Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
"10 litara vode u samo osam sati"
Ne vjerujem da je lik samo od vode umro,bilo je tu još par faktora sigurno al su mediji ko mediji to
napuhali u vjest "predoziro se vodom".Inače čovjek je ispred mene popio gajbu pive (20 pivi,10L)
solo u jedno popodne i večer,3 pive/satu,i nije mu ništa bilo osim šta je pišao ko fontana,nije čak
ni riga.
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
a čuj vjerovatno ovisi od čovjeka do čovjeka. isto kako trava ne djeluje isto na svakog, nekog lupi jače nekog slabije. tako je vjerovatno i sa ovim slučajem. naravno i medijsko napuhavanje je vjerovatno, ali vijest sam vidio na preko 5 portala/novina i svugdje je identična pa to ajmo reć smanjuje mogućnost preuveličavanja
 
16.07.2008
2
0
0
34
ja sam pisao pred starom ne neki test zaboravio sam kak se zove znam da košta 180 kn i za nekoliko je droga..(skoro sve) i bio je negativan na sve osim na barbiturate(mislim da se ttako zove) ali to je greeška kod takvih testova tako da znate ako... a pušio sam 2 tjedna prije toga i nisam redoviti pušač ...kod redovitih je dovoljno desetak dana a kod ovakvih ko ja je dovoljno od 3 do 5 6 dana ovidno o metabolizmu...eto ..uzalud bačenih 180 kn :)
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
Yami_Raziel je napisao(la):
ne neg mislim...ja sam 6 mjeseci iso na ta testiranja,svaki tjedan,uvjek bio negativan a pusio svaki dan...dan prije testa ujutro pljuga,cijelo podne pijem ugljene..popijem ih 4 do kraja dana,ujutro nalit u sebe litru i pol vode 2 sata prije testa,nakon 30 minuta moras na wc...i tako svakih 10 min...popit jos casu dvije prije testa,dobijete prozirnu ali svejedno zuckastu pisalinu,mislim ti frajeri kaj to testiraju na plocice ne gledaju uopce to....

al ako vam se mokraca salje na labaratorijsku analizu,onda ste najebali...to ce nac THC da ga jebes...osim ako ste stvarno bili cisti duze vrijeme.....a nemrete varat jer vam vide sve elemente u urinu pa znaju dal ste varali....

:icon_mrgreen:
popišaš se u wc-u i još dodatno razrijediš sa vodom
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Ja sam cuo price da kad popusis jednu frulu da posle toga mozda dan,dva izraste mali deo kose tj. novi i da tu ima thc u tom novom delu mada ja mislim da je to laz mozda je i istina ko zna.
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
I za to sam isto cuo ali nekako mi je nerealno ako svako pusi svaki dan pa onda mu kosa nokti i sta li sve vec mnogo brze raste mislim neznam nerazumem se u to ali tako ispada.
 

niksvutraman

Banned
Banovan
16.08.2008
10
0
0
34
mene starci nikad nisu vodili vadit krv nego samo kucni test a to prođes ko iz picke!!!ako
pljugas i znas da bu ti starci dali test kad se vratis iz grada.popijes pivu dve popisas se dođes doma uvale ti test popisas se a test negativan a ti si pusil prije 2h.zato svaki put kad idem doma popijem pivu dve i popisam se prije testa!!!
 
23.09.2008
2
0
0
42
idem na lekarski pregled za rad na brodu i tamo se između ostalog testira i na drogu. sad, ja samo varim ali to duže vremena pa se pitam zna li neko koliko su ti testovi detaljni. tamo se daje krv i urin ali ne znam testiraju li se oba na gudru. da li je neko imao sličan pregled i ako jeste kako je rešio problem sa thc? test bi trebao biti za oko 30-45 dana i znam da bi ako sada prestanem pušiti on bio verovatno negativan. stvar je u tome što mi je malo prerano da to radim još od sad, mada ako nema druge onda "stop smoking".
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
zavisi od kompanije do kompanije
neke testiraju random
ali mislim sve kada se ukrcavaš
bolje batali ima kad da dimiš dok krcaš €uriće
neđe u postojbini :icon_arrow:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Jedan moj poznanik pao je i sada ide na testiranja sva dva tjeda, prvi tjedan uvijek duva ko deva a drugi tjedan bude čist i pije granule aktivnog ugljena i svaki put je bio negatiavn na testu
to sam tako da se zna ali niaje da bi i ostalima preporučio ovaku taktiku ali da se zna
 
27.09.2008
4
0
0
41
Treba mi jedan dobar savjet,pa bih volio da mi pomognete: Imam sad testiranje za nekih 4-5 dana,pušio sam nekih par mjeseci gotovo redovno,pa me zanima dali uz dobru vježbu(trčanje..itd..),i ugljen moguće da budem negativan na testu.... ????


Hvala..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Moguće ali ne i garantirano
PReporučam ti ogromne količine tekućine i vjerojatno nebi bilo loše čaj od koprive pošto je on diuretik i čisti tijelo
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Osim ako nije neko krme:ninja: hehe, ma sve bi trebalo bit kul...frend mi bio na tim pišanjima godinu dana, pušio bi redovno i onda se 3 dana prije testa čistio...i svaki put negativan... nenormalne količine tekućine, da sve toksine ispišaš, ako želiš trčat, odi, dobro za zdravlje i kondiciju i kao šta kaže šaman, neki čajić ne bi bio loš...žalfija također diuretik i pročiščivač tijela, a ako ti se nađe i prilika da se napiješ, odi, piva piva i piva i ima da se svega rješiš... ako si pak paranoja tip, možeš i te ugljene čisto da si smiriš psihu:icon_smile:
 
27.09.2008
4
0
0
41
doors_of_perception je napisao(la):
Osim ako nije neko krme:ninja: hehe, ma sve bi trebalo bit kul...frend mi bio na tim pišanjima godinu dana, pušio bi redovno i onda se 3 dana prije testa čistio...i svaki put negativan... nenormalne količine tekućine, da sve toksine ispišaš, ako želiš trčat, odi, dobro za zdravlje i kondiciju i kao šta kaže šaman, neki čajić ne bi bio loš...žalfija također diuretik i pročiščivač tijela, a ako ti se nađe i prilika da se napiješ, odi, piva piva i piva i ima da se svega rješiš... ako si pak paranoja tip, možeš i te ugljene čisto da si smiriš psihu:icon_smile:
He he he he...nisam neko krmeee... :)))) Ali hvala ti...sao se bojim za urin...ako budu gledali.....u njemu se THC zadržava najviše....pa me to malo brine.. :)
Ali se nadam da će bit sve najbolje.........
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ej imam jedno pitanje za nekog ko zna...
Da li se kod obične analize mokraće može uočiti thc tj.njegovi razgrađeni spojevi,jer ja idem na taj pregled čisto da provjerim stanje kakvo je u tijelu,ono regularno to leukociti,jewr sutra ću pišat a idem čisto ono da se zdravlje provjeri...

Da li neko ima sa tim iskustva?
Hvala na brzim odgovorima:kackepieksen::bonappetit: