Kriza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
mislim da si Eddia malo krivo shvatio!!!kolko ja kužim kriza je iz tog razloga što se dilerima više ne isplati dilat sa travom jer je zarada manja a da te uhvate s tim to je skoro da si dilao heroin (mislim za policiju) pa im se više isplati ako veæ ginu da ginu za neku veæu lovu...pozz i Jah bless :roll:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
iffkica je napisao(la):
mislim da si Eddia malo krivo shvatio!!!kolko ja kužim kriza je iz tog razloga što se dilerima više ne isplati dilat sa travom jer je zarada manja a da te uhvate s tim to je skoro da si dilao heroin (mislim za policiju) pa im se više isplati ako veæ ginu da ginu za neku veæu lovu...pozz i Jah bless :roll:

ovo je totalno tocno! o tome sam bas razmisljao prije par dana, pa nevjerovatno.i to ce vjerujem postati stalno tako...
Svi koji su bar nesto radili,sad prestaju.
da je bar u E.U uletit onda bi se opet zakon promijenio!
sigurno!
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
delboy je napisao(la):
iffkica je napisao(la):
mislim da si Eddia malo krivo shvatio!!!kolko ja kužim kriza je iz tog razloga što se dilerima više ne isplati dilat sa travom jer je zarada manja a da te uhvate s tim to je skoro da si dilao heroin (mislim za policiju) pa im se više isplati ako veæ ginu da ginu za neku veæu lovu...pozz i Jah bless :roll:

ovo je totalno tocno! o tome sam bas razmisljao prije par dana, pa nevjerovatno.i to ce vjerujem postati stalno tako...
Svi koji su bar nesto radili,sad prestaju.
da je bar u E.U uletit onda bi se opet zakon promijenio!
sigurno!

Rekao sam upravo to sto i vi samo malo sazetije. Prva recenica je bila ironicna a u drugoj sam objasnio stanje stvari, ma nije valjda da treba da vam crtam mislim da je jezik kojim govorimo isti bez obzira na varijacije.
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
delboy je napisao(la):
Mislim fakat je kriza,evo od prije nove godine do evo danas...FUCKING nema nigdje.
poludit,sanjam po noci vrhove masne...

Zasto se vutra tako tesko moze nabaviti?

Zadnje sto sam pusio je bila tako losa trava,uzas...
dobio sam hrpu prasine,obicne prpetine za 100kn.

a da nepricam da sam nazvao sve ljude koje znam,okrenuo sam toliko brojeva da ni sam neznam sta da radim!

Osao bi u drugi grad, samo da se nesto uspije sredit.
Odkad je nema,ko da je nestao ritual svake veceri,ekipa se nadje upusimo se svi i smijemo ko djeca.

I onda dodjem ovdje ,gledam te galerije sa slikama sa pre pre jebenim vrhovima ,i mislim se ufff da mi sad bar moze kroz cd rom izaci ...mmm...
Mislim zalosno je kad na svoj rodjendan nemozes dobiti ono sto najvise volis... TRAVU!
Da ,napunim faking 20 god i nemogu zapalit joint u to
ime ...jebem ti drzavu i kazneni zakon i sve sto mi brani da zapalim pljugu...tako sam trenutno pissed off da vam nemogu opisat...cijeli dan sjedim u stanu ,vrtim brojeve,provjeravam,cekam i opet nista.

a samo da mi je jedna frulica ,
za rockas,
onak samo za mene!! :oops:

Otkud sad to kad MARIHUANA NE IZAZIVA ZAVISNOST(jel tako bese? ) a ovo tvoje su tipicni znaci apstinencijalne krize...a da nisi ti nesto pobrkao,a?
mozda je ipak ne zelis toliko...
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Stvara naviku ali psihicku kao sto sam ja navikao da citam nesto dok klopam. Poenta je da nece imati bolove u celom telu, povracanje i slicne muke ako apstinira.
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
E da si rekao naviku kao nikotinsku pa ajde da se slozim,ali ovo za citanje....znaci ti kad ne citas nervozan si i non stop ti je knjiga na pameti?
ma daj..