Los trip na dzeji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.11.2008
3
1
0
34
I ovako, upoznam lika 10 godina stariji od mene, ja tad imao 19. I imao sam neki jako los osecaj povodom njega, uzimao sam LSD btw 10-ak puta ako je uopste bitno. I odem ja kod njega i njegovog prijatelja navarimo se i ja pocnem da tripujem nesto da su oni gej... I pitam ja ovog lika posle reko jel si gej, kaze on ne znam... Ja reko wtf kako ne znas, moras znati to... On kao pa nzm imam ovakva i onakva osecanja, vidim taj neki deo sebe koji ne volim kao kvazimoda iz bogorodicine crkve... I ja ono wtf reko ok i da jesi jesi, ne mozes da ne volis sebe. I on meni kaze a mozda si i ti gej. Ja reko nisam... I vidim ga posle isto navaren ja i on mi kaze ti se plasis svojih osecanja... wtf...
 
30.10.2013
60
51
18
Ide mene isto frend nesto cimat i pita me-jel se najezis dok kenjas?Ja reko da(bilo mi nekako u glavi a i poslije sam vidio na po rukama zbilja se najezim kao),a veli on eto vidis,mozda malo godi a? :rofl: :rofl: Ako mislis da te vata,lokot na guz i zdravo :ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Svasta ima kad si navaren. Pa il te lik lozi a ti si se primio, ili hoce da "opsti" s tobom. Sad, sta znam ja, ako te lozi kazi mu da si ukapirao i verovatno ce da stane (mada nije pravilo), ako je ovo drugo...pa sta znam il mu kazi da odjebe il...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.