Lemon Haze & Chocolate Haze under LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ma sve 5 ljudi,ono sto na kraju bude spam lako dam obrisati
Đes bestijo :D
@Farmer
Zasto nebi imo uspjeha,imas sve uvjete samo se drzi nekih osnovnih pravila i bit ce rezultata. ;)
Hans mora biti dobar jer ima samo 5 boja ledica s tim da su to top ledice i dobar digitalni driver. Zato je taj isti hans sa recimo 100w jaci od nekog drugog od 160w odnosno ima bolju iskoristivost spektra.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Po onome sto sam video kod mene u boxu i je moje licno iskustvo cini mi se da su Hans paneli najbolji za bloom ili late bloom.
Mada su se pokazali izvrsni i u vegetaciji i to samo u vege modu gde baca vise plavo svetlo i trosi 50% manje energije, bar tako mislim.

Mozda je subjektivni utisak i bloom kod mene je poceo kasnije zbog defolijacije tokom pocetka i sredine bloom-a ali skoro 1/3 blooma u boxu imao sam 50% manje svetla nego sto je preporuceno za taj box pa sam dodao 250 hps, ne secam se tacno kada ali imam u dnevniku, te zadnjih 10 tak dana umesto 250 islo je 400 hps, sto verujem da nije previse uticalo na yield jer su dotle budovi vec bili narasli i maltene sam izvukao ono malo amber sto sam hteo sa dodatnim hpsom.

Ono sto me najvise iznenadilo je ukupni yield koji iznosi 320 gr suhog(i jos 80+ popkorn sto koji je prilicno potentan jer sam drzao neko vreme panele vertikalno sa strane pa je verovatno uticalo na potenciju) bez J.Herer-a koji ce garant dati jos najmanje 130-50 suhog sto je za mene ipak preveliko iznenadjenje.
Svako od nas prizeljkuje za prvi grow kilo suvog ali kada nakon 4 meseca truda i cimanja vidis da imas stash za narednih 4-5 meseca bez imalo ustezanja i stednje, onda skapiras da su ti dva growa godisnje dovoljno za svoje licne potrebe, a to sto ti se kjura u teglama je vrhunski dim te imas da biras 4 straina.

Uostalom cekam da stignu ostala 2 Hans panela koje sam narucio pre par dana pa da stavim nesto od biljki koje su u vegetaciji vise od mesec dana i najveca je 23 cm a ima 6 nodova i jednom topirane i meni se cini da je 12/1 rezim vegetacije zaista ucinkovit sto se strechanja tice, bar u vegetaciji.
Videcemo koliko ce se Sanijeve sative strechati i pod ledom i pod Gavitom, eto i usporedni ne planirani test.

Pozdrav i izvinite na off-topicu.