Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.11.2012
2
0
0
29
dosto-yevska.tumblr.com
Meni je ovo bas bacanje iz supljeg u prazno, nije kod svakoga isti metabolizam i ne mora upaliti kod svakog. Jedan se javi i kaze da mu nije upalilo i ljudi se sjebu i nece da pokusaju, a mozda bi bas kod njih upalilo. :eek:hno:
Meni su prije godinu dana svake sedmice po jedan testic radili, svakog petka. Nisam nikad bila pozitivna, :dada a duvam svaki dan po 3 puta, a u cetvrtak sam pravila malu pauzu da to sve ispisam iz sebe. Kod mene vino, pivo, voda i limunada sve lijece. A sto se tice 'tacnosti' tih najjeftinijih testova, reci cu samo da su mi, prije 5 godina kada nisam duvala, uradili test i bila sam pozitivna. I ne, nisam ni udisala zmajeve.
Cula sam za neke fazone stavljanja soli u urin, ali nisam probavala.
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Ma ja... ali Sarajevo, smog, ovo-ono, ćevapi... izađe to za 24h ...

Neko je nekog ložio u tom trokutu... ili starci tebe... ili diler...-opet tebe... xD :p Šala mala :p :) ... Treba ipak više od dana za neki ozbiljniji (krv, urin) test na vutru.
Međutim jedan jako pouzdan prijatelj je lizao lizalo (zaustavljen na Novu g. od strane krim pol.), a ugasio joju prije pola sata... I nije mu ništa pokazalo. Krimovac mu rekao da ću pokazati ako je taj dan uzimao. Tako da eto, nekada i profesionalna policijska oprema ne pokazuje ispravno, a kamoli neki jeftini test iz ljekarne. Iako, naravno, postoji i opcija da test odradi svoje............. ali osim u slučaju da ste prestali pušiti u četvrtak :p :D



:signs046:
 
31.12.2012
2
0
0
33
e ljudi idem na ljekarski zbog treninga,poceo trenirati fudbal pa moram, vadi se urin,da vas pitam hoce li trazit thc? PS pusio sam prije mjesec dana (manje-vise)
 
08.02.2013
9
2
0
79
Da li se moze tacno utvrditi kada je konzumirana marihuana, ima sam saobracajku pa su mi izvadili krv, a pusio sam vutru 4 dana prije nego sto se to desilo?
Ne pusim cigarete, a vutru 1-2 sedmicno, da li bi mi mogli natovariti da sam vozio pod uticajem droga?
Ako je neko imao takvo iskustvo bio bih mu zahvalan da mi odgovori. Pozdrav
 

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
Nije 100% provjereno, jer bi trebao pitati poznanika koji je bio u sličnoj situaciji, ali čini mi se da je rekao da prometna gleda unazad 48 sati da li je bilo konzumacije. To im je kao neko mjerilo slično kao 0.5 alkohola. Inače kazna je (ako si unutar 48 sati) 9 mjeseci bez dozvole i 5000-15000 kuna.


edit. http://static.oglasnik.hr/auti/kazne.html


alkohol u krvi više od 1,5 promila, utjecaj droge ili odbijanje testiranja

5

odmah, do 6 mjeseci

5000 do 15.000 kuna ili kazna zatvora u trajanju do 60 dana

Kurlebalo je napisao(la):
Da li se moze tacno utvrditi kada je konzumirana marihuana, ima sam saobracajku pa su mi izvadili krv, a pusio sam vutru 4 dana prije nego sto se to desilo?
Ne pusim cigarete, a vutru 1-2 sedmicno, da li bi mi mogli natovariti da sam vozio pod uticajem droga?
Ako je neko imao takvo iskustvo bio bih mu zahvalan da mi odgovori. Pozdrav
 
10.05.2013
4
0
0
ovako imam sistematski pregled radnika za nekih 5-6 dana u firmi,to se radi jednom godisnje i rade svi radnici,ja povremeno sa ortacima ispusimo jedan dzoint za vece na 4-5-oro nista preterano cisto da nas malo opusti,pa me zanima dali mogu da me provale to su obicni testovi krv ekg i tkt..pa me zanima dali mogu preko obicih testova da me provale ili mora nki poseban test samo za thc da se kupi? hvala unapred pozdrav dobri ljudii
 
16.05.2013
9
0
0
Imam jedno pitanje ...imam testiranje sledece srede a pusio sam pre tri cetri nedelje pre toga nisam redovno samo po neki put pomalo .... pa me zanima ako kupim aktivni ugljen i ako budeo bio to dali ce test biti negativan posto msm da ce da ide u labaratoriju posto test mi uzimaju iz socijale.... zivim u inostranstvu tako da ako bude pozitivan najebao sam .... molim vas ako moze sto pre odgovor
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ako nisi pusio od toga pre 3~4 nedelje (i jesu 3 ili 4) a testiras se naredne nedelje verovatno ce sve biti ok, mozes uzeti i aktivni ugalj ako ce te to smiriti, al mislim da ce i ovako biti ok
edit
jesi siguran da rade test na thc
 
16.05.2013
9
0
0
da sigurno i to ne povrsni nego bas onaj nose u labaratoriju :/ proslo je jedno 3,4 nedelje sigurno od zadnjeg puta ali cuo sam da mogu da vide tri meseca unazad ako sam pusio pa me zato zanimalo koliko trebam da pijem aktivni ugljen i kad da pocnem


pusio sam hasis ne marihuanu ... a hasis je 10 puta jaci :/
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
pocni danas, neces cekati narednu nedelju... i tu gde si, pogledaj po apotekama, verovatno imaju neke preparate za detoksikaciju organizma pa rokaj, sretno
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
naravno da treba da krenes sto pre, i raspitaj se da li imaju nesto dobro za detoksikaciju, toga na zapadu ima, ne moze da ti skodi, a da li ces biti negativan ne znam, znam iz koje drzave se javljas ali ne znam koje lab. tehnike koriste tu kod tebe, sigurno su naprednije i preciznije nego na balkanu, uzimaj dosta tecnosti, kreci se sto vise i fizicki angazuj, dosta je proslo a ima jos dana pa ima i sanse da budes negativan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
20.05.2013
8
0
0
cao! htela bih vas pitati da li ce mi ista naci u krvi ili urinu ili cak kosi ako me salju na testiranje jer su mi nasli komad koji nije moj al sam u proslih 6 meseci pusila 3-4 puta... molim odgovor brzo!
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Sta znaci proteklih 6 meseci? Kad si naj skorije pusila? Ako je proslo vise od mesec dana nemoj da brines. Krv i kosa se retko testiraju obicno se testira urin. Prelistaj malo temu, ima 31 strana, ima dosta iskustava. Nacices sve sto ti treba . Srecno!