ljudi, ideja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.09.2013
1
3
0
znaci odlucio sam se posvetiti growingu, imam par problema.

lokacija

zivim sa starom, imamo tri sobe od koje je ona u jednoj, ja u drugoj manjoj i treca je kao spavaca gdje ja obicno spavam jer tu ne pusim i tako. uglavnom mislio sam uzgojit ali ne znam gdje, pa bih molio ideje. soba u kojoj ja budem i u kojoj pusim iako je stara tu je manja, od namjestaja ima veliki stol ispod prozora, ima ispod i kao neku vrstu duboke ladice sa vratima malim, visine mozda 90cm. tu je jos krevet i to je to radna stolica i nista vise. ispod kreveta se nalazi kutja visine 25cmx190cmx120

takodjer bi bio mozda dobar odabir negdje vani, zivim 20-ak km od planine, koja ima asfaltiran prilaz ali je popriicno zabaceno. problem je gorivo jer to treba zaljevat, a moj trosi nekih 6l otvorene voznje, s tim da na planinu vuce 14l.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Haha ti oces da te neko od forumasa savetuje gde da sadis, prvo sedi i razmisli sta zelis, otvorio si temu koja po meni nema znacaja..
Prvo se skontaj gde ces saditi, koliko znas oko svega, onda nabavi semena i onda radi posao, ne moze niko bolje od tebe da zna gde da posadis i to je sasvim glupo za opste pricati o tome.. I nisi se izjasnio sta ti zelis, outdoor ili indoor, za out je kasno sada vec uveliko, a ind ako imas HPS ili MH zarulje, pravi dimenzije i pici, al pre svega se samo edukuj, ovaj sajt ima VELIKO bogatstvo, peace.. :pat:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.