Lepojka i Stojanka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.07.2011
197
180
43
to se nikaad ne zna u outdoru

tako sam i ja mislio da mi je moja Jela devojka i pažljivo sam je gnojio, milovao i odradio preswadak LST i ona pusti jajca... eto... da nisam primetio ladno bi mi otkecala Cecu i Zoku i bile bi razdevičene a ja prevaren...

EDIT, hehe: Daj još slike tvojih seljančura :let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: faki

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Bice slika kroz dan dva :drull:
A sto se tice pola Lepojka je pustila bele niti i bas se primeti kad gledam slike iz prinudjenih na sajtu to je to nema sta sad ubite me dal ce se nesto menja ili nece lolo to mu dodje ko pre-flower ?
Dok se kod Stojanke jasno vidi da nema nicega :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gerber(N)Radič
16.07.2011
197
180
43
Hahahahahahahahahahahahahahahaha, kolko me milo kad vidim da još neko ne zna razliku između preflavuora i cvetanja, hahahahahahahahahahah. Pre neki dan sam hteo to da pitam nekog ači se nisam usudio jer mi se dopizdilo da me smatraju glupim i da mi kažu, čitaj forum.
A ja mislio da jedini nemam pojma, hahahahaha, padoh na patos, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
Faki, fala ti što postojiš olololololololo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
hahahah ma brate mani me kad sam prosle godine imao zensku svo vreme i krenula da cveta i samo odjednom tranvestit ili ti hemafrodit :D
i opali ona samu sebe ja sedim gledam neverujem od tad braco moja ne pitaj me nista ne znam , nadam se da je na mamu
HAHAHAHHAHAHA :D
Kontam ja razliku znam da cvetanje jos nije pocelo ,nego mene muci kako sad ova pokazuje a ova ne. ma iskreno muci mene stosta al cutim guram ucim sledece godine ima da mu ka..m kevu :D
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Hvala power na odgovoru ,sto znaci da ce onda verovatno Lepojka poceti cvetati pre Stojanke ? jer je pokazala pre-flower ?
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Update : Zalio svaku sa po 6l vode nije se nesto puno promenilo kroz ovih par dana Lepojka malo izgleda zedno
dok Stojanka napreduje odlicno cak sta vise obisla je Lepojku po visini i sirini ali nije i po lepoti a razlika je 20 dana ok naravno Stojanka je od starta napolju dok Lepojka je bila unutra i nije bila izlozena tolikoj kolicini sunca
Sto se tice problema nesto mi jede Lepojku i nalazim ko sto su ljudi vec kacili slike ko bela mreza svuda po biljci gusta svilena ?!?
Dok sto se tice Stojanke sve ok i na mestu
radio sam jutros takodje merenje
Lepojka 84-85 dan visina 90cm
Stojanka 64-65 dan visina 110cm
Slika Stojanke :
buahaha.jpg
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
Sto se tice problema nesto mi jede Lepojku i nalazim ko sto su ljudi vec kacili slike ko bela mreza svuda po biljci gusta svilena ?!?

medeći cvrčak (Metcalfa Pruinosa) ima ih po granama a najcesce se nastanjuju na donjoj strani lista, hrane se biljnim sokovima, ja sam prije 2 god imao pravu invaziju, ta "bijela paucina" kasnije se pretvorila u plijesan, rijesio sam ih se malo jacim bio insekticidom cesnjak-cili, ako ne ide tim mozes probati i pravim insekticidom, poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: faki

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Update : Obe dobile po 10ml plantele list na 2l vode
Sto se tice Lepojke totalno je poremecena u smislu da naspram prve slike ona sada izgleda lose utanjila je nije toliko gusta ako nista cepa velike bele dlacice sto mi daje volje ,sto se tice Stanojke pusticu par slika pa da mi pomognete bojim se da je musko ali drugovi Stojanke se oseti pre nego sto udjem u sajt znaci strasno :D
Slike Stojanke MOLIM POMOC ZA POL ! NADAM SE DA SU DOBRE SLIKE !!
 

Prilozi

  • 2.jpg
    2.jpg
    234,1 KB · Pregleda: 103
  • 3.jpg
    3.jpg
    373,6 KB · Pregleda: 100
  • 111111111111.jpg
    111111111111.jpg
    313,3 KB · Pregleda: 103
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Update : Lepojka dobila 6 litara vode ,Stojanka iscupana iz zemlje i uklonjena sa sajta (musko):(
Pitanje : koliko jos mogu da gnojim sa plantelom list ? i kada treba da predjem na plantelu cvet (podrazumeva se kad krene cvetanje e sad bele dlacice rastu pa zato pitam hvala )
I hvala tarzanu za home made luk i ljuta paprika za medeci cvrcak odradilo je posao :thumb:
 
16.07.2011
197
180
43
primi moj sućut lolo
A imao sam utisak da ti je stanojka derpe, eo majke mi. KAd sam gledao slike, jest da tad nije izbacio jajca i đoku niti je imalo naznajke da je muško, ja sam znao. Majke mi. Zašto, šta me je povuklo da je tako. Pajsad, ti si izgleda jedno vrlo gotivno biće, mislim da si zajebant, da si dobar i jako looood lik. Da si baksuz i neki štreber ti bi sad imao vrh dve pičke od po 750kg/ar. Ali, ti nisi baksuz ti su zajebant koji voli da se šali pa ti je priroda uzvratila megaloool da tebe zajebavaju ahahahahahaha

JEBIIII LEPOJKUUUUUUUU!!!
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
ahhahhaha a gule barabo jedna :djede:
Ma i meni je ***** smrdeo od pocetka znao sam da ce mi uterati ..
prodao sam telefon ,narucio sam novi pa cu pustim koju sliku lepojke kad stigne..
Sa svim ostalim sto si rekao se slazem isti smo mi vidim ja ...
Vise je meni uterao srndac kad me sretne nego Stojanka ahahahahah:lol:
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Gnojeno plantelom cvet 10 ml na 2 l vode ,Lepojka 26 dan cvetanja ...
pozdravlja vas sve Faki bice slika ako nista bice kad je secnem jer sam uzeo takvu masinu od telefona da pamti i slike
stalno sam na gps i ta sranja pa ga ne nosim sa sobom kad idem na sajt ..dnevnik je dnevnik ali sloboda je mama :) :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD