Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pvl

09.05.2010
12
0
0
32
zlo&naopako je napisao(la):
Vidiš, ovo je big no no!
Prvo, sad bih ti trebao banovati drugara, al ajd, kad je tako dobar drug, neću bit đubre...još :vb_devil:
Drugo, nemoj baš tako ko grom iz vedra neba, pa u rebra, odma pljas ime :icon_lol: Mogla si i prezime odma, da nemaš više sa starcima problema, nego s murijom :icon_lol:
Treće, registracija traje vrlo kratko i totalno je bezbolna :icon_lol: A najbolje je što je još i besplatna :icon_razz:

On topic:
Iskustva nemam, tako da sorry, samo kritiziram ovaj put :icon_razz:

Izvinjavam se,drug mi je rekao da je ovde registrovan i da mogu da postavim pitanje u nadi da ce mi neko pomoci :) . On je ovde registrovan odavno a posto nije aktivan uopste dao mi je sifru da koristim njegov nick.
 

pvl

09.05.2010
12
0
0
32
VenloNL je napisao(la):
Razvuci tjedan dana minimalno,a to možeš....napali te japanci i te sheme,i trebalo bi biti ok.A za 2 si čista ko suza:)

Xaxa :) . Uh valjda cu moci ,barem se nadam . Hvala na pomoci, nadam se da isparati posle 2 nedelje .
 
02.07.2012
2
0
0
30
Procitala sam ovo shto se tiche infuzije . .
Ali kako da trazim to , odem u ambulantu i kazem ' e treba mi infuzija da se ochistim od THC-a'
treba neki recept nesto, moliiim vas odgovorite brzo .
van luv,piz . :) :vb_wave:
 
03.07.2012
4
0
0
31
e pozdrav ekipa ....
evo ovako :znaci ne pusim vec mjesec dana a prije nego sto sam prestao pusio svaki dan skoro 4 mjeseca abnormalne kolicine i uskoro idem na lijecnicki za zastitara, a kolko sam cuo tam vade krv .... e sad moje pitanje glasi jel ima sanse da mi nađu thc, ako ima jel ima kakav postupak brze detoksikacije
 

milutin

Aktivan Član
14.01.2012
168
41
28
82
Proguglaj malo ciscene uz pomoc kreatina ...

Kreatin inace nije nista nezdravo, to je prirodna tvar koja se u organizam unosi mesom (govedinom, konjetinom, lososom).

Dokazano pospjesuje sportske rezultate (u domeni snage), kao i rad mozga, memoriju i generalnu inteligenciju, pogotovo u razvoju (oni koji u djetinjstvu nisu uopce unosili kreatin imaju 20% slabije IQ rezultate) ...

Mozes pitat lokalnog bildera ili kupiti, nije skupo, 300g je oko 15 eura ...
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Stvarno nema potrebe za takvim pitanjima. Pogledaj temu kolka je. Ako ne nades nista korisno i svom slucaju slicno e onda.... onda nist al uglavnom naci ces ;)
 
11.07.2012
6
0
0
31
Mozda je offtopic,ali ne znam gdje da pitam ovo pa evo ovdje :) Starci su mi posumnjali i mislim da ce me vodit na test,jedan prijatelj mi je rekao da stavim so u mokracu i da cu bit negativna,je li to istina?
 
11.07.2012
6
0
0
31
pogresno sam se izrazila haha,nego oce me testirat,ono,kupit ce test u apoteci. Ma gle,starci su mi paranoicni pretjerano,napunila sam 19 a nist mi ne pustaju i smatraju me djetetom od 13 godina.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Rastawoman je napisao(la):
pogresno sam se izrazila haha,nego oce me testirat,ono,kupit ce test u apoteci. Ma gle,starci su mi paranoicni pretjerano,napunila sam 19 a nist mi ne pustaju i smatraju me djetetom od 13 godina.


reci mami da joj nevaljaju sarme a tati da mu je auto kašeta brokava i imaš diskusiju...obavi test sama po procjeni i reci im da te ostave sljedecih 70 godina na miru.
 
11.07.2012
6
0
0
31
hahaha,ma jao bas me interesuje to za so,cula sam to vise puta i jedan prijatelj moj koji vec dugo dugo dugo pusi mi je rekao da radi,pa cu vidjeti da uzmem test i da isprobam
 
22.06.2009
10
0
0
34
Jel zna netko jel moguče na liječnickom kad me testiraju za droge uzet reciomo urin od frenda koji je čist i samo njega ulit u čašu? Jel oni mogu vidit da to nije moj urin?
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Moguće je, i ne mogu skužiti, tj. mogu ali jedino preko topline urina ako imaju one čašice koje mjere toplinu.
Prolistaj temu, odgovoreno je već 100 puta na isto pitanje i na to kako proći test ovako ili onako.
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Kupi aktivni ugljen, pij ga, pij sto vise vode do pisanja i prije pisanja popij aspirin. 2 tjedna je i vise neg dosta da se ocistis.
Jedino ak zelis varit do tad, onda sipaj od frenda
 

Bad

Aktivan Član
19.04.2011
76
44
18
41
Zbog posla ću uskoro na test,od 3. do 8. mjeseca nisam uopće pušio,do tog 3. mjeseca sam pušio svaki dan barem 5 komada,ali ja napravim 5 komada od 2.5grama recimo,dakle 2.5grama dnevno,od 8. mjeseca do jučer pušio sam isto tako,2.5 grama otprilike dnevno...ne mislim postavljat glupa pitanja tipa kako da se očistim,ali me zanima dali može utjecat ako sam kod frenda kod kojeg je uvijek druženje i pljugica utjecat na mene? odnosno,radi se o pasivnom pušenju! Želim ostat društven,a opet želim i proć test...dakle nebi pušio,ali bi se pušilo oko mene.

Šta mislite?

Inače,uzeo sam si medicinski ugljen carbomed u tabletama,planiram piti puno vode i čajeva,malo trčat i popit pokoju pivu.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
moze utjecat... ali ovisi....
naprimjer ako ti je sutra test i danas si bio kod frenda i dimilo se, bio bi pozitivan.
ili ako ti je sutra test i bio si kod frenda prije 3-4 dana, ali ne pusis ti, nego opet se dimilo u drustvu... 50/50 su ti sanse...
a ako ti je sutra test i bio si kod frenda prije 10 dana i dimilo se, biti ces negativan, normalno ako ne budes pusio :)