Made in Herzegovina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Sve je ok, opusti se malo :D Vec bi ti svi vikali da si nes krivo radio. A za 100g ces vidjet....nista nije nemoguce.
Nego...koje ime dnevnika oces, budem promjenio.
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
Ne razumijem zasto ne vidim jos prve pupoljke....Vec 10-15 dana samo vidim pistile ali ni pojave od cvjetova...Da li to moze biti od nedostatka sunca...Na terasi mi je sunce do 12, pa iza 12 moram prebacivati na istocni dio terase jer tu obasjava....jel to ok...sta da radim ? help help nema cvijeta
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
a jel bolje da saksija stoji na jednom mjestu gdje ima 3h sunca, ili da je prebacujem 5-6 metara da uhvati jos 2 sata sunca...malo glupo sklopljeno pitanje, ali moram da znam sve
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
pozdrav dragi moji virtualni drugovi, zbog obaveza nisam mogao da updejtujem...24.august je danas a ja jos ne vidim cvijeta ni na vidiku...doduse vidim bijele dlake koje su se jako razvile al samo na vrhovima pa do sredine...od sredine kao da su te bijele dlake zahrdjale....mozda zbog nedostatka sunca
jer ne mogu da pomijeram saksiju kako sunce zalazi...pomagajte drugovi, spasavajte ako Boga znate...jucer zalio sa 10 litara vode + pognojeno sa duplom dozom florabella listom u rastvoru od 3 l vode...ne mogu postat slike jer nisam kod kuce a slike s telefona su prevelike i ne mogu da ih smanjim
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
Nisam.kod.kuce.par.dana.i.nemogu.da.postam.slike....a.sunce.na.terasi.nije.konstantno.i.nema.ko.da.pomijera.saksiju.kako.sunce.ide.....tako.da.ima.mozda.samo.3h.sunca......zanima.me.da.li.ce.uopste.izbaciti.pupoljke..da.li.ce.biti.ikakvog.uroda?ili.da.zaboravim.na.hedove.za.zime.i.bacim.biljku.....jako.sam.razocaran.i.tuzan...dajte.mi.bilo.kakav.odgovor....i.soryy...ne.radi.mi.space...
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
I have been growing Marijuana on my 6th floor balcony in Australia 3 years in a row.

It worked great.

How much direct sun reaches your balcony? You need direct Sunlight that reaches your plant for at very least 3 hours a day.

Regarding on the intensity of sunlight in your place, this can be more. For example, here in Australia, the sun is very intense during summer. 3 hours direct sunlight and the rest indirect will already yield a harvest. But in Germany, 3 hours would probably not be enough.

kaze momak da 3 godine sadi na balkonu i ima samo 3 sata svjetla i rodi mu fino ima i slike fino izgledaju
http://www.how-to-marijuana.com/growing-marijuana-on-balcony.html
 

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Prijatelju previse si u filmu opusti se, nemoj da se smaras toliko nije to dobro za zdravlje, bit ce koliko bude i sto bude tvoje je nisi trazio na ulici ni pare davo i nece biti gore kvalitetom 100% nego s ulice, sta ti kosta da ti sad ja kazem bice po'kila drugi ti rekne bice 100g treci 5g kad ne pije vode to sto ce ti bilo ko rec.. nece ona sad dat pokila zato sto sam ti ja reko da ce dat, opusti se i shvati zivot ko igru a ovo kao jedno novo iskustvo i tako nikad neces biti na gubitku, koliko god da bude dobro je..