd...
da oni testiraju na thc to bi pisalo i u nalazu jel?
il ima kakav drugi naziv..

jer čitam tu da nema toga na pregledu, a mene na razgovoru za posao nešto direktor zajebavo kao mnogo mladića je palo zbog droge itd, pazi se ovo ono, a ja gledam i mislim si pa neće valjda na pregledu i to testirat..
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ako zatrazi, poslodavac te moze provjeriti na drogu, isto kao i na alkohol. Ne rade to,ali neki su jednostavno losi... Za drugi naziv ne znam. Znam da kod obicnog ljecnickog testrianja nema za THC jer je to skuplje.... Imao si kakvu uputnicu ili sl.?
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Thc ostaje tako dugo u tijelo dok ga krv ne profiltrira odnosno dok ne izade kroz tjelesne tekućine van našeg tijela.. ;)))
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ne izlazi on nikuda...on se za par sati raspadne na druge spojeve...a ti drugi spojevi su ti koje se trazi na testovima i koji ostaju u nasim masnim stanicama duze vrijeme... =)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
ti si rekao da izlazi iz tijela,al istina je da ne izlazi u potpunosti jer se veze za masne stanice npr.isto kao sto iz vlasi kose mogu vidjet sto si konzumirao,naravno ako nisi celav...
 
12.07.2008
2
0
1
38
Posto mi je ovaj tema puno pomogla u potrazi za brzim ciscenjem za test na droge, odlucio sam podijeliti sa ljudima sto je meni pomoglo.
Lijecnicki i test za droge sam obavljao u svrhu zaposlenja u jednoj vrlo ozbiljnoj vladinoj agenciji, za koju prakticki nemozes ni cut ako te netko ne preporuci, tako da su testiranja bila dosta opsirna.
Pa da krenemo:

Ove godine nisam pusio od 3. do 10. mjeseca. (inace 10tak godina pusim svaki dan, uz jednogodisnju pauzu 2008/2009) Zatim sam u roku 28 dana popusio 25g dobrog skunka i 15g srednje dobre vutre.28.10 sam saznao za lijecnicki pregled 8.11. do 1.11 sam surfao i istrazivao kako pobijediti test i nista konkretnije nisam poduzimao.

Zatim sam kupio Naturavita Uvin H 50 g (listici, ne filteri) 11.99kn i sumece tablete K plus C vitamin 6.49kn :) doma sa takoder imao 15 tableta aktivnog ugljena.

Kroz slijedecih tjedan dana, svaki dan sam pio 2-3 salice uvin H, jedan vitamin C. Dva dana prije sam popio 2x4 tableta aktivnog ugljena. Na noc 7.11 povecao dozu na 4 salice uvin H, i 4 vitamina C te sam popio 6 tableta aktivnog ugljena. Takoder cijelu noc nisam spavao kako mi se metaboliti ne bi nakupljali u mokraci tijekom spavanja. Ujutro, sat i pol prije testa sam popio jos 2 vitamina C i 1.5 litara vode.

Na putu do poliklinike sam se ispisao 3 puta. Mokracu sam dao oko 8 sati ujutro. bio sam sam u WC, tako da sam prvi mlaz ispalio u skoljku, srednji mlaz u casicu (bistra ali zuta pisalina, bistrija nego ikoja druga pisalina koju sam vidio da drugi daju), i zadnji mlaz opet u solju. :)

I ljudi moji, kad sam dobio nalaz, uspjeh je bio potpun. Svaka statistika, od pH vrijednosti mokrace, gravitacije, kolicine kreatinina, ITD, dakle sve sto cini mokracu potpuno u granicama normale, je bilo savrseno. I sve droge potpuno negativne. Dakle, pobijedio sam labaratorijski test.

Nadam se da ce ovo nekome pomoci, i hvala svima na savjetima :)
 
20.11.2011
2
0
0
30
Pozdrav svima, nova sam i registrovala sam se jer me kopkaju neke stvari trenutno pa bicu vam zahvalna ako mi mozete pomoci :).
Oko 20og decembra bi' trebala uraditi urinokulturu i uzeti briz zbog nekih pregleda.
Zanima me sljedece,koliko dugo thc iz skunka moze da se vidi u mokraci i da li se na tim pregledima vidi uopste da sam koristila neku drogu ili to SAMO MOGU posebni
testovi sa tom namjenom?
 
S

Sismis

Guest
Da li mozete da mi pomognete nekako, ima jedan sudski postupak koji se vodi, za dogadjaj od pre 5 meseci... Vrlo je moguce da ce mi zatraziti test zato sto se radi o saobracajnom prekrsaju..pusio sam travu zadnjih 2 godine svaki dan.. Da li znate da li se radi test preko krvi ili mokrace...i ukoliko je krv, koliko ostaje u organizmu i kako ga mogu najlakse izbaciti?