LST pitanje..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
interesuje me to , da ako primenim low stress treaning na biljchici , ne moram da seckam vrhove da bi se stvorili novi ? koliko sam ja shvatio , fora LST-a je u tome da svaki vrh bude kao glavni vrh....
josh samo jedno , Low stress treaning i high stress treaning je isto samo shto se u prvom sluchaju biljke vezuju a u drugom savijaju -lome...?
u svim temama koje sam chitao nisam nashao ovo : je l' mogu da primenim lst i seckam vrhove istovremeno ili ce sami izrasti novi vrhovi ?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nemaš razloga rezat!Samo ju saviješ i sporedne grane krenu u vis.Neće ti toliko nove rasti ako odrežeš (hoće,ali...kako da kažem-rezanjem sje**š glavni vrh da bi druga dva krenula,a ionako će rasti) . Croppaj ako ti se neda vezat(HST) !
Ja bi ju radije pritego konopom-nekako mi je sigurnije da će tako ostat :)
E da,rezanje ti usporava biljku,jer se mora oporavit,a kad saviješ,isti dan krene vrh gore :)
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ma ja kad croppam ni neprimjetim da sporije raste kropam je tamo sa nekih 30cm i isti dan joj dodam malo vise gnojiva... Ali isto za indoor je bolje LST:)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
googlaj LST i topiranje ( topping ) ili potrazi po forumu, vjeruj mi, nac ces vise nego sto ce ti se dat citat :p :sun2:
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
hvala vam na odgovorima , ja sam klrenuo sa nekoliko "domacica" :D
i sad , probacu LST sigurno jer imam dovoljno prostora ali josh sam u nedoumici da li da kombinujem sa toppingom oO hvala unapred na odgovoru ! :pat:
:sick:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Zašto nebi bilo.Nije to baš neko maltretiranje biljke,bar vani jer netreba to puno savijati,unutra je druga priča malo radi boxa,uvjeta,lampe itd.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.