Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Bila poznanica luda jedna, ide na pišanja cura svakih 10 dana. Nije pušila 3 mjeseca - od kako je pala (zato i ide na ta pišanja gdje se gleda da li uzima štogod ilegalno). I eto, mi taman na dan pišanja (nakon pišanja, naravno:) ) testirali, popušili čistu pljugu satifčuge, onak dobru pljugu. Cura bila opet na testiranju nakon 10 dana dakle i naravno, nema frke ;). Pila je 3-4 dana ugljen koji se može kupiti u svakoj apoteci a služi za navlačenje toxina na sebe i kad kakaš onda je crno full :D :d...uglavnom, moje mišljenje je da je više faktora u igri, mislim da joj ne bi prošlo da je stalni konzument a ovako jedna pljuga tu i tamo, mislim da to poprilično brzo ode iz sistema i isto tako brijem da ovisi o organizmu (osobi) ili metabolizmu, da se bolje izrazim.
Moj savjet : paziti da ne dođe do pišanja in a 1st place ;), sretno Bro'
 
16.12.2009
8
0
0
38
YO drugari nemam pojma dali sam proso nista mi jos nisu rekli ali dobro je sto nije bila u pitanju laboratorija vec te glupe trakice mislim da sam proso ili se bar nadam!!! :)
 
16.12.2009
8
0
0
38
Pa ja pusio cesto manje vise ali u manjim kolicinama i nikad ujednom danu previse uvek je to bila jedna buxna sa drugarima pa sutra nista pa opet i tako i onda sma bio cist 8 dana i danas radio test sa trakicom pa sad neznam videcu sta ce da mi jave....
 
27.12.2009
6
11
3
Pozitivan sam trenutno.
Ali, da li je moguce izmeriti-utvrditi kada sam poslednji put pusio?Recimo uzimanjem uzorka krvi jer ne verujem da je sa mokracom moguce.
 
08.02.2008
2
0
0
35
Hvala Bogu na ovom forumu i vama kaj ste spremni pomoć i odgovorit...svaka čast...puco sam ko kokica dok nisam naletio na temu i pročito sve od slova do slova....al iam jedno pitanje ak neko zna....kakve testove koristi RH MUP za analizu u krvi i mokraći?...radi se o lječničkom pregledu...iem za pandura free weed za celu ekipu...hahahahaha....zanima me tak da znam jel mogu još šitpu ak nije ovaj laboratorijski.....hvala unaprijed......LEGALIZE
 
10.12.2009
9
0
0
33
Imam belaj veliki, e ovako od najboljeg havera stari je posumljao na njega i rekao mu je da dadne pisaku (on i cijela porodica da nebude ofirno) za svinjsku gripu da se testira, i buuum kad pozitivan, eh sad mu je stari sve zabranio neda mu ni skim ni da se druzi ni nista, i rekao je da se moze samnom druziti ako odem snjim za 10 dana na testiranje, a sijeb je zato sto sam ja pusio prije 2 dana a prije toga nisam dugo vremena oko 15 dana, i to nisam uzeo ni 5-6 dimova svega.
E sad kontam dali da odem snjim da riskiram ili da ne odem i onda ce znati da sam i ja pusio a fazon je sto smo kuca do kuce mogo bi me starom reci pa bi me ovaj moj vodio, prednost mi je sto sam mrsav ko grana :icon_lol: Dali ikako moguce za 10 dana uz dosta tekucine masne hrane izbaciti thc iz mokrace???

BTW : Dali je istina da ona voda od kiselih krastavaca dobra za to ? ili je to jos jedna u nizu ulicnih prici.
 
12.01.2010
4
0
0
43
e ljudi prvo pozdrav za sve
i ja imam muke, treba ici na lekarski za posao i naravno na testiranje. batalio sam pusenje pre tacno mesec dana (pusim aktivno godinu dana, naravno sa kracim prekidima od nedelju dve, pa opet tri cetiri meseca svaki dan po jedan), jutros se testirao sa testom iz apoteke. i pojavile su se sve crtice, ali nisu bas kao i ona kontrolna. interesuje me da li je to pozitivan ili negativan test. u sad kazu da se THC najvise zadrzava u masnocama, ne mogu reci da sam debeo, ali ni da sam kosturko, znaci ima malo salceta na stomacicu ali nista preterano. pijem ko lud vodu, sok, cajeve, jogurt. testiranje ce biti za 10-15 dana, pa me zanima kolika je verovatnoca da pored klasicnog testa urade labaratorisko ispitivanje posto na samom testeru linije nisu bas jarke kao ona signalna, ali opet postoje i jasno se vide. mozda za nijansu svetlije od kontrolne.

hvala svima koji mogu da mi pomognu!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Sve crtice?
Ne smije se viditi niti malo druga linija,nema veze šta se manje vidi,ipak je vidiš,oni bi još jasnije:)
Prestani sa svim,10-15 dana bi ti trebalo biti dovoljno za test na urin.
Ne vjerujem da če plačati netko vađenje krvi ili nešto još skuplje.
Možda netko bolje zna...
 
12.01.2010
4
0
0
43
hvala na odgovorima :D
jbg krivo mi je sto sam morao preskociti pusenje za novu godinu, ali sta se moze. vec mesec dana ne mogu da zaspim kao covek, ali aj reko da se ocistim i da budem sto cistiji za te glupe testove. hvala vam, sad mi je dosta lakse
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Frende možeš pušit 2-3 dana prije testa za urin,neće ti ništa nać....znam iz svog iskustva i još par ljudi...samo dan prije testa kupiš ugljen i moraš popit kutiju taj dan,u pola litre staviš 4 tablete a u litru i pol stavljaš 10,provjereno,funkcionira,i još na dan kad će te testirat svakih pola sata pij vodu ili nešto tekuće,da ti urin bude što čišći,vidit ćeš ići ćeš pišat svakih 15 min i sve bijela lijepa!xD za krv moraš čekat da se sama pročisti a to ti piše na početku teme kako dugo...sve najbolje i sretno
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Moguče malo ali ne vjerujem da osoba koja ne konzumira bude pozitivna a još manje da osjeti kakav efekt:))
O svašta...
 
04.01.2010
9
0
0
31
recite mi kako se moze sabotirati test mokracje... cuo sam da moze da se sipa vrucja voda u mokracju i to se shatro iscisti... mada ne verujem u to... prico mi ortak koji je to uradio kad su ga provalili njegovi
znate li nesto o tome ??
 

camy_tea

Banned
Banovan
10.02.2010
4
0
0
31
ja imam mali problem, u domu sam i duvali smo onak svaku večer, mozda nam se desilo da nismo zapalili jedan il eventualno 2 dana u tjednu, s tim da pušim još i u školi... e sad sam ja malo pala i trebala bi na test, između ostalog provjeravat će mi i thc u mokraći... čula sam da mrvice soli stavljene u mokracu na testu pokazu da je nevazec...isto tako sam čitala za taj ugljen da to nema veze s tim a opet čula sam da je gro ljudi pomoglo...i sad meni trebaju bilo kakve metode za što brze čišćenje, jer do testa imam 5 dana... i u tih 5 dana bi se ja kao trebala očisit, jel to moguće :)
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Moguće je da prođeš test.A sad pročitaj ovu cijelu temu svih 11
strana pa ćeš vidit šta su ljudi sve probali i kako su se čistili.
Ja kažem fizičke aktivnosti svaki dan i puno čaja i vode.Večer prije
testa se najedeš masnoga ,ujutro prvi pis doma,puno vode pa na test pis. Pis:hippy: