Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.06.2009
2
0
0
33
e ljudi i mene interesuje koliko se dugo zadrzava trava u krvi i mokraci.
2 puta sam samo pusio travu i to jednom prije 1 mjeseca i juce samo dva dima a trebam na ljekarski pregled za jednu 7 dana pa me intersuje hoceli test ista pokazati jer nisam konzumiro puno travu i dali ovaj nas normalni ljekarski pregled otkriva sve u krvi bez obzira sto ne testira drogu
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Probaj pametnjakovicu na prvim stranicama ove teme nesto da procitas...pa bukvalno ti je servirano i sazvakano...

zdrav vid + malo mozga = dolazak do zeljene informacije

budi kingos,ne gringos tebre...
 
16.06.2009
4
0
0
35
procitao sam sve stranice, sve mi jasno za krv i urin da varira od osobe do osobe. Moze li netko rec za kosu kako ide to.... procitao sam da se tu moze nac od 3 mjeseca pa cak i na vise... mene zanjima oce li se to vidjet ako nisam pusio 6mjeseci , al sam prije 5 dana tocno 3 dima povukao :D ... ima li netko osobnih iskustava mozda sta se tice takve vrste testiranja??

puno hvala
 
16.06.2009
4
0
0
35
al ne mislim... jer ovaj... studiram u zg... i dosla mi kazna danas doma u split kad me ufatilo s travom .... i stara zove da dolazin doma na testiranje :D a ja taman ko za peh pušio u subotu...
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
e onda nek se netko drugi umjesto tebe ispisa pa im to turi u test
i resen problem naravno za koga znas da nije duvnuo,snadji se druze:)
a sto ti velis 3 dima to je nista,neznam dal bi to niti pokazalo ista.
 
12.06.2009
10
0
0
33
mene zanima jel postoji nacin da test na urin bude negativan i ako si pushio... ? Ja sam cuo razne price i sve sto sam cuo ja sam probao ali ni jedna nije uspela... npr. rekli su mi da stavim so u urin i da nece nishta naci.. zatim da pijem aktivni ugalj ali ni to nije pomoglo.. kada mi je drug koji ne vari pishao stajala mi je boca oko 2 dana i lekari rekli da nije svez urin i naravno sutra sam morao da pisham ponovo... :/
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
naravno da da,frend mi je redovan kadioc,svakodnevno vari,moro je na testiranje za tjedan dana i taj dan je isto spalio..
zatim je imao pauzu pet dana i onda na zadnja 2 dana je pio ugljen.U litru i pol je stavio8 tableta a u pola litre 3-4 i ispio cijelu kutiju ugljena za 2 dana.
dan prije testiranja ja sam bio kod njega i lik je svakih pola sata doslovno išo pišat..kaže da kad je išo na testiranje sat prije je isto popio malo vode i ispišo sve bijelo i nisu mu ništa našli..hehe lik je car
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
NIKAKAV UGLJEN!!!!!

samo voda!!!!

cist za 3 dana!!!!

(po danu 6l bez duvanja) I TO JE TO!!!!!!!!

:drink::drink::drink:
 

GoleRi

Banned
Banovan
21.06.2009
5
0
0
33
ljudi imam par pitanja...ako neko može pomoć neka odgovori :D uglavnom ja i frend smo zapalili pred jedno 15 dana....ne pušimo redovito.....to je i meni i njemu bio prvi put....i zapalili smo i drugi dan...znaci dva dana za redom....i sad...starci neš seru i sumnjaju u nas iako smo pušili samo taj put....vjerovatno ce nam dat test na drogu, sada u 7 mj...znaci proc ce mj. dana od kad smo pusili do testa....dali ce bit vidljivo u urinu da smo bili zapalili ili ne? postoji nesto kako se to nebi vidilo? hvala na pomoci:eek:hno:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
a neće biti vidljivo ako će proči mjesec dana do testa, pa da ste se i napuštavali svakodnevno kao idioti. netrebaš se brinuti, jedino ako misliš još zapaliti onda se pripremi tjedan dana prije testa, pij puno vode samo i to je to.
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
pa daj pogledaj šta ti piše goreu ostalim postovima na stranicama...

za mjesec dana ti se tijelo samo oćisti,posebice ako nisi redovan
 
28.06.2009
6
0
0
43
molim vas pomozite mi!!! frka mi je, nevidjena!

nisam redovna u duvanju vec nekih godinu i po dana, ali..... ni ne znajuci da ce mi lekarski pregled za posao, a to mozda bude ustanova 'reda i zakona' (mup) biti tako brzo (citaj sledeci petak)....banuo drug i izvarila sam jox sa njim, par dimova, pre par dana.
dakle, 11 dana pre lekarskog pregleda...par dimova...ne znam kakvog kvaliteta trave

i sta sad?! jel to voda, jel to nekakv ugljen (ako jeste, daj recite mi gde to da kupim ovde u Bg)....sta mi moze pomoci da budem negativna na testovima urina i krvi!
ili se to mozda uopste nece primetiti na testu :) nisam duvala mesecima unazad, zdrav zivot, klasican pregled kod doce sve je u granicama normale

hvala unapred!
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
misbizzare je napisao(la):
molim vas pomozite mi!!! frka mi je, nevidjena!

sta mi moze pomoci da budem negativna na testovima urina i krvi!
ili se to mozda uopste nece primetiti na testu :)

hahahahahahaha NE VJERUJEM!!!! samo par postova iznad..

EUforija je napisao(la):
NIKAKAV UGLJEN!!!!!

samo voda!!!!

cist za 3 dana!!!!

(po danu 6l bez duvanja) I TO JE TO!!!!!!!!
 
28.06.2009
6
0
0
43
Euforija obzirom na tvoju upucenost :) mora da znas i ovo...obican, komercijalni test koji kupim u apoteci hoce li pokazati prisustvo 9-carboxy-THC u urinu ili samo prisustvo THC-a?

btw nikad nisam radila testove, pa me interesuje koje da trazim u apoteci...ima li boljih i losijih, preciznijih i manje preciznih, ...

hvala unapred