Lemon Skunk by OC 2014.Double TOP + Lst, 400 HPS & 400 MH vege

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Meni ovo izgleda ko sala za operacije srca i sl.
reflektor ukljucen.
pod sale?? jesi vruci katran izlio pa zalijepio gumu ili je direkt izolacijska guma isla?
Sretno, iako cisto sumnjam da ce ti trebati ali....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Da ne citiram....pod je nemam pojma sta je to ali je heben haha...neka plastika za izolaciju uglavnom :)
Reflektor je napravljen od pocincanog lima Made by fantom SB marsovac i njegov kompic marsovac isto ;)
Jedan od tih vanzemaljaca mi spominje neslavan SoG a koji nije nikada zavrsio spletom nesretnih okolnosti zalim za tim i zato necu jamrock zatvoriti dok neponovim to srnje
SoG-at cu opet cim ispratim Lemon u tegle haha.

hvala svima...
edit:
Bassman ..Potground H

Vjestice ja sam to ljepio sa krep trakom ..dobro hvata za zid
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ah..i ja sam imala ljepljeno trakom ( onih americhkih turbo jakih ).ali..vlaga + temperatura...bojim se da nebi izdrzhalo cca 3 mj. a neda mi se krpat i manevrirat sa trakama negdje u 7.tjednu cvjetanja kada folija pochne padat..(kod mene je 1,5x1,5m pa je tu i tezhina same folije...ufffff..ali ajd..neshto chu sklepat jer..sjeme stiglo..a meni fali zelenilo za pozvizvid )
 

WeedBro

Aktivan Član
23.10.2014
250
410
63
Super, svaka cast kako izgleda ovo, i srecno drugar, praticu tvoj dnevnik. Bookmarked!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
opa cupa je napisao(la):
7. dan
Nista posebno se nije desilo..osim sto razmisljam o nekim klonovima.Mozda od ove male napravim 4 klona pa stavim 4 u 4x12l pa malo rasirim mrezu na 130x130- pa ako tu zicu savijem skolski ..pa ubacim malu od 600............ hm?? :spcartman:
jel vidiš da ti treba djike....
....onda ne razmišljaš..... :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Moj ti je prijedlog da skineš 4 klona. Jel ovaj lemon skunk nečeš pušit ove godine, njemu treba najmanje mjesec dana vege da ju malo rastegneš, onda još 2mj cvijetanja.
Ne gine ti 1 mjesec.
E sad zamisli da nešto krene po zlu pa se ova jedna osuši a nemaš rezervu......
Drugim riječima ako ne uzmeš te klonove, lako moguće da češ piskarat po dnevniku NEkonzumacije do proljeća......
hahahaha
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Mala je usla u treci tjedan.PF..odradjuje posao odlicno.Nevolim prehranjivati ovako mlade biljke ali eksperimentiram malo sa pola preporucene pa cu vidjeti ima li to smisla.
Neznam dali cu skidati klonove imam jos vremena.Uglavnom ima potencijala,gusta je i bit ce ju lijepo vidjeti na zici.
Evo slika bestije.

screen capture windows 7
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
4. tjedan
Klonovi su skinuti prije par dana
rupcet.jpg

Mlada mama
2dkctgi.jpg

sada cekam klince pa ce svi zajedno na rostilj ;)
Edit:
nesta ova slika od mame blesavi ali vidi se najbitnije ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.