Lose strane trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
UNDERCOVER je napisao(la):
nekad znamo i rakiju stavit al nepijemo ju kasnije! al je ludnica!! poz:icon_lol:

Čemu alkohol? Alkohol otapa THC, tako da moš samo smanjit efekt. Osin ako se ne nadišeš alkoholnih para:signs053:
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Ajde forumaši, neko sigurno ima ideju kako, od čega, bilo šta :) to bi bio hit!, ja nikada nisam radio bong, ne znam kako funkcioniše, pa nemam ideje.
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ljudovi moji vi nesto govorite bong,lulica itd...to je za mene smece jer meni nije bit napusit se ka stoka ... nego lijepo sa prijateljima podjelit lijepo zamotan joint, to je nesto najbolje za MENE...
 
07.01.2008
2
0
0
32
Stefan je napisao(la):
1000 din(karta)*ili* 2-3 keta
jedno vece *ili* bar 5 dana
STA JE BOLjE?

TRAVA!!!
Pa kazite mi kakvo je to razmisljanje!

ista dilema,i isto resenje.ketovi su mi postala glavna valuta :icon_smile:

imported_kENO je napisao(la):
hmm lose strane, iskustveno:

pluca me zabole sa vremena na vrijeme ono pravo.
dotaknem malo jace, pravo zabole.

onda...

pricam nesto sa drustvom, i zavrsim pricu, i nakon 1 2 min neznam sta sam pricao, nego moram nekoga pitati "ej bogati sta sam ja ono maloprije ispricao"...
isto tako hocu nesto da kazem, a neko prica.. pa ono sacekam da zavrsi sa pricom, i onda nema boga da se sjetim sta sam htio pricat ako me neko ne podsjeti il asocira...

nekad mi se zna desiti da naduvan uzmem mob u ruke, i neznam onda sto sam ga uzeo, onda ponovo ga ostavim na sto.. uzmem i onda skontam da sam htio napisat poruku.

ima tako tih gluposti koje me nerviraju.

imamo istih problema,al' meni to ne smeta,posle toga uvek krece dobar smeh.

imported_True_Ganjaman je napisao(la):
ja sam prije imala problema s abnormalnim kucanjem srca....

to mi se desilo par puta.mada je to normalno,kao sto je i crvenilo ociju normalno.


inace nekih losih iskustava nemam.samo pozitivnih :icon_smile: .najlosija iskustva su ona iskustva sa policijom.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Hm........Kolko sam skužio ljudi vecinom pišu o lošim stranama trave u smislu negativnih efekata tijekom napušavanja.Vecinom su problemi vezani za zaboravljanje vezani uz napušenost a kod onih koji stalno puše.......ionako više ne osjecaju dobre efekte.Mislim da nekih ozbiljnijih problema osim u vezi pluca nebi trebalo biti....Najlošija strana je što možeš završit u zatvoru.
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
Zujo sam po forumu, malo je stara tema al ajde nema veze...

Citao sam negdje da je bilo napravljeno istrazivanje nad nekim likom koji 15ak godina pusi marihuanu. U mozgu mu je centar za emocije i sjecanje 12% manji od uobicajenog, a za strah 7% manji. Mozda je izmisljotina, vi procijenite.
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
nema sta da se procenjuje..kada su iztrazivanja vrsena od nekih ljudi koji kada obuku beli mantil i kada im neko kaze da su doktori misle da sa tim mogu da rade sta hoce.Ne treba zaboraviti da tzv. istrazivaci dobijaju platu od koje moraju da zive.Inace meni centri za emocije veoma dobro funkcionisu,a sto se tice straha naravno da je prisutan u situacijama kada treba da bude.(ne mozes setati ivicom zgrade,a da ne osetis strah jer ces pasti,ali zato mozes da kontrolises sebe uz pomoc straha).A da je istina ono sto oni pricaju onda bi 90% planete bilo mentalno uskraceno za neke funkcije....jer koliko hiljada godina u nazad ljudi konzumiraju kanabis pa nikom nista.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ali stvar je u tome što su ljudi glupi i naivni....

Kada čuju ovakvo nešto ne zapitaju se makar malo o njoj,već...

Dali uopće znaju što je centar u mozgu?
Kakvu funkciju ima?
Na šta utječe njegova veličina,ako se može uopće reć veličina?
Dali ta veličina varira?
Što znači to uobičajeno?Možda prosjek?
Dali smanjenje centra za strah u mozgu ima za posljedicu manje straha?

:vomitwar:

:violent018:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pamcenje moguce mada gledam ove sto ne duvaju pa i nemaju neko super pamcenje. Mogao bih im dati dati samo mali dio moga mozga...oni bi bili pametni a ja ne bi ni osdjetio. Mada opet kad pogledam vecina inteligetnih ljudi oko mene duva. Barem ovi mladji a ne senilni tako da stvarno ne znam na cemu da baziram tu teoriju. Zaboravljam neke sitnice to je istina samo ne znam koliko je to normalno. Sta da ne duvamo mi pametni sto bi onda bilo. Mozda bi sredio ebenu bastu i pokosio travu i odledio frizider...pih
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Zaboravljo sam i prije vutre.. tako da promjenu nisam primjetio..
Inace ne poznajem nikog tko u zivotu nista nije zaboravio, al ako takav i postoji mislim da nije bas cist u glavi :))
 
11.07.2007
18
0
0
33
TrTveT je napisao(la):
al problemi poèetnika zbilja znaju bit smješni.
pušio sam s frendom koji je tad bio zelen u pogledu trave. pušili smo na bong i pili sprite, liku se poèelo rigat i kulturno se digao i napravi krug bljuvotine oko sebe.

pitanje sljedi: kako povraèati od trave?
meni nije nikad pošlo za rukom.

brate znam o cemu se radi i meni se to desilo... pio sam koka kolu i dodje mi da podrignem a meni se zbuni organizam jer sam u tripu i onda se ispovracam umesto da podrignem :D verovatno je to od sprajta jer je gaziran... zato nemojte da pijete gazirana govna napuseni nego lepo jagodu :hehe:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ooo, da...popiješ puno alkohola pa zapali neku dobro posoljenu pljugu skunka (al baš skunka, ne tzv. hibrida:punch: ) i eto fešte...

A može se kombinirat i trava i cuga...samo mora se ić postepeno, ne naglo...malo cuge, malo trave...i tako naizmjenice.

Izgrigat se čisto od vutre poprilično teško...ali ako ideš preko svojih granica sa nekom dobrom robom, pa onda još malo preko tih pređenih granica, pa još malo malčice... + neka zadimljena soba da ne možeš doći do zraka...eto recepta:kackepieksen: sve se može kad se hoće, kako kaže narodna:google2:
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
nijedna droga na svijet nema filing ni piriblizno dobar kao kad se malo taknes od alkohola,ja pivo praktikujem a uzadnje vrijeme i lozu,i onda neku veselicu izdimis...nema te droge...