Koliko uopste marihuana utice na mozak?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
U zadnje vreme citam vise o marihuani, i zabrinjava me to sto pise ako konzumiram visegodisnje moze da mi nastanu pluca kao kod pusaca duvana i da ostecuje mozak... Keva mi je rekla da je od nasih prijatelja jednom drugu otisao mozak od marihuane (bezveze smo pricali na tu temu).. Eh sad zeleo bi da mi vi iskreno ali iskreno kazete da li je moguce da mi se desi nesto od ova dva?

P.S Moj brat pusi 5,6 god i sad je poceo nesto da kaslje (vec jedno 2 meseca) bio kod doktora i kaze da nije nista, nema nikakvih ostecenja ni nista.. sad se pitam da li je od marihuane ili sta.. :/

Joj da i recite mi da li je normalno konzumirati svake nedelje jednom?

Peace :banana_rasta:
 
08.05.2012
34
0
0
94
druze, konzumiram marihuanu vec 8 godina. mozda sam sveukupno imao godinu dana pauze.u nekom periodu sam pusio 3-4 dnevno u nekom jedan nedeljno.
zavrsio sam fakultet, imam devojku, nikada nisam probao ni jednu drogu. Normalan sam, kao i vecina ljudi ovde.


Sto se pluca tice, naravno da skode budimo realni. Pluca su predvidjena da inhaliraju vazduh, ne dim, tako da je svaka prica na tu temu,suvisna.
Da je neko POLUDEO od marihuane, ne bih se slozio. Moguce je da je covek imao neke predispozicije da poludi, npr genetika, losa sredina, pritisak,stres, sta vec znam. To zavisi od coveka do coveka.

Da moze da bude negativna ako preterujes moze. Uzmi svaki dan i jedi po 3 kila banana, ne valja. Pij svaki dan 4 litra kole, ne valja.

Mislim da mi je kratkorocna memorija mozda malo losija, ali nisam sto posto siguran. To jedino iskreno mogu da kazem kao neku negativnu stranu.
Sve ostalo je JEBENA LAZ!!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Jel ti to namjerno na groblju otvaraš teme? Znaš, ovo isto spada pod Vutra.org, pa shodno tome možeš i tu biti "u nemilosti" radi lijenosti. O tome što ti pitaš se pisalo "na 100 strana" i nema šanse da ti netko sad crta ono što si i sam mogao naći. Kad već čitaš, mogao bi čitati malo ovdje što su ljudi pisali, da nisu đabe gubili vrijeme.
Klikni na Home i u sadržaju malo pogledaj, a i maš i cijeli Medicina pdf. pa se nokautiraj :icon_lol:

Edit:
Vidi, ipak ti je netko crto malo :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
:icon_lol: pa jel tvom bratu sprzen mozak :) , jesi uopste do sad cuo da je lekovita

trebaju ti informacije, citaj forum, treba sam da steknes misljenje.

A jednom nedeljno zapaliti, po mom misljenju nije mnogo
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Hajd lagano vrati se ti nama za dvije i pol godine. :vb_wave: :evilmask::bis:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.