Liberty Haze - outdoor (Maks031)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Dok neki u ovo vrijeme gledaju dnevnik, neki ga pišu :)

Idemo redom. U srijedu joj dao Yaru, cca 1.5 g/l

Stanje u subotu:
1.jpg 2.jpg 3.jpg

Nedjelja, ultra strong nevrijeme i vjetar. Sve je stoički izdržala.

Ponedjeljak, još sam ju malo povezao, jer je buknula. Reći ćemo LST stage 2, da budemo dosljedni dnevniku... :)

Stanje utorak:

4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

Čini mi se kao da se na nekim dijelovima malo objesila, ali i dobila na gustini. Iskusniji će reći zbog čega točno, pretpostavljam zbog vezanja.
U međuvremenu pratim stanje..
LP svima :wave:
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Cole postajes Haze direktor...
Onaj bagrem sijeci svakako, to neka bude na listi prioriteta...:djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maks031

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Mudro zborite ekipa. Hvala na savjetima i komentarima.
LST ju je definitivno malo šokirao, fotke nisu uprizorile detaljnu situaciju.
Ali sutra ćemo u izvidnicu, i otkloniti sve dodatne i moguće faktore.

Cole postajes Haze direktor...
Onaj bagrem sijeci svakako, to neka bude na listi prioriteta...:djede:

Nije taj, nego drugi. Ali isti takav :lol: Sunčeva putanja radi svoje, a i bujanje okolnog raslinja. Ide dolje sve što je na vidiku, a ne služi kamuflaži :cool23:
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
ne obaraj sad nista,da ne privlacis paznju... kad zavrsis grow... onda seci,moze da se desi da neko cuje i eto problema... mada bilje izgleda ok,bitno da su zdrave,zive i sto dalje od zlih ociju ;) tako da to ti je moj savet,a ti kako zelis... stej haj i samo cepaj dalje:vozdra::razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maks031

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Neću puno komplicirat, samo da rezimiram povratnom informacijom s terena kako sam i obećao..
Malo još "visi" na većim listovima, ali evidentno se popunila i zauzima neke nove oblike.

Sunca ima, skoro od svitanja do zalaska. Boja je prekrasna, koliko uspijem dočarati slikama.
Do idućeg puta pozz svima i da vas nema trebalo bi vas izmislit :thumb:

1.jpg 3.jpg 4.jpg
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Moj Cole ja kontam da ti jos nisi svjestan u sta ce se ovo pretvoriti....:bocni::
Iduci put kad ga budes hranio komotno moze 2g/l....
 

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Vjeruj da sam isto to pomislio. S obzirom da ti je to kumče, krštenje neš propustit fala bogu. Nije šećer u vodu :spliff:
Ober sorta, pun pogodak. I šta god radim s njom tako mi odgovori. Kiša nas je danas zaobišla, pa iduće zalijevanje ide i Yara.
Kava ovih dana...
 

SpontaniK

Banned
Banovan
16.08.2016
54
44
18
U outu se radi HST radi povecanja prinosa a LST se radi u indooru radi ogranicenosti prostora. Ostavi jednu bez treninga da sazrije pa zapali top head i sve ce ti biti objasnjeno u par minuta. :D
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Sto da radi s biljkom koja ima tendenciju rasta od preko 4 metra. Da si male ljestve postavi pa da ju ukrasi kao bozicno drvce???
Druga stvar, toliko visoka biljka zna biti sama sebi najveci neprijatelj prilikom nevremena ili neke oluje. Zasto nebi rasirio biljku pomocu LST treninga pa da ima ravnomjerno popunjene vrhove, a ne samo glavni vrh i one bocne, dok oni mali popcorni unutra ni ne vide sunca. Covjek ima preko 9 sati direktnog sunca na biljku koja je vecinom sativa i po meni je logicno da joj obuzda visinu i da ju rasiri. Pogledaj Tarzanov dnevnik 50 nijansi zelene iz 2015. pa onda reci da LST trening i dalje nema smisla u outdooru. Dalje, ti koji imas biljke vani i sam ih razvlacis i vezes za kantu. Sto ih ne pustis onda da se razigraju, zasto ih siris i vezes za kantu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maks031

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Kupljeno, Barney`s Farm. Taman pripremam neki mali update.
Fino izgleda. Jel isto liberty?

Mini update:

Malo kiše, malo Yare, pokoje zalijevanje. Sve random i bez nekog pravilnog redosljeda, zbog vremenskih prilika.
Kako stvari stoje, i to joj odgovara.
Do iduće prihrane mislim da će poprimit formu i za još jednu fazu LST-a, a i pojačanje omjera Yare je u vidu...

Par fotki kroz protekla 2 dana:

a.jpg b.jpg c.jpg d.jpg
 
Poslednja izmena od urednika: