Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.06.2014
11
0
0
Urin :( A na medicalu nisam sigurna da li vade krv ili se daje urin ...


P6240564.jpg
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Uzmi za svaki slučaj urin od kolegice, u maloj bočicu i u gaće. Na wc-ju sipas taj urin u PVC času
i mirna si. Na krvi ne verujem, da ce radit, Pij dosta mlijeka i vode, da ideš sto vise pisat.
Ajd sa srećom! i javi se
kako si prošla.
 
27.06.2014
11
9
3
49
Pijem ulje konoplje (ono za medicinske svrhe) . Da li je ista situacija kao i s pušenjem što se tiče testiranja?

Nikada nisam išao na test niti moram ići , ali pitam samo da znam.....
 
14.07.2014
8
0
0
Pozz momci,zanimaju me vasa strucna misljenja u vezi THC-a..Da li se THC moze utvrditi u krvi u obicnim analizama bilo kog tipa(nekog osnovnog tipa vadjenja krvi kad si bolestan i to) ili se THC moze utvrditi jednino nekim posebnim analizama...Tipa meni je neka doktorka dala uput da idem da vadim krv i da mi kontrolisu broj leukocita,eritrocita,hemoglobim i glukozu seruma tako nesto....NIsam odavno pusio ali vec duze vreme kriziram..pa ne znam sta da radim pa bih molio za pomoc..
Hvala unapred..
ps.ako moze da mi ispisete jos neke stvari u vezi thc za otkrivanje i to..hvala jos jednom
 
14.07.2014
8
0
0
Znam i ja to brate,ali neki od ortaka pricaju kako mogu da te provale i to..? Stvarno mi je vazno da znam da li u opste mogu da izadjem na taj test ? I na kraju krajeva mogu li da varim brate i da mi vade krvi i nista ? HMM ?
Hvala svima na odgovorima,pre svega brzim i efikasnim poz..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mozes da varis jer kada "kontrolisu broj leukocita,eritrocita,hemoglobim i glukozu seruma tako nesto" ne rade test na thc. ako hoces da budes 100% siguran nemoj variti bar dva dana pre vadjenja krvi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Naduvani manijak
14.07.2014
8
0
0
E hvala ti puno brt..A ima jos jedna vazna stvar koju moram da znam i nadam se da ces mi pomoci i u vezi toga..ista stvar samo obimnije..Rec je o velikoj analizi koja se radi kada sam bolestan da li i to spada u deo koji se ne bavim testiranjem thc-a ?
Hvala unapred !
ps. sorry na dosadi :( frka mi bas
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
zavisi o kakvoj bolesti se radi, u okviru medicinskih pregleda thc se ne testira bez posebne potrebe, znaci ako iz konkretnih razloga neko to ne zahteva jer moze da ima veze sa problematikom
 
14.07.2014
8
0
0
Hvala puno..Hvala puno,strasna mi fraka i brka po glavi pa nisam mnogo forum listao..ALi ne zamerite mi a da li postoji neki nacin da se "prevari" taj test..?
Naravno u koliko dodje do testiranja ?
Hvala puno !
 
26.03.2013
10
9
3
nakon 23 dana apstinencije i uradjenog testa, nalaz je prikazao liniju ali vrlo blijedu i tanku. zamolio bih da mi neko upuceniji kaze da li ikakvu ulogu ima prvi mlaz urina, koji razumno izbaci najvise necistoca iz mokrace?

da li je moguce da prvo jutranje mokrenje prikaze test negativnim, dajuci uzorak nakon prvog mlaza?

hvala unaprijed.
 
01.08.2014
6
1
0
pozz svima i molio bih vas da mi odgovorite sto kracem roku i sto efikasnije jako mi je bitno sekiram se... ako nisam potrefio temu izvinite ne snalazim se baš najbolje po forumima..

Ovako pušio sam svaki dan neki period 5-6 mjeseci znaci radi posla sa presto danas tacno 7 dana kako nikako al nikako ne pušim niti vise ikad namjeravam(radi gluposti i kratkog uzitka da sjebem zivotni posao) znaci u perijodu ovih 7 dana apstinencije od marihuane pijo sam dosta tekucine cak sam i kutiju aktivnog ugljena popio bavio se fizickim aktivnostima(dosta se znojio) urološki caj ,sokovi prirodni i td... zanimaju me 2 stvari....inace sam mršav i nemam salo ,dosta jedem al se nedebljam ni grama ( recimo da imam relativno brz metabolizam)...

1 zanima me za koliko jos otprilike vremena bi mogao biti cist od THC i tih supstanci marihuanne to ??
2 radim ljekarski pregled nigdje nije navedeno da ce raditi test na drogu (znaci obicni ljekarski pregled) urin , krv ,psihijataro i ostalo.. dali na tako obicnom pregledu mogu ustanoviti prisustvo THC-a u krvi mokraci da bi mi pravilo problem ??

ja se izvinjavam sto pitam mozda pitano 100% al nisam nigdje našao tacno da je neko ovako pitao sto mene zanima...HVALA SVIMA UNAPRJED.
 

boss117

Zen
01.03.2014
96
180
33
Tristan da Chunha
Džaba se opterećuješ neće ti raditi test za THC, već obični ljekarski pregled, fizičko i psihičko zdravlje. Svaka ti čast za ovo što si odgovoran i želiš da saćuvaš posao, no sikiriki bit' će sve ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hemisfera

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
THC naj duže ostaje u vlasi kose a naj kraće u mokraći. Frenda su radne kolege ocinkali poslodavcu da dimi jer su se borile za njegovo radno mjesto i nakon mjesec dana apstinencije pronašli su mu u kosi da ima tragova THCa.
Na ciljanim analizama na THC ne uzima se samo uzorak krvi i urina nego i kose :dada :thumb: