[Madness][Super Hash][Mazar-a][Northern Lights-a][Dark Devil-a](2015)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
:clap::YES!!!!
A12082581-56.gif
:respect:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Da ti pravo kažem pokušavao sam skužiti jel ima razlike u dijelovanju i nisam uspio. Teško je kad stalno nešt pušim pa više neznaš di koja udara :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cocoxxx

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Prošlo 12 dana od berbe NL-a, jesi ga probao, kolko se razlikuje od RQS NL-a osim po urodu? :)
Vidim da si dobio neki loš fenotip, gledao sam po stranim forumima NL-a, više manje su svi oko 1 m visoki.
Imam 1 sjemenku takvog pyramid NL-a, pa me zanima.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Lisna uš ga je gadno zahvatila, pokušavao sam odstraniti ali bezuspješno, čak je i u cvijetu bilo leglo uši. Nije mi se dalo neke kerefeke izvodit radi tih 10-tak grama što bi skinuo sa njega pa je završio u septičkoj. Jest vala ma neko mutavo sjeme pogodilo, čisto mi nevjerovatno da neka sorta može tak podbaciti.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Dobar vam ovaj :sun2: dan Vutro!
Bio danas lagano do sajta nakon dužeg vremena pa ajmo laganini up to date;

Madness.JPG

...i onaj trio fantastikus Super Hash, sve tri također 36-ti dan vege;
SH 1.JPG

SH2.JPG

SH3.JPG

...evo i jedna slika onog auto Mazara sa sajta što ga srna mezila, on je 57 dan cvata i ide pod nož za 5 dana otprilike;
Mazar - sajt .JPG

Mazar - super macro.jpg

Za kraj da nebude da nisam stavio sliku onog Mazara iz dvorišta sa sušenja, pa evo jedne;
Mazar sušenje.JPG

Bio sam prisiljen da ga istrančiram na sitne hedove radi plijesni. On je na sušenju od nedjelje već ;) .
Lagano se automati privode kraju, ostajem na foto ribama do kraja s kojima sam prezadovoljan.
Bit će još jedan update za desetak dana a onda dižem sidro i na godišnji.

do sljedećeg javljanja Peace from
126fs3187425.gif
.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Špricao sam actarom prije 10-tak dana, od tad ih nisam vidio. Prije špricanja su me dosta gnjavili neki mikro skakavci.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Dobro veče vutro :cool:.
Prezauzet sam ovih dana, a i paklene vrućine su me dobrih 10 dana spriječavale da odem na sajt.
Danas konačno se opremio s vodom i bio u izvidnici. Sve četiri su 46-ti dan vege, neke su topirane jedan put, neke dva i više. S obzirom da su 10-dana bile žedne i gladne po extremnim vrućinama ja sam sretan zatečenim.

Madness;
(Ona je malo teže podnijela vrućine, prilično je osjetljiva, čak je i nakon topiranja joj trebalo dosta vremena da napravi neki pomak. Izgubila par fanova od žeđi i gladi, malo se "ukofrčila", ima i par žutih listova ali se ne predaje.)
mad.JPG


Super Hash;
(Po svemu viđenom do sada prilično zahvalna sorta, ide ko luda "nepita ni kruha ni vode" , po jedan dva dolnja fana samo skinuo sa svakog, i sve tri piče sretno i zadovoljno)

1)
sh1.JPG

2)
sh2.JPG

3)
sh3.JPG

Svaka je zalivena sa 3 litre vode i 1,5x dozom plantele. Sunce prži od svitanja do zalaska, ali sudeći po ovogodišnjim vrućinama to pripisujem nedostacima jel više žedne.
Sad je ovako kako je, ostavljam ih na milost i nemilost prirode. Dižem sidro i palim na godišnji.
Neće me biti 40 dana, kako će se one držat neznam. Svaka ima kilu zeolita + nešt perlita u mješavini sa zemljom, hoće li im to pripomoć da pregrme bez mene i vode taj period, neznam, nadam se da hoće :) .

Sljedeći update ide pred kraj ljeta, mene isto dobijate u kompletu s tim updejtom, a do tad se odričem svih oblika moderne komunikacije, od interneta do pametnih i glupih telefona pa na dalje. Vraćam se primitivnom obliku komunikacije, dovikivanje s brda na brdo i golubi pismonoše.

Budite mi dobri, zdravi i pametni ;)
Peace from
126fs3187425.gif


 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Aj' fino se provedi na godišnjem ;)
Biljkama će biti fino par dana sljedećih a onda ih čeka :sun2:
Koliko čitam,bit će žedne 40 dana.Auuuhhhhh,sad sam i ja žedan odmah.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero