Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2008
2
0
0
33
Ja brate uzmem popusim 3 na dan i posle ne pusim 3-4 do 5 meseci pa opet tako.......koliko li se meni zadrzava ??????? DA LI ZNATE??? :watchplant:
 
20.01.2008
7
0
0
39
Laidback je napisao(la):
Pusio sam redovito zadnje 2 godine (znaci dnevno minimalno gicu) i morao sam na test. Nisam pusio 7 dana i bio sam pozitivan. Nisam se nista posebno cistio, osim sto sam pio medicinski ugljen (glupost - jer ne pomaze nista u ovome slucaju). Test su mi prebacili za iduci dan jer je ovo bio uzas od rezultata.
Taj dan sam popio oko litru i pol Uvin H caja i jos nekih litru Tonidren otopine (Tonidren nije puno pomogao jer tretman ciscenja traje dva tjedna). Mokrio sam ucestalo.
Ujutro sam popio jos nekih litru Uvin H caja te se normalno pomokrio (zuta, koncentrirana mokraca).
Test mi je bio u 15h.
Pola sata prije testa sam se jos jednom pomokrio, te popio litru pive u par minuta.
Dosao sam na test, pomokrio skoro prozirnu mokracu. Rezultati testa su bili negativni.

Moguce se ocistiti u manje od tjedan dana, makar bio i redoviti pusac. Vjerujem da je Uvin H caj nesto pomogao, ali mislim da je piva prije testa bila presudna u brzom ciscenju.

:bananallama: ovo mi je zakon post


i samo da dodam, ja sam pila TONIDREN da smršavim i dobila sam bubrežne napade i mjesec dana sam bila u komi...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
PRIJE POSTAVLJANJA PITANJA PROCITAJTE:

Jednostavno,za sve one koji misle da baš za njih imamo tocne podatke:
-ako ti je testiranje u roku par dana a pušio si danas imaš vrlo male šanse da ces biti -
-treba znati da je onaj test iz apoteke 100x lakše proci nego onaj u bolnici
-možete se pokušati izvuci da nevalja test i tako si kupiti još par dana ili reci da je od pasivnog pušenja(ne pred doktorima jer oni znaju da onda nebi bili +)
-kad vam zbog necega u bolnici vade krv ili testiraju pišalo NE traže droge,osim ako je to netko platio i samo u posebnim situacijama,npr. dodjete ukomirani pa da vide što ste sve uzeli
-ko želi saznati kako prevariti test ili kako se prže ocistiti test neka procita cijelu ovu temu i naci ce puno odgovora
-isto tako na osnovu vec prije postavljenih pitanja možete vidjeti koliko vam otprilike ostaje(npr. ako je neko pitao:pušio sam danas,za 6 dana mi je test hocu li biti -,ako ja vama test za 7,8,9... dana,tih par dana ništa ne znaci jer vi možda imate spotiji metabolizam ili ste pušili bolju travu)
-Najvažnije od svega opušteno pristupite tome,vjerovatno imate dosta šansi za izvuci se a ako ne objasnite kako stoji situacija i da je trava o.k. ili ako trebate to objasniti ljudima koji to jednostavno nebi prihvatili onda lažite,natjerali me da povucem dim,lik mi puhno u facu,ubacili mi u cigaretu......
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mare17
04.02.2008
10
0
0
41
poz svima...aj neka mi neko kaze,danas sam dao urin,pre 5 dana sam uzeo dva dima samo,a pre toga nisam jedno pola godine minimum uzimao,da li postoji veratnoca da mi bude neshto u urinu,tj da test bude pozitivan...znachi samo dva dima,posle dugog perioda...hvala na odgovorima..hitno mi je:(
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
DirtyDeeds je napisao(la):
,natjerali me da povucem dim,lik mi puhno u facu,ubacili mi u cigaretu......

ako vam ovo ne pomogne neznam šta bi moglo

@miki83 doktor je na bolovanju čim se vrati poslaćemo ti rezultate virtualnog pregleda na mail
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Miki83 je napisao(la):
ozbiljno pitam,ako znash da mi odgovorish odgovori...nemoj me lerash ko debila

Uz toliko puno informacija sta si dao i ja se cudim da ti vec nisu izracunali koliko dana, sati i minuta ces bit pozitivan...

Ajde malo procitaj po forumu, pa ces i sam shvatiti neke stvari...

Ali da, moguce je da budes pozitivan, a isto tako je moguce i da ne budes pozitivan.
Zato das sitne pare za test prije pravog testa, pa znas na cemu si...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Miki83 je napisao(la):
pa kad se ne razumem,prelistao sam forum...samo me zanima da li je to moguce...mislim jebena dva-tri dima...

Drugi put PROCITAJ, ne prelistaj.

To ti zavisi od osobe do osobe... Nekome ce ta 3 dima ostat tjedan dana, a nekome dan.

Ali nije mi jasna jadna stvar. Ako si isao na testiranje, onda odmah znas dal si pozitiva ili negativa. Da nisi ti slucajno isao na testiranje urina nevezano za test na THC?
 
04.02.2008
10
0
0
41
urin je danas poslat...radice se vecheras,jutros sam ga dao kad sam ustao...zanima me jel da brinem ili ne...tj dal je moguce da se neshto vidi...inache od tada sam pijanchio par puta kao i tada,i kada sam uzeo samo sam legao da spavam,nisam se uradio nishta spec...i posle toga sam pijanchio svako veche...ali preko dana sam pio dosta vode i chajeva...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Najvjerovatnije ti se nece vidjet, iako je jutarnji urin koncentrat žešći...
Da ne tlacis ovdje po forumu, jer ti nitko ne moze tocno odgovorit, odi lijepo do ljekarne, kupi THC test i testiraj se pa vidi sam.
 
04.02.2008
10
0
0
41
i to shto kazesh...hteo sam samo da se informishem ,jel me uvatila prpa malo,a nemam gde da uzmem te testove ovde kod mene sada...pa chisto da se raspitam
 
13.06.2008
12
0
0
34
Ej, ljudi evo jedna pozitivna vijest na koju se mozete izvuci:
Ako je neko bio pozitivan na opijate samo recite da ste jeil pletenice sa makovim zrnom, potrebno je 6 komada da budete pozitivni, takodje moze se desit da kad popijete Coca Colu da budete poz na alkotestu...

Ove tvrdnje su provjerene, gedao sam na TV-u, cuo sam da mozete skenjati krivicu na banane sto se tice THC, jer one imaju malo THC u seb...

E sad jedno pitanjce:
Cuo sam ako se pije jogurt da se thc moze izbacit iz tijela za nekih 1/3 brze no inace... ISTINA?


LJUDI! MISLIM DA SAM SKONTAO KAKO PROC TEST! Pali samo u slucaju da niko ne ide u WC s vama...

Jednostavno, nadjite dobrog jarana koji ne pusi, zamolite nek vam se popisa u bocu(koju cete moci zatvorit i cuvati), cuvajte je negdje ustekanu, i kad vam dodju starci traze da uradite test, jednostavno uzmi test, nadji bochicu pravi se da pisas, prolij tu mokracu na test...

 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Ovo za kako da se prikrijes na test za opijate sam gledao na Disovery, potocno MythBusters.
Dali su jednom "Otcu" iz crkve da jede i da daje mokracu.
Pred da je pojeo semena sa nekih "Beagles" je bio negativan, posle je ispao pozitivan.
Narocno su izbrali popa jer bi vjerojatnost da se on ne drogira je veca.
A ovo za CocaColu, banane i jogurt neznam.
Ali za jogurt znam da pomaze da se tjelo oslobodi svakavim toksinima, ali koliko brzo, kako i sta neznam.