Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
ajde nemoj strasit ljude.. po svom iskustvu znam da mozes 4 dana prije testa duvat i sve ok..
istina da se treba malo potrudit oko toga al se isplati... i sve sam vec napiso par postova prije.
 
17.09.2009
2
0
0
35
Probao sam travu neki skunk pre dva mjeseca i imam sad sistematski sa klubom...moram na pregled mokrace i krvi. Hoce li se to primjetit?
 
17.09.2009
2
0
0
33
evo pozdrav svima usput.. ja sam novi tu pa...mene muči isto pitanje...nisam bas shvatio? kolko ostaje thc u krvi ovisi o ucestalosti duvanja ili vremenu koje je proslo nakon zadnjeg ? da malo pojasnim ako sam pusio prije 2 mjeseca..i zapalim dan prije tog pregleda...ne primjecuje se nista bez obzira na to sto je malo vremena proslo od zadnjeg puta prije sistematskog? hvala unaprijed ;)
 
29.09.2009
9
1
0
37
Uzivam Marihuanu od 7. razreda dj nekih 4-5 godina i uporedo se bavim sportom i postizem veoma zapazene rezultate. Osecam da mi trava daje neku duhovnu snagu i energiju. Ovkao imam problema sa pritiskom, ali to znam da je na nervnoj bazi jer mi je devojcica 2 meseca u Sloveniji. Ali potrebne su analize i treba da izvadim krv oko 19. oktobra, rezultati koje trebam da uradim ne mogu da se rade u Valjevskoj bolnici, moram da idme u Bg ili da ih uradim u nekoj privatnoj klinici. treba da mi urade:
UREA
KREATININ
URIN
TSH
T3
T4
JONOGRAM

Juce smo ja i drug u skoli popusili 4 buksne, interesuje me da li mogu da nastavim da varim jer ja necu izdrzati do 19. tj da li mogu da mi pronadju na osnovu ovih analiza. svaki dan pijem po 2 litra uvinog caja i pisam svakih 10 minuta xD

eto to je to :)

Posto treniram u teretani zato mi je dao da radim T3 i T4 jer su te hormone sadrze neki anabolici koje uzimaju profesionalni body bilderi, ali ja se bavim rekreativno i nisam uzimato to. a povecanje T3 i T4 uticu na povecanje TSH, pa je to povezano. a KREATININ je jasno zasto mi je dao da radim proverava da li sam uzimao kreatin, a to naravno nisam unosio.

HVALA!
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
ZAŽMURI broj do 100, to bit će dovoljno, da razbijem ti nos,vrlo povoljno
taj virus meni sad svrbež donosi....Za triper nisi rekla mamu tiii!!!!!!
 
05.10.2009
1
0
0
33
hey guys.evo ja juce pushila i u srijedu moram kod doktorice na pregled i vjerojatno ću ić na vađenje krvi jer sumnja na jednu bolest.
e sad. kad daješ krv moraš i urin. znam da ti u nalazu krvi ne piše ništa što ti ne zatražiš ali jeli za nalaz urina vrijedi isto tako? hvala vam.
 
29.09.2009
9
1
0
37
Da rezimiramo! Razgovarao sam se doktorkom specijalistom za Laboratorijsku dijagnostiku i rekla mi je sledece da THC u krvi ili urinu ne mogu otkriti ako ne trazi ciljano THC ili neka druga droga. Na sistemackim pregledima to ne traze i za obicne rezultate kod doktora, tako da mozete da se opustite. Na primer kod prijema za posao zavisi ako si na nekoj odgovornoj poziciji radi se test na droge prilikom zaposljavanja, dok se na zapadu s vremena na vreme na poslu daju radnicima iznenadni piss test i tako proveravaju da li se neko od radnika drogira.
 
11.10.2009
6
0
0
31
eh ovako ...

pusio sam godinu i vise pa do prije mjesec dana (dok me starci nisu skontali) , konstantno svaki dan ... i mozda prije 15 dana (15tak dana nakon sto su me skontali poceo sam ponov pusit) i pusio sam u srijedu * dva keta s jaranom* i sinoc *1 ket tj dva jointa s jaranom* ... posumljali ponovo zato sto nisam spavao kuci i sutra idem raditi test (KRVI), imali nesto sto mogu uraditi da to izadje iz mene u toku 12 sati ili bar da se ublazi ako treba popit cu galon caja ! a za tablete nemam vremena ! ... jedan prijatelj mi je govorio da popijem casu benzina i da ce u skorom roku sav thc iz krvi izaci sa benzinom ( pisanjem ) !!!

da li neko zna da li je to pametna ideja ili ako ima neki nacin da bar na testu ne bude puno thc da kazem da sam udiso samo ovo ono :S


HITNO JE HVALA !
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
adi-tm87 je napisao(la):
jedan prijatelj mi je govorio da popijem casu benzina i da ce u skorom roku sav thc iz krvi izaci sa benzinom
to je neka zajebancija ili? nisi valjda toliko glup

a što se tiće čišćenja počitaj bar posljednje dvije stranice teme, ako već neželiš cjelu. Na tvoje pitanje je odgovoreno već stotinu puta..
 
11.10.2009
12
0
0
32
@adi-tm87 nemas izbora, ne mozes da se ocistis za tako kratko vreme. Testiraju te na droge i sigurno ce pronaci porogovu jer si redovan pusac. Tako da ti je jedini spas da odlozis test. I onda da pocnes da pijes caj od bokvice jer on preciscava krv, besiku, bubrege... A taj prijatelj treba da ti pomogne u nevolji a ne da te zajebava. ;)
 
11.10.2009
12
0
0
32
A ako ne nadjes bokvicu, mozes da pijes i caj od sipka, negde sam procitao da i caj od psenicne trave preciscava krv, ali ne znam da li to mozes da nadjes u zdravoj hrani.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
ma ****** ti test, razboli se požderi kilu sirovih krumpira, dobi 40 temperaturu, samo da to izbjegneš, slomi nogu, bilo što


ili sjedi sa starcima i reci jbg, tako je kako je, da nebi trebali da te vode na testiranje jer si pušio par dana prije p da te nevode bzvz, da se ne sramotiš i sebe i njih plus trošak... vjeruj mi to će bolje prihvatit nego da izbjegavaš a znaš da znaju istinu...

PROVJERENO
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
i da, sry na DP, al mislim da te starci blefaju, tj straše te... mislim da od tog testa neće niš bit jer to nije obično vađenje krvi, to košta...
 
11.10.2009
6
0
0
31
BigL je napisao(la):
i da, sry na DP, al mislim da te starci blefaju, tj straše te... mislim da od tog testa neće niš bit jer to nije obično vađenje krvi, to košta...
i ja to mislim ... a + starci nisu pri sutu nije im plata bila ovo ono... a i ne mogu me testirat bez moje saglasnosti, to sam cuo ...

a kolika je cjena tog testa ?
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Da ali ako ne pristanes,znat ce da si pusio.
Dobro kaze bigl ako odes sigurno ces past,zato bolje reci jer ce svejedno znat,a onak samo imas trošak.