Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.11.2008
6
0
0
38
Prijatelji imam jedno pitanje dosta sam googlao ali nisam nista konekretno nasao a vidim da se vi razumijete u ove stvari..Znam da sam novi i mislim da mi treba vasa pomoc i nadam se da ce te mi pomoci.
Kao prvo da krenem evo vako u zivotu nikada nisam pusio travu i prvi put sam je uzeo sada 24.10.2008 i to samo 3-4 dima nista vise u pitanju je bio skank .E sada 5.11.2008 godine imam testiranje na urin i krv radi zaposlenja u avganistanu.Sada me zanima dali je to izaslo iz mene i dali ce test biti negativan ili pozitivan .Pa molim vas da mi odgovorite sta bih trebao raditi da ne pokaze.Citao sam citav ovaj forum i vidim da su neki aktivni bili i da su pokazivani testovi negativni a mene zanima jer ja to nikada nisam uzimao to je bilo prvi put u zivotu da sam uzeo 4 dima i dali ce mi pokazati pozitivno ili negativno s tim da pijem dosta tekucine vodu i sokove.Hoce li mi to pomoci ili ne .. Molim vas za savjet.
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
na moj rodjendan uzeo 24.10.1984 heheeh nek si svaka cast nek si i ti probo carolije
sve zavasi kaki ti se pregledi rade,ako ti se radi povrsinski onda nece naci ako se radi o dubinskim pregledima nace je sigurno,moze je naci posle po godine da si je pusio. mog su drugara mama i tata testirali na wma u beogradu posle 7 mjeseci su mu nasli da je koristio marihuanu i hemiju, sve mogu ako hoce da ti nadju al posto su to obicni pregledi povrsinski da li zi zdrav za rad, da li ti je krv dobra i srce, ,nece ti nista naci....neznam sto se toliko plasite tih pregleda
neboj se ices u avganistan da pusis avganistanca hehehe
 
03.11.2008
6
0
0
38
Da i ja mislim da je to samo povrsinski pregledi jer imam prijatelja koju su radili vec vade krv i urin pa ispituju ali ne znam sta sigurno je to sto ti kazes samo dali si zdrav...Nadam se da ne idu dubinski .A tebi hvala sto si odgovorio :) ..
 
13.11.2008
14
0
0
43
Molim vas,trebam odgovor .
U subotu sam uzeo 3 dima trave,a u utorak (znaci 10 dana poslije) imam ljekarski pregled za posao, dajem krv,urin,psiho test i ostalo...
Inace zapalim travu s vremena na vrijeme,nekad ne pusim 3-4 mjeseca a nekad zaredom 2-3 dana. Sinoc se nesto s***** i kupim dvije test plocice u apoteci,sinoc bio negativan a jutros testiram prvi urin i opet negativan. Kontrolise li se urin i krv na narkotike kada se radi ljekarski pregled ili standardno leukociti,lymfociti i ostalo da vide jesam li zdrav.
Ako se kontrolise kakve su sanse da padnem na tom testu s obzirom na moju situaciju i na to da sam vec 2 puta prosao THC test koji sam uzeo u apoteci.
Unaprijed hvala na eventualnom odgovoru .
Pozdrav
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Sasvim sigurno si čist ja bi rekao.
Mislim da moraš dati pristanak ako te žele testirati na droge.
Imam ja priajtelja svaka dva tjedna ide na pišanje jer je pao jedan tjedan puši ko svinja drugi pije hrpe vode i aktivni ugljen i uvijek dosad čist vidim mu testove
Ali za tebe nema potreba da piješ aktivni ugljen sasvim sigurno ti neće otkriti(barem po mojoj procjeni)
 
13.11.2008
14
0
0
43
Šaman Šandor je napisao(la):
Sasvim sigurno si čist ja bi rekao.
Mislim da moraš dati pristanak ako te žele testirati na droge.
Imam ja priajtelja svaka dva tjedna ide na pišanje jer je pao jedan tjedan puši ko svinja drugi pije hrpe vode i aktivni ugljen i uvijek dosad čist vidim mu testove
Ali za tebe nema potreba da piješ aktivni ugljen sasvim sigurno ti neće otkriti(barem po mojoj procjeni)
Ok,hvala drug,ja se iskreno nadam da ce biti sve u dure. Svakako pijem puno caja,zeleni,uvin... Bacit cu se malo i na trcanje do utorka ;)
Pa bit ce valjda ok ;)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Venenatus je napisao(la):
Ovaj puši i pije aktivni ugljen i nalazi govore da je čist?

Pa bude čist da ako jedan tjedan puši neznam kojim intenzitetom a drugi tjedan pije mnogo vode i aktivni ugljen iako misliim da i nije uvijek pio aktivni ugljen ali nisam siguran.
Ne želim nikome preporučiti jer ne želim biti odgovoran za nečija padanja na tetovima ali eto tako čovjek negativan svaki put. uzmite i u obzir da vatko ima drugačiji metabolizam bla bla


A ti qwerty si sigurno čist još uz uvin a vjerojatno i bez njega jer je riječ o jako malo trave
 
13.11.2008
14
0
0
43
Uspio sam odgoditi za onu tamo sedmicu,ponedjeljak ili utorak,tako da se stvarno nadam da cu do tada uz cajeve (zeleni + uvin) i trcanje izbaciti sve iz sebe ;)
poz pa se cujemo ;)
 
30.09.2007
32
0
0
35
kupi si lječnički ugljen..joj kak se zove..medicinski ugljen..u roku par dana thc nestaje iz krvi..ili se ne vidi na testu..neznam točno..al djeluje...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Zove se aktivni ugljen i kupuje se u tabletama ili granulama i od njega vam budu crna govna
Ali moram upozorit da nissam načisto pomaže li on zaista jer se "thc"(u navodnicima jer nije zaista thc nego se testira na neki drugi spoj koji je nastao od thc-a nakon konzumiranja i može se naći u urinu bla bla) koje se otkriva u urinu taloži u masnim naslagama i polagano otpušta putem mokraće. A sada aktivni ugljen pokupi sve iz želuca i probavnog sustava tako da pitanje "čisti" li on zapravo.


Trebali bi neko vutra istraživanje izvesti

Jedna osoba bi duvala nekoliko dana intenzivno ali da se zna točna količina koja je popušena i onda bi se u isto vrijeme svaki dan(kontam si ujutro) ta osoba trebala popišat na test za thc i tako svaki dan dok ne bude negativan/a. I tako bi znali koliko dugo trba toj osobi da se očisti bez ikakvih dodataka.

E onda bi trebalo ponoviti pokus ali bi osoba svaki dan gutala po recimo tablu aktivnoga ugljena.

E i onda bi mogli fino usporediti rezultate i doć do nekog validnog zaključka

Naravno to bi dosta koštalo sve skupa tolika hrpetina testova(vutru bi dakako donirao neki grower)
 
13.11.2008
14
0
0
43
Palo mi je ovo na pamet,lijepo cu sutra kontaktirati jednu privatnu polikliniku i naruciti se da odradim test na THC,i da sam miran i znam na cemu sam. Jer nema sanse da cu odraditi ljekarski za posao dok nisam siguran da mi ne mogu naci THC.
Joj jesam se utripov'o , hebem ti sto mi je trebalo da povucem 3 dima :eek:hno:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
The Punisher je napisao(la):
na wikipediji sve pise, 3mjeseca krv i mokraca, za kosu ne znam, nesto duze ako se ne varam, naravno to je kod aktivnih pusaca vutre

Mah to 3 mjeseca uglavnom ne stoji ali opet kažem sve ej to suviše relativno i ovisi o količini popušenoj, metabolizmu i životnim navikama osobe

Qwerty možeš to napraviti ćisto da budeš siguran ali nebi rekao da je neophodno ali najbolje ako ti nije prevelik trošak odradi i nema rizika
 
13.11.2008
14
0
0
43
Aha,raspitat cu se koliko je kesha pa cu skontati sta dalje.
Morat cu jos malo biit dosadan i posaviti jos jedno pitanje :)
Raspitao sam se kako hoda to oko ljekarskog pregleda,navodno dodjes u 08:00 ,inaceje guzva velika i onda se zareda psiholog,krv,urin,pritisak,sluh,vid... Nalazi su ISTI DAN od 11:00 pa nadalje...
E sad,dali je moguce da se gleda KRV i URIN na droge ako se uzme u obzir da su nalazi gotovi tako brzo a obicno je guzva na pregledu svaki dan. Opet kontam da je to duzi proces i da se u urinu samo gleda dali ima slucajno krvi a na krvi se gledaju osnovni nalazi tipa glukoza,leukociti i sl.
Zna li ko nesto vise,unaprijed zahvalan ;)
 
01.12.2008
9
0
0
35
Pozdrav ekipi s foruma , tek sam se sad logirao i novi sam. Naime imam jedno pitanje u vezi THC-a. Za nekih 15 dana bih trebao na neko testiranje u vezi posla(pomorstvo rad na brodu). Procitao sam sve s foruma i i poceo sam s "ciscenjem" naime popio sam pola kutije UVIN H caja i jednu kutiju MEDICINSKOG UGLJENA. uz to sam pio i puno ovih standardnih cajeva koje svi pijemo inace. Znam dosta o thc-u i kako to sve funkcionira. evo i bio sam ne forumu pomoraca u vezi toga. Postavio sam im pitanje da koliko su ti opsirni testovi. I DOBIO ODGOVOR ( TESTOVI SU VISE OPSIRNI NEGO ALJKAVI. Ali nisam saznao jel trakica ili labos jer to ni oni neznaju. dobiju samo podatke jesi li porsao ili pao. Ali ja mislim da je to trakica( nisam siguran). *Zanima me dali mi je ovo ciscenje iti malo pomoglo * s obzirom da sam pusio dvije godine s manjim stankama(minimalno pljugu dnevno) ZAKLJUCAK Znaci da nisam pusio oko cirka 40 dana. kaj mislite kakve su mi sanse da prođem, i doznao sam da mi varanje nema bas puno smisla zbog nenajavljenih testova pa da ne ispalim negdje vani, pa o svom trosku moram doma ZAHVALJUJEM UNAPRIJED!!!!!
 
01.12.2008
9
0
0
35
ma da i ja sam mislio isto al eto da cujem i necije drugo misljene!!! a i to kaj velis najbolje provjerit pa znam na cemu sam. hvala na odgovoru. jos cu vam javit jel sam vidio da je bilo par upita o tim testovima za pomorce pa nek se i to zna kako funkcionira.. znanja nikad dosta :))) pozdrav do iduceg puta!!!