Loop's little factory - GHS "el Nino" + "unknown strain"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ravno nedelju dana na 12/12,počinju borbe sa vrućinom (kao i kod većine,verujem)otišlo mi na 34C u jednom trenutku,ali lagano se stabilizuje...danas zalivene obilno sa malo plantelle cvet,primetio sam i pistile kod nekih,ali nisam imao vremena da se mnogo tu zadržavam,zasad samo fotke,a detaljniji update za koji dan kad se sve "uličarke" polno opredele,i kad doradim LST
;)

k3z0.jpg





eto,tako vidimo se opet za koji dan :)
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Zasto ne poskidas malo tog fan lisca da ti jos vise tera grane,biljke izgledaju ljepe i zdrave ali ja bi na tvom mjestu dosta skinio fanova,iovako imas lisne mase za fotosintezu nije problem da to napravis.Ako su cure onda te nebi trebao ni stres sekirat,na taj nacin vidim samo jos bolje nego stoje sad.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
XsmokemashineX - to mi je sledeća stavka,naravno...jedino me 'ebe vreme,non-stop sam na šljaci ne stižem skoro ništa oko njih detaljno da odradim zadnjih dana ....
no,
sutra je nedelja :ridinghorse: idem tamo na ceo 'ebeni dan da sve lepo doteram :) i onda smo " back in biz' " ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
hvala samuraj.
jeste gužva,u pravu si,zato sam i skratio malo planiranu vegetaciju (hteo sam 30-45 dana) pošto se razvijaju dosta brzo...šta ja znam,kontam da će me barem 2 jajana zadesiti od uličarki,mada nikad se ne zna :)
zato im i dajem još koji dan,pre nego nastavim sa LST dotezanjem,tako da će biti izvodljivo-pod pretpostavkom da su svi "el Nino" ŽENKE a ne hermiji (pu,pu daleko bilo) :D
videćemo..

vlaga mi je super 50%-60% danju,ne prelazi 75% noću,jedino me zadnjih dana ubija temperatura,i ako od sutra ne bude tog najavljenog zahlađenja,biće čupavo :)
CT nikako da napravim,BUKVALNO sam razapet sa vremenom (kuća-pos'o)...tja...biće sve ok,ja se nadam :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
update
druga nedelja na 12/12,vrućine su ih malo usporile,ali oporavljaju se lagano-slikane neposredno pred zalivanje,a,vala,dehidrirale su mašala,zato su malo "droopy" - ne zamerite :)

jedna "uličarka" je pokazala jajašca-još pre 3-4 dana-i evo kako joj izgleda vrh danas,posle tih nekoliko dana u mraku,u ćošku sobe (blaga dnevna svetlost)


nxok.jpg


ceo box
s0ty.jpg


i,pojedinačno
(slobodno zumirajte,full rezolucija je) ;)



EDIT - zaboravio jednog "el Nina" da slikam lol naduvanko,jbg... :D :D
al' evo vrhovi sa jednog

i još jedna za kraj


do sledećeg viđanja,ostajte mi dobri :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
3 nedelja na 12/12
nažalost,opet kreću vrućine,i to surove,maknuo sam MH reflektor dok ne skontam CT ili dok mu ne izvadim balast,pošto jako podiže temp.
No,nema veze,napreduju ok i ovako :)
l95b.jpg






pojedinačne fotke

najniža je oko 80cm a najviša oko 95cm (uključujući i posude),što mislim da je OK prosek posle 20tak dana vege i 3 nedelje na 12/12


posle dorađenog LST-ja

kfu8.jpg

titd.jpg


i,fotka za uživanje- "el Nino" već krenuo da se "znoji" :D biće dobrog hasha od trima ;)

3mcf.jpg

ostajte mi zdravo do sledećeg update-a :vb_wave:
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
volim ovakve dnevnike :D

ja bi se zabrinuo na sve iznad 32°C, mislim da ih komotno mozes tjerati i na 34, samo sto ce biti usporeno, brze ce se susiti zemlja... cuo sam da headovi ne budu cvrsti kada u velike vrucine u pitanju ali to je rekla-kazala, nisam siguran

Sretno dalje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: loop

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
jasno da su vrhovi prozračniji kada su visoke temperature. zato sative generalno bolje podnose visoke temperature i visoke vlažnosti, jer imaju pahuljaste vrhove za razliku od indica koje daju guste i tvrde vrhove...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
brzinski update,počinje 5 nedelja na 12/12,cure su zalivene,dodat Slavol i plantela cvet
od loših stvari-crk'o mi intake fan :( jbg,ubacio sam jedan pomoćni vent,zasad završava posao,temp. je normalna (26-29 danju)
ovih dana,kad sredim taj intake,vraćam i MH za nastavak combo grow-a


cmm5.jpg



5kll.jpg





ajd' ostajte mi dobri do sledećeg viđanja ;)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
drugari stari,ulazimo lagano u 6 nedelju na 12/12,
zasad sve ide oke,temp. malo viša nego što bih ja želeo da bude (29-30c danju),ali ništa strašno.
slikane su juče,neposredno pre zalivanja (dupla doza plantelle i slavol),ako stignem,ufotkaću ih i danas,da se lepo dokumentuje brutalni efekat Slavola ;)
5g28.jpg


z7zr.jpg





ulazimo u završnicu,sad postaje "čupavo" :) u pravom smislu te reči
aj' ostajte mi zdravi,lepi i debeli-do sledećeg javljanja...

slobodno stisnite zoom kad otvarate fotke ;)
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
bravo loop...i ja sam stavio pet El Nina....grmasta sorta s velikim i čudnim listovima ... barem kod mene