Kush ili White Widow u Outdooru i vreme berbe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.11.2012
6
1
0
31
Zanima me dali se isplati ovdje na balkanu posaditi Kush ili White Widow u Outdooru ?
Jedan iskusniji uzgajivac mi je rekao da on svaku svoju biljku u outdooru harvestira tek u 11. mjesecu (kada su vec ucestalije magle i mrazevi ) bez obzira koja je sorta -dali je to ispravno ?
Dali je istina da dizačice ne uspjevaju dobro, bas ovdje u nasoj klimi u outdooru ?
unaprijed hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
axl_rose je napisao(la):
Zanima me dali se isplati ovdje na balkanu posaditi Kush ili White Widow u Outdooru ?
Jedan iskusniji uzgajivac mi je rekao da on svaku svoju biljku u outdooru harvestira tek u 11. mjesecu (kada su vec ucestalije magle i mrazevi ) bez obzira koja je sorta -dali je to ispravno ?
Dali je istina da dizačice ne uspjevaju dobro, bas ovdje u nasoj klimi u outdooru ?
unaprijed hvala

pa ako je covek iskusan zar sumnjas u njega... i pitanje je koja je tvoja klima frend, ovde nas ima sa raznih strana, al ne vidim razloga da kush ili ww ne mogu u out, jedino je zeznuto za neke npr. africke sative, al u zavisnosti od godine moz da prodje i to ok. harvest inace jeste od sredine 9 meseca pa na dalje, dok vreme dozvoljava ;)
edit: izmenjen naslov, ubuduce stavi nesto smisleno a ne tackice i sl.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.