Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
kimmy da si iso na laboratorijski test odma bi pao, i meni je uvijek sve na testu iz ljekarne bilo negativno samo da pijes puno vode dan prije testiranja,a ovde ti odma nađu...
 
01.05.2010
2
0
0
29
e raja pao sam kod stare moram raditi test 5 ili 6 maja a dans sam uzeo sa jaranom 8 gr i ocemo da duvamo pa mozeli mi iko reci sta da radim da me ne skonta stara
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
nevjerojatno je kako su ljudi glupi,da samo proćitaš zadnje 2 stranice znao bi šta trebaš radit,a kamoli da malo pronjuškakš po temi....idete mi više na žiivce:sick:
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Evo vam informacija svima iz prve ruke, znam po sebi a i keva mi je doktorka pa sam se i kod nje raspitivao, a i pise na testu za drogu. :)
Znaci sledece..
Vutra ako je svaki dan pusis, znaci ako si redovan duvac trave, posle naglog prestajanja treba ti 10-14 dana da ti sav THC izadje iz urina (U krvi ostaje duze)
Ako duvas jednom u nedelju dana, znaci ako nisi redovan duvac i ako ne duvas puno dovoljno je 3-6 dana da SAV THC izadje iz tvog urina, tj da se ne pokazuje u urini
E sad ako nekog zanima kako da prevari muriju ili roditelje koga vec rado cu napisati na koji sam ja to nacin radio kad sam bio mali.

I da na LEKARSKOM i ostalim testovima za posao i ostalo NECE vam biti radjen test na thc !
Znaci za vozacku pa za upis u neku skolu, za posao. NECE !
Nema potrebe da se iko tripuje oko toga.

I evo za neupucene dokaz sa testa. :p
http://img7.imageshack.us/i/scan0001qi.jpg/
 
30.12.2009
2
0
0
34
veldo molim te...imas osam grama sta ti je problem sacekat 5 dana?????sacekaj tih jebenih 5 dana i onda se naduvaj ko krava!
nakon toga malo procackaj po forumu i sve ces nac.napisano je 100000000000000 puta
i svi sretni i zadovoljni :family1:
 
14.04.2010
16
0
0
32
kae ovo,ja sam jucer iso na test.Nisam pusio mjesec i pol,popio sam cijeli paket medicinskog ugljena,vode u izobilje..i doso na test reko sigurno bude negtivan kad ono ja se popisam,stavi frajer test u urin i veli da sam pozitivan na thc,ja reko na koju foru...sad opet moram na sud zato sta sam prekrsio uvjete u vezi marihuane :((
 
11.11.2009
18
0
0
49
Bok ekipa, novi sam ovdje ali u svijetu najdraze biljke uzivam vec skoro 20 god...Imam 35 i zivim u Italiji.
Sad ako mi netko jos napise da medicinski ugljen i puno tekucine pomaze kod bolnickog testiranja, stvarno nema pojma.To jednostavno nije istina.
Radim odgovoran posao i u firmi su organizirali test.Nisam duvao vise od 15 dana, popio sam planinu medicinskog ugljena u granulama i bio pozitivan. Doduse vutru nabavljam u Nizozemskoj u cofeeshopovima posto cesto putujem tamo.Dakle vrlo je visoke kvalitete.

Sad, zahvaljujuci savjetima ljudi koji nemaju pojma, posao mi visi o niti..Sreca je sto u Italiji zakon o privacyu ne dozvoli da u firmi znaju sta je sa mnom ali doktor koji je radio test to mora proslijedit u drzavnu agenciju koja ce me opet testirat za 15 dana i onda opet za 15 a za to vrijeme ne smijem raditi svoj posao jer po njima privremeno nisam sposoban radit svoj posao..Znaci mj. dana bez place u kapitalistickoj Italiji..Idila.. Sad, posto vise nikome ne vjerujem sto se tice sistema za prikrit thc u mokraci,zelim pitati da li je moguce podvaliti mokracu od frenda koji ne trosi vutru i ako mogu podvalit, da li moram pazit na krvnu grupu ili neke druge stvari.
 
09.06.2010
2
0
0
33
Kupis kondom das ga frendu koji ne pusi da ti se popisa ubacis ga u neku serpu sa vodom cisto da ti se malo zagrije stavis ga u gace i picis tamo obavezno iglu neku ponesi da ga mos probusit tokom pisanja kad zavrsis u gace ga vrati jebiga moraces da operes gace kad dodjes kuci jer ce bit od pisace al barem neces bit pozitivan .. :p
kad bih ja to mogo radit mene direktno u muricu gledaju tako da nemam mnogo sansi da to odradim :S
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
ja sam negativo bio mada sam pusio dan prije.. i poznanik je cak prije testa vario i opet neg.. tak da stvarno o svakom i svemu ovisi... a ovo s kondomom nemoj nikak.. zamisli kak ce to siljit pod tlakom iz rupice u casu.. malo cudniji zvuk za pisanje... najbolje one male bocice od zestice, samo ju prije testa malo s upaljacem podgrijes il mudima cijeloo vrijeme! i sretno ti bilo
 
11.11.2009
18
0
0
49
Ma to za transport sam vec organiziran..Ugrijana bocica na toplo, pod yayca.Yebiga malo cudno hodas :lolcina: ali probao sam, ne vidi se strasno..
Nego me muci da me ne provale po razlicitoj krvnoj grupi ili po ostalim nalazima iz prijasnjeg pishanja..A sta's morat cu riskirat..nema mi druge
 
08.05.2010
13
0
0
36
Nemam osobnog iskustva s testiranjima, ali je medicina moje podrucje. istina da neki slozeni testovi mogu ustanoviti da se ne radi o tvojoj mokraci, ali mokraca je po svom sadrzaju dosta promjenjiva (doslovno u istom danu moze biti razlicita ovisno o tome sto si jeo, sto si pio, o naporu, opcem stanju tijela u tom trenutku..) tako da uspoređivanje udjela velike vecine tvari u dva uzorka mokraće ne smije biti komparativno po tom pitanju i se ja osobno nebi bojao da ce ustanoviti da se ne radi o tvojoj mokraci. ipak...pojma nemam o kakvom se tocno testu radi pa nista ne garantiram.

ja bi osobno odjebo i onu šemu s bušenjem kondoma i bocicu.... i u 15 minuta napravio finu skrivenu spravicu :) uzmes cjevčicu na koju stavis mali čep ili u boljem slucaju dokopaš se onakve koja ima na kraju samo gumiran ili spljošten dio koji prilikom pritiska pocne propuštati tekucinu u tvojem slucaju tuđu mokracu. uzmeš kondom i vrh mu probušiš i tamo cvrsto spojis cjevcicu. sve fino dobro opereš, kondom koristis naravno kao rezervar...njegov svezani zadnji kraj učvrstiš straga na gačama, provuces sve skupa među guzove i cjevcica ti lijepo završi taman ispod kite. mislim da je toliko sigurno kad izvježbaš da mozes slobodno odradit pišanje a da netko sve to prati s pola metra od mjesta akcije :D sretno
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Ima jos bolja fora, kad smo vec kod toga. Ja radim testove i pozitivni su mi na THC i BZO stalno, i nije problem sto se tice doktorice, kao bolje i THC nego puno apaurina (u tom smislu...)
Posto radim u bolnici i mogu doci do svega malte ne, cak i do morfija, ali taj me dio ne interesuje, tako isto mogu nabaviti (dooosta pravo, ako treba ono... ) ovih sistema. Mislim da je to najbolja stvar. Imate cjevcicu na jednu stranu ide sprica (moze bilo koja (znaci i od 2, 5, 10ml na drugi ide igla, eh caka je sto vi ne stavljate iglu, nego samo spricom pritisnete i vjerujte isti zvuk je kao kad pisas u casicu. Providna je, savitljiva, taman moze oko mrsavijih cak i gore a deblji oko nogu. Posto je sva u cjevcici, lakse se grije uz tijelo (zalijepite je uz butinu, i nekoliko puta (kako kome ehehehe :icon_lol: ) oko butine, ali da ide skroz do prepone (ispod jaja). Ovako mozda i komplikovano izgleda kad objasnjavam ali je pravo jednostavno. Evo slike, nadam se da cete bolje skontati:



Ne znam da li u apotekama drze ovakve sisteme, ali ako ima, tu jedino ima. Onaj dio gdje je sprica, njega u dzep i pritiskati jace u intervalima (kao ono na kraju kad pisas) po male mlazove :)
 
11.11.2009
18
0
0
49
Imam foru..Sutra idem vidjet za drugi posao(isti posao druga firma).Ako se dogovorim sa novim gazdom i dam otkaz, cijela *****rija pada u vodu a moj gazda je jedan od rijetkih koji svoje zaposlene tjera na ta sranja.. Ma da i taj novi trazi da se testiram, bar imam vremena za manevre.Pun mi je quratz ovog stresa, ne mogu i ne zelim vise ovako pogotovo jer sam cuo da na sljedecem testu moram dat i kosu na test posto sam prva 2 puta pao..A u kosi (kaze doktor), to ostaje i do 4-5 mjeseci tako da sigurno padam.Stvarno, dosta je bilo.Pa osam godina drljam za ovog gazdu..postalo je i malo dosadno.Bit ce fino promjenit okolinu..Naravno ako se uopce uspijem dogovorit s drugim gazdom..Ako ne fasovao sam.
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Uhh u tom slucaju sjebada prava, mislim ako ostanes... To za kosu je istina, sad koliko mjeseci ne znam, ali najduze u kosi ostane, eh sad ako je do folikule (treba pogledati na google-u) onda jebga, ako ne, osisaj se na celavo i gotovo :) hehehe pa ja, svakako je ljeto, izbrij glavu i boli te...
 
20.12.2009
12
0
0
35
Pozdrav drusto..evo ja imam nekoliko pitanja..murja me ulovila da pusim i kod sebe sam imao 2 grama i 6 grama mjesavine.napisali su kaznenu prijavu i poslali me u odvjetnistvo,u odvjetnistvu mi je rekla da s obzirom na moju situaciju da nece biti nikakva kazna nego da svaka 2 tjedna idem u centar za preveciju ovisnosti i ako prođem na testu svaki puta od3 do 6 mjeseci kaznena prijava ce se odbaciti i necu vise imati problema..pa sad bi mi mogli reci koju metodu da koristim za varanje,test imam za tjedan dana,a ja sam prekjucer popusio 3djoje, citao sam da je dobro ovo s aktivnim ugljenom ali neznam dali ce testirat u laboratoriju ili samo s testom, ova radnica u centru za prevenciju mi je rekla da ce gledati kako pisam u wc-u a da budu otvorena vrata, neznam dal ce me gledati u ledja ili u prsa xD..uglavnom neznam dali cu moc staviti u casu tudji urin,a i pitanje je i dali ce mjeriti temperaturu mokrace. Zanime me dali ipak da pokusam stavit tudji urin u casu ili je 100% sigurno da popijem 4 tablete aktivnog ugljena svaka 2 sata i tako 2 dana i da cu bit cist?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Čaše imaju na sebi mali indikator za temperaturu,nešto kao kod piva Stella Artois:)Ali mogu ti dati i običnu čašu,kako im dođe pod ruku.
Pij ugljen,i radije budi čist nekako kad si več na oku.