Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.12.2008
2
0
0
38
Pitanje....Vrlo alarmantno, sutra idem na alergo test, znaci povrsinski, ono sranje sa iglicama. Dali mi mogu naci ako sam se u petak momacki upusio?
 
25.12.2008
3
0
1
51
Gevgelija,Makedonija
pozdrav ekipi iz Makedonije! Za testitiranje ne morate se bojati jer ne mogu maci neshto shto ne traze!Ako je obican pregled(sistemetski,za vozacku i sl)ne mogu je pronaci,jer ne rade testove za thc,ali ako te murja spopala i urade ti test za narkotike,e ondas je drugo ,ali opet ako traze opijate,ne mogunaci thc,i obrnuto,ako traze thc,ne nogu nac opijate
 
07.01.2009
4
0
0
34
ovako ljudi,molim vas za brzo pomoc i ako moze cim tocniju...pusio sam travu za staru godinu odnosno 31.12 i to nas 5 smo pusili jednu,prije toga sam povremeno pusio mozda jedno 6,7 puta sveskupa u zivotu...a sad dolazi pitanje sutra idem vadit krv(doktorica je rekla cjlokupnu pretragu krvi,ali mislim da to ne znaci za droge),bris grla i nosa i mokracu ali ne zbog droge nego da vide dal imam neku bakteriu jer imam nes nateceno na vratu, dali se moze vidit da sam pusio travu u krvi i mokraci na tim pretragama???molim za brz odgovror,jer inace treniram u klubu koji igra u 1hnl kadeti,pa mislim da bi mi tu i zavrsila karijera,i sta da radim???sutra je vadenje krvi
 
07.01.2009
4
0
0
34
hvala onda mogu bit bez brige,a ja sam si kupio medicinski ugljen za svaki slucaj i popio pol skatulice vec,ma sumnjaju na mononukleozu...
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
43
Alo ekipa evo jedna prica sa testiranja.
Inace pušim svaki dan jedno 15 godina...
I dođem ja tako na sistematski za zaposlenje i ovi, ni 5 ni 6, e a sad cemo mali test na droge ja ???.

I odem ja o zahod ispišam se a Mokraca samo sto ne smrdi po travi koliko THCa unutra(zapalio prije 15 min).
Onda to malo zamješam sa vodom i izadjem.
Kaze meni ona sestra onako dok mucka to sa onim testerom onda mladicu ima li tu droge?

Ja joj recem: Ma nema droge sigurno, samo mozda nađete one TRAVE...
- Ona ce : aha a zar to nije Droga?
Ja: Ma znam da jest ali Bio mi je sinoc rodjendan napio se malo a ekipa mi uvalila nesto da zapalim...
- Ona : Pa jel ti znas da si tako mozes unistit zivot ?
Ma znam ja sve ali eto dogodilo se itd...

I na kraju mi uopce nije gledala jeli imam droge ikakve i potpisala mi da sam cist na sve i odnio sam joj sutrta bombonjeru i Uglavom nije vazno ni hoces li pusit ni sto ce test pokazat Vazno je sto ce ti sestra upisat u karton pa eto ako ne znate sto bi.

Na testiranje sa buketom ili bombonjerom i puno lijepih rijeci za sestru i sve moze proc..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dobrodoša rođače :cool44:

a ako bude neki brat
da namažemo anus :notnice:

imaš pravo treba se snać i vazda se možeš izvuć
ne može sve baj d buk
inprovizacija najbolje izvlači
i neka si joj reka da trava nije droga
mada zna ono i sama to
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
43
A ono koliko je brace po ambulantama ?
a mozda i braca popuste na smjesak, bombonjeru ne treba odma anusa...
A eto bas to kazem sve je do trenutka druze snadji se...
P.S. hvala na dobrodoslici...
 
01.12.2008
9
0
0
35
pozdrav svima!!! evo prije par mjeseci sam tu postavio neka pitanja u vezi thc-a!! ovako pitao sam da kolike su mi šanse da prodem test ako sam pusio 2 god, a cistio se 40 dana sa uvin-h cajem i jednom kutijom med.. ugljena!! e sad trebao sam ic radit na brod i prije toga sam se trebao testirat na droge!! e ovako stvari su mi se malo shebale pa nisam nakamo otisao!!! ali nisam pusio 3 mjeseca i sad pazi ovo zapalim prije 4 dana pljugu malu - al fakat malu i sa malom kolicinom trave!!!! nakon dva dana me zove lik iz kompanije i kaze mi za 15 dana moras na razgovor doc!!! ja ono lud!!! e sad neznam jel ce me testirat poslje razgovora ili tek prije ukrcaja na brod, a ukrcaj je za cirka 2-3mjeseca.... kaj vi mislite kakve su mi šanse!!! nemogu vjerovat koji sam ja pehista!!! ZNAČI IMAM 15 DANA AKO CE ME SAD TESTIRAT!!!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
140
0
37
JEdi tog ugljena i pij puno tekucine
i za 15 dana si cist ko bebina guza (ako nije ukakana :)
iako sumnjam da ce te odma na razovoru trazit da izvadis anakondu i spricnes otrova
al jbg ak si pehist nista cudno da ti se to desi hehe
sretno na brodu... posalji koju razglednicu il hedic iz neke tople suncane zemlje...
 
01.12.2008
9
0
0
35
hehe a valjda ce me kasnije testirat, a malo je i glupo da me sad testiraju pa iduca 2-3 mj bi mogao ubacit nesto u sebe tako da nema logike al budem vidio!!! hvala na odgovoru pa javim kako je prošlo!!! poz do idućeg puta:)
 

1Up

02.02.2009
6
0
0
41
jao al sam Naj*bao... ljepo danas sam na ljekarskom popusio al bas ono fino... inace sam veci hemicar nego biolog i sve je bilo dobro do dolaska kod glupog neuropsihijatra koji je roveci po starim nalazima nasao na nalaz psihologa u kojem je pisao da sam u srednjoj skoli bio "konzument", drugim rjecima rasle su mi liske po glavi umjesto kose, i zbog prirode posla mi je dala da radim test na narkotike, za hemijuu se nebrinem puno posto ona navodno izlazi iz sistema za max 3 dana. ali ovo... biolosko cudo prirode me jebe pravo. iskreno tjesi me to sto uopste sada neduvam mnogo, duvo sam za novu godinu da se malo "spustim" i prije tacno dvije sedmice. imam nacin na koji mogu da dobijem od prilike barem sedam dana da se malo ocistim... prelistao sam ovu temu od a do z i naucio mnogo stvari... ali opet treba mi neko iskusniji sa testiranjem da mi odgovori na neka pitanja, tj:

ako se budem cistio caffeinom, vodom, cajevima i ugljenim tabletama skljedeci sedam dana kakve su mi sanse???


evo planirao sam ovako da odradim od danas da pijem tablete ugljena, zaljevam se sa 5 l vode dnevnno+uvin caj+ dosta kafe uz to da pijem po 4 tablete aspirina dnevno a dan i tokom dana kada mi je test budem pio 8 tableta aspirina dva dana prehodno da jedem mnoogo masno i da uzimam niacin, posto je poznato da on smanjuje razlaganje masnih celija u tjelu a thc se naravno zadrzava u masnim stanicama, i planiram jos da saletim koji gram kreatina i b komplex da bi mi mograca bila uvjerljivija.... pa kontam kakve su mi sanse da prodzem ovu budalastinju
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
žpa vjerujem dosta dobre pošto dva tjedna nisi pušio i sad jo tjedan čistačke kure

Ali koja je svrha aspirina, nikako ti ne bih preporučio piti nikakvu tabletu osim ako je neophodno

e da i koja je svrha kave?

i čisto zbog pravilnika da te upozorim nema kemije na forumu
 

1Up

02.02.2009
6
0
0
41
svrha kafe je ta sto je diuretik i pomaze organizmu da se cisti a svrha aspirina i slicnih ne steroidni protuupalni ljekova je ta sto u prilikom "piss testa" daje lazne negative tj moze privremeno da prikaze lazne negativne rezultate, takodze posto je poznato da se thc slaze u masnoci planiram da jedem sljedeci sedam dana mnogooo masnu hranu kako bi mi tjelo metaboliziralo te masnoce a ne masnoce koje su u tjelu i u kojima je naslagan thc... niacin bih uzimao iz razloga sto (iako neke studije pokazuju suprotno a neke pozitivno) cisti tjelo od thc-a, a u ostalom on usporava metabolizam masnoca tako da mi u svakom slucaju to dodze kao plus jer sam spomennu zasto masnoce...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Onda moš i malo alkohola ubacit u priču tj. koktel pošto je i on diuretik

Kontam si da ti pola toga nije potrebno

Moj prijatelj je pao i svaka dva tjedna ima testove an droge i et oveć jedno vrijeme prakticira da jedan tjedan puši a drugi tjedan ugljen i veće količine vode i dosada svaki puta čist

Ali kontam si da igraš na sigurno ali mislim da ipak nije potrebno, posebno zato što bi ti se na zdravlje moglo negativno odraziti
 

1Up

02.02.2009
6
0
0
41
ma trenutno mi je zdravlje naj manje bitno jer sam u ogromnim finansijskim govnima i zadnje sto bi mi trebalo je da ostanem bez posla... valja onda pocet uzgajat :D
inace sam malo kurpulentniji pa imam i dosta masnoca pa bi mi to mogao predstavljati problem...ali evo radim istrazivanje sada jero ovo apsolutno moram da prodzem...


i usput se izvinjavam zbog spominjanja hemije nisam pravila procitao do kraja samo sam trazio informaciju
 

Cu!

13.11.2008
6
0
0
34
Poz.
Evo ovako, za 6 dana imam ljecnicki pregled za brod.
Par mjeseci sam pusio vise manje svaki dan, nekad 1 frulu nekad 5 nekad nijednu.
Tocno 7 dana cu bit cist, procito sam cijelu ovu temu i radim sve sta tu pise.
1.Dal imam sanse za proc?
2.Ako padnem dal netko zna sta bude onda? , Ocu li morat ponavaljt testiranje ili ce me slat na provjere itd..., ili nesto trece.

Hvala!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Imaš šanse a hoćeš li to nitko nezna

Bah dosadni su ljudi više s tim pitanjem

Mislim da neke zakonske sankcije nemožeš imati ako si pozitivan na droge