Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
nije meni nitko to radio...nego to mi je pricala ova psihicka kod koje sam bio(ona me slala na normalne testove,s plocicama)...a frend iz skole je svakih 2 tjedna moro na to ici al je bio presto pljugat pa su testovi prestali i sad sve ok :))))

uglavnom...na plocice je lako zajebat,al krv,kosu i labaratorijska pretraga je uzasno tesko za sjebat...ako ces i uspjet to nece biti zato kaj si ti nekaj napravio nego zato sto su oni nesto zaboravili napravit u labaratoriju^^
 
19.09.2007
18
0
0
38
www.propalica.com
evo, meni je danas 14 dan što sam čist, test ću imati mislim (nadam se) za nekih mjesec dana...

pijem redovito puno vode, multivitamine, zeleni čaj, silymarin kapsule, na poslu svakako fizički radim...

pušio sam ne baš svaki dan, nekih dvije godine, nije bila ekstra kvaliteta i to, osim ponekad...

test će biti malo jači, znači sve komletno od droga i ostalog...

sad mene zanima vaše mišljenje prema vlastitim iskustvima kakve su mi šanse...?

i molim još prijedloga za čišćenje, još imam vremena...

HVALA.
 
21.03.2007
23
0
0
43
Obisao sam 2 bolje snadbevene apoteke(u Srbiji) i tog sirupa nema svi me gledaju kao da sam s marsa pao!Za sad ostajem na uglju...
Evo ja sam poceo da ga konzumiram ovako: prvi dan 4x3
drugi dan 2x4 i 2x5 kao da na kraju pojacam efekat bas,bas!
A sa druge strane poceo sam da treniram sklekovi,zgibovi...Uzeo sam i tegove za noge,za trcanje i rukavice za dzak.Ovo lupanje u dzak 5 do 10 minuta non stop punom parom nije ni malo lako!
U naredne dve nedelje samo trening i da poceo sam i kreatin da uzimam.Posle dve,tri nedelje ima da ponovim to sa ugljem i onda posle odprilike mesec dana uzimam test u apoteci da se testiram!
Ako neko misli da gresim negde neka me slobodno ispravi!!!
 
21.03.2007
23
0
0
43
Twilight Kid je napisao(la):
evo mog komsiju vratili pre neki dan sa broda , radio na brodu 6 meseci i doso ovde na dva meseca purnjao ko lud i otiso ponovo na brod pre nekih mesec dana i evo vratise ga nasli mu u krvi thc i ako je pio ugljen ,bedak ja za 17 dana treba da idem a evo malopre sam izvario spravu :icon_mad:

I ja bi trebao da idem pa da se ne ispalim.Iskreno se nadam da cu se iscistiti za ovih mesec dana!
Mada mi cudno to kad je opet otisao na brod i da su tek tako posle dva meseca kao ajd da ga testiramo...Jedino ako nije tamo sa jamajcanima purnjo pa ga neko provalio!
 
21.03.2007
23
0
0
43
Uh al sam se ispalio s ovim testom u apoteci!!!
Pokazuje samo ako si uzimao u zadnjih nedelju do dve dana nesto...Dzabe bacio 700kinti!
Grrrrr...Oce li neko da kupi?:icon_smile:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
freakazoid777 je napisao(la):
da li zna netko kolko bi mi se moga zadrzad thc u telu ako sam pusio 7 mj svaki dan. sad ne pusim vec 3 nedjelje, a valjda cu brzo na testiranje

Pa prijatrelju, mislim da si već negativan. Kupi test i testiraj se. To ti je nekih 40-ak kuna, mislim.
 
22.11.2007
2
0
0
32
Hasan bin Sabah je napisao(la):
Pa prijatrelju, mislim da si već negativan. Kupi test i testiraj se. To ti je nekih 40-ak kuna, mislim.
pusio sam neredovno (možda svaki treći dan) od septembra 2007. prestao sam pre 3 dana jer može da se desi da me moji odvedu na testiranje... zanima me koliko mi teba dana, i na koji način da se očistim... čitao sam ovo, i video za aktivni ugalj al neki kažu i da ne pomaže.. ne znam za taj uvin h čaj, ili taj sirup... BAŠ BI MI ZNAČILO DA MI NEKO ODOKATIVNO KAŽE KOLIKO BI MI VREMENA TREBALO, I ŠTA DA KORISTIM..

HVALA U NAPRED
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A nitko to ne zna točno i svakom je čovjeku drugačije
Oko aktivno su ugljena podjeljena mišljenja
Jedno je sigurno da se brže čistiš ako ločeš ogromne količine tekućine i znojiš se i slično
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Za brzo ciscenje potrebno je piti najmanje 2L vode ili cajeva nezasladjenih dnevno, i uz to konzumirati puno vlakana u vidu voca i povrca svjezeg. Sve sto ubrzava stanicni metabolizam je pozeljno.. visa temperatura okoline, sauna, fizicka aktivnost tipa sport, sex, kopanje, obilno znojenje.

Najgora stvar za ciscenje koju covjek moze napravit je nastavit u sebe trpat junk food, alkohol i sjedit na kaucu pred TVom.

Ako se netko zbilja potrudi sljedit gore navedene savjete, moze se iscistit za par dana bez problema. Naravno pod uvjetom da mu organizam nije u malo tezem stanju vec duze vremena sta se tice prehrane i nezdravog stila zivota opcenito.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Cilj je potaknuti metabolizam, a ne usporiti ga.. dijeta usporava izmjenu tvari u nadi da organizam zadrzi sto duze energiju koju posjeduje.. inace izgladnjivanje nebih preporucio nikome za nista.. a najmanje za mrsavljenje. Kontra produktivno je u vise aspekata.
 
05.01.2008
2
0
0
55
prolaps_rektuma je napisao(la):
U krvi ostaje duže nego u mokraći...garantirano

Dobra noc:popcorn:

Dokle god ima u krvi sta da se metabolise,krajni produkti ce se nesto kasnije javiti u urinu.
E onda mi je nekako sasvim logic da se poslednji produkt tog metabolizma nadje u urinu, ne u krvi.:angry015: