Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
mislim da oni ciljaju na 9-carboxy-THC jer duze ostaje u tijelu... a za test ti je bolje ne kupit ga (ko i za ugljen) i potrosit pare neg popit malo vodice :)
 
28.06.2009
6
0
0
43
radila sam test! Kontrolna zona C - puna crvena linija, Test zona T - bleda crvena linija....i sta sad?!?!?! jesam li negativna ili pozitivna? omg u frci sam! molim vas, pomozite mi

@ euforija --> nalivam se vodom besomucno...flase i flase vode svaki dan :))
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
A nije ti palo napamet pogledat upute na testeru.
Al ako se vidi bilošta na toj drugoj testzoni onda si negativna ==>pročitaj upute
 
07.12.2007
16
0
0
34
Moram da postavim jedno stalno, jako glupo i iritirajuce pitanje.... nisam nasao odgovor u temi, jer je sve vezano za testiranje onim iz apoteke. Imam testiranje za 20ak dana...Ali ne obicno testiranje (onim testom iz apoteke) vec u ozloglasenu ustanovu "drajzerova"(bolnica specijalizovana za narkomaniju(za one koji ne znaju))...Da sad ne pisem esej kada sam pauzirao, kada pusio, neka bude da sam redovan i da purnjam svaki dan...Zanima me pravi, ali naglashavam PRAVI odgovor : Kada mogu da budem siguran da sam chist....imacu test i urina i krvi....Zanima me jer mozda mogu malo da odlozim to testiranje, pa mi treba tachan vremenski interval... Planiram za to vreme piti dosta tecnosti, redovno ici na trcanje, sport, piti aktivni ugljen itd....znaci, pored svega ovog sto cu raditi, za koliko mogu da budem siguran da sam spreman na taj test...?! molim vas za pravi odgovor, i vise nikada necu dosadjivati sa ovim pitanjem
UNAPRED HVALA!
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
treba pit puno čaja i mljeka, čaj pročiščava a mljeko daruje prijeko potrebni kalci kostima... ovako sam ja čuo... marija u urinu ostaje oko 2 tjedna, u krvi navodno ostaje dosta duže, nisam siguran kolko, navodno u tjemenu glave ostaju tragovi i do 2 godine... najpametnije ti nastavi sa športom, obilnim znojenjem i forsiranjem tekučine, a ako ispadneš pozitivan smisli dobru izliku, nešto kao neki party ili tako neshto... eto... znam da ti nisam pomogo, al shtachesh, sretno
 
17.07.2009
2
0
0
35
HITNI MI JE!!!!
Za deset dana imam testiranje na drogu, i o tome mi odlučuje budućnost, a ja sam sinoć popušio 3 jointa, a prije tog sam prije dva tjedna...
zanima me hoće se pročistit do tada...
jel mogu kako ubrzat to pročišćenje iz krvi?? npr. sportom ili ciklom, ili nekim preparatom...
pregledava mi vojska, tj. za vojnog kadeta... kakvo je to testiranje??
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Pij puno vode i tekučine da ti se pročisti urin i što se tog tiče bit ćeš čist, a krv ćeš teško, u krvi duže ostaje ...
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
jocarule je napisao(la):
HITNI MI JE!!!!
Za deset dana imam testiranje na drogu, i o tome mi odlučuje budućnost, a ja sam sinoć popušio 3 jointa, a prije tog sam prije dva tjedna...
zanima me hoće se pročistit do tada...
jel mogu kako ubrzat to pročišćenje iz krvi?? npr. sportom ili ciklom, ili nekim preparatom...
pregledava mi vojska, tj. za vojnog kadeta... kakvo je to testiranje??

nemaš šanse... vojska ima satelite kojima mogu vidjeti jel imas prljavstine ispod noktiju....

vojska :vomitwar:....

najbolje zapali jedan prije testiranja.... bit ces bolja osoba..

pozz...
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Ja mislim da duže ostaje u urinu,ali ga je puno lakše proćistiti dok u krvi se zadrži kraće ali nikako nemoš ubrzat proces čišćenja krvi,krv se ćisti sama...
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
e to da tak i ja mislim tj tak sam i mislio napisat al nisma se dobro izrazio.U urinu ostaje duze al ga je lakse pročistit da a krv nemaš kako...ugl malo sam se zeznio
 

HiC

14.07.2009
16
2
0
35
Imam ti za preporučit savjet kak češ bit čist u roku od 2 dana. Odi do obližnje ljekarne i zatraži FURSEMID, zatim odi do dućana i kupi si 3-4 pive...stari pišo buš ko šlauf spojen na kompersor.
Zavisi koliko si poduvo...ako si poduvo gro trebat će ti 2 dana ako nisi sljedeći dan buš bio čist ko suza.

P.S. To se naravno odnosi samo na testove na urin, ako će ti vadit krv ili još gore iščupat korijen kose onda si u BANANI.
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ne radi provjereno!(forsimid)
sto masnija klopa,vitamini(cedevita..)na kile i litre
aj..poz..
 
24.07.2009
6
0
0
39
ej...pozdrav..
čitala sam razne odgovore na postavljena pitanja koliko dugo se thc zadržava u krvi i urinu,ali eo zanima me konkretno za moju situaciju..
danas je 23.7. jel...prijavila sam se na natječaj za murjaka.testiranje počinje od 1.9.
budući da sam zadnjih 2-3 mjeseca konzumirala naveliko baš učestalo zanima me dali možda netko zna kakva se testiranja vrše na drogu..krv,urin,kosa ili što i koliko dugo se zadržava u njima.
pa ono..bila bi zahvalna za ijkakvu pomoć.
hvala!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
lemon tree je napisao(la):
...prijavila sam se na natječaj za murjaka.testiranje počinje od 1.9.
pokidao sam se dok sam ovo pročitao :D

haa, am, mislim da ćeš biti čista na urin i krv za tih mjesec dana, jedino je kosa upitna a za nju neznam šta bi rekao, ošišaj se na čelavo, furaj se na skinhead ženu :D