Made in Herzegovina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
k
De reci ti sa cime hranis biljke? Jos ti biljke nisu pokazale pol,tako da opusteno narode... podrzavam te totalno,kako si krenuo,tako i zavrsi... svi koji te savetuju,sta da radis na tebi je da li ces oh poslusat,vise ljudi,vise nacina... a ti se odluci koji ces prisvojiti,niko ne prica napamet,vec kazu iz iskustva,tako da samo opusteno,lepo je videti da se trudis i da imas zelju da picis,a sve ostalo ce doci samo po sebi... nego reci ti sa cime hranis biljke? Mene to zanima i zelim ti srece da izguras do kraja :)
koristim.samo.green.garden.umjetno.gnojivo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lendormind13

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Nema potrebe da citiras post,mozes opusteno odgovorit... daj reci sastav elemenata ako znas ili najbitniji onaj,koji je NPK ? Jeli 15:15:15 ili 10:10:20? I jel iz razloga korostis to mineralno ili?
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
nisam.siguran.koji.je.omjer...nisam.kuci.tako.da.cu.ti.sutra.javit.....Hvala.ti.prijatelju.na.pomoci.....I.jedno.pitanje.....je.li.bolje.da.je.biljka.vani.a.ima,direktnu.svijetlost.do.16:00h,ili.je.bolji.ovaj.nacin.koji.sam.vec.pokrenuo
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ako je to napolje od 7h do 16h svetlost,onda je bolje napolje... samim tim imas 9h direktne svetlosti na biljku... a to gnojivo koje koristis,ako ne koristis sa razlogom mineralno... predlozio bi ti da promenis... Plantela list za vegetaciju ako si u mogucnosti naravno...
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Vidim da imaš problema sa razmaknicom,pa evo još jedan savjet...samo se nemoj naljutiti :p
Šalim se malo...
napravi refresh kada ti se to desi i problem riješen :)
 

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Eto uvalila se ja sada do kraja u raspravu,a nije mi to trebalo :upiii:
Tvrdim da nema 7h direktnog sunca jel očito krivo tumači direktno sunce.
Ali najbolje će rezultati pokazati.
Ako baš i forsiraš prognozu,evo ja kažem 15-20g po biljci.
I dalje pratim i želim sve najbolje,ali nije mi bila želja prepirati se pa nebi više u raspravu.
Svi komentari su bili dobronamjerni ali eto krivo ste protumačili moje komentare :whato::
Nadam se da ćeš me razuvjeriti ;)
A niti oprema nije tako skupa...HPS komplet 250w...200kn+ventovi ma nek je 500kn max a nije toliko.
Pozz dečki ;)


Zavisi od koje strane nadolazi sunce, za onakav prozor može bito od 12.oo pa do zalaska ili od 11.00 pa do 15.00 h direktnog sunca
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Eto uvalila se ja sada do kraja u raspravu,a nije mi to trebalo :upiii:
Tvrdim da nema 7h direktnog sunca jel očito krivo tumači direktno sunce.
Ali najbolje će rezultati pokazati.
Ako baš i forsiraš prognozu,evo ja kažem 15-20g po biljci.
I dalje pratim i želim sve najbolje,ali nije mi bila želja prepirati se pa nebi više u raspravu.
Svi komentari su bili dobronamjerni ali eto krivo ste protumačili moje komentare :whato::
Nadam se da ćeš me razuvjeriti ;)
A niti oprema nije tako skupa...HPS komplet 250w...200kn+ventovi ma nek je 500kn max a nije toliko.
Pozz dečki ;)
Gdje ima HPS kit 250w za 200kn, da ga odma kupim, jer sam ja vidio da oko 200kn košta samo žarulja, a di je još starter, prigušnica, reflektor... mislim da se kit od 250W ne može nigdje naći ispod 500kn, šalu na stranu, osobno nikad nebi radio indoor sa 250W jer se ne isplati, bolje dodat 100kn pa kupit kit od 400w.
Nezz, izgleda da onda krivo tumaći direktno sunce. Nemam krovni prozor tako da nemogu procjenit koliko ima direktnog. Ako ima više od 8h, može dobit 50g suhog po biljci, ako je manje od 6h onda može bit vrlo zadovoljan i sa 20g.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Jel ja to vidim malo uzavrelije strasti.... oće to na podkrovlju.... uzavri mozak ispod crijepa.... uglavnom, t@mara je savjetovala, a na autoru dnevnika je da odluči hoće li da prihvati ili ne !!! Em je dama, em ima dnevnike iza sebe... ovo ono... pa pokažite i gentlmenstvo i poštovanje ! Niko nikog ne obeshrabruje, niti na loš put navodi. Srećno !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Podržavam ovaj grow. Jako je interesantan. I moj je savjet da uzmeš koju cfl pa da kombinuješ. Vent ti ne treba. Koju zemlju koristiš? Ja bih to prebacio u malo veće saksije. Uzmi plantelu list i poslije cvijet za cvijetanje. Ako tako uradiš prinos ti se može može 2- 3 puta povećati. Mada možeš i ovako izgurati, biće nešto za pušiti. Sretno.;)
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Haha ovo sa krovnim prozorom sam i ja mislija napravit ali kad san baš promislija nije baš korisno jer biljka nebi dobila dovoljno sunca. :D ... Baš me zanima kako če ispast, aj sritno. ;)
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
zdravo ljudi, evo me opet sa novim pitanjima... neke od savjeta sam poslusao i uradio, a neke odbacio jer nisam u mogucnosti da ih sprovedem...dakle,stoga,zato..
@L0oD Koristim univerzalno green garden gnojivo omjer NPK 5:5:5...zemlja iz baste, jako kvalitetan humus...mama stari bastovan hahah...
@UNDERCOVER Poslusao sam te i otvorio sam skroz prozor, i da se primjetiti da sunce bolje obasjava moje biljoze...imaju pravo dosta vjetra i lelujaju se mozda malo vise i strah me da ih taj vjetar ne polomi..evo slika

20150625_184753.jpg

a ovu trecu, najmanju biljku sam prebacio pred stepenista,dakle na otvorenom je..cisto da vidim kako ce se razvijat, ali tu direktnog sunca ima od 10:00 pa do 15:00....evo slika i sta mislite od tome?? hvala na pomoci, zivi mi i zdravi bili !!! 20150625_184638.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nimra

Hasler

Cipiripi
09.07.2013
215
809
93
Tanke su one meni bas, nemaju one svetlosti dovoljno uopste. Bolje ti njih stavljaj gde ima direknog sunca 9-10 sati, ili ubacuj 2-3 clf kao sto je rekao Lazareus