Mama hoce poletit!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Ma gle vise faktora je u igri.Vrijeme je jako bitno, tj nemamo cijeli dan za polagano pijuckanje pa onda napusavanje.Drugi faktor je matori/stari. Mozda da ode na pecanje cijeli dan pa da stara i ja obrede shamanske radimo hahaha.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Hehe.. zakon ti je stara.. probala bi mozda i moja u ovakvoj cokoladi :rofl:

pa fino stavi vu u mlijeko kad i cokoladu.. mljevenu u prah po mogucnosti.. mijesaj i kuhaj dok ne ne otopi cokolada, pa jos par minuta za svaki slucaj i trebalo bi biti ok.. a istina da thc isparava na tim temperaturama, ali kad je u okruzju atmosfere a ne cokmlijeka :ninja:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A neznam baš da ispari koliko znam da thc isparava ili sublimira na temperaturi višo od 100 stupnjeva a mislim da mlijeko ne ide nešto bitno iznad pošto ga većinu čini voda.
No to je sve nebitno cjepidlačenje.

Ako imaš volje i materijala otopi maslaca u vodi i stavi usitnjene trave u to, kuhaj nekih 15 minuta koliko ti se da i sve skupa procijedi u neku posudu. Ostavi da se ohladi i na vrhu vode imaš fino vutra maslac.
Taj maslac iskoristiš kao bazu za bilo koji kolač ili jelo, moš čak i u sendvič, makar ga bude kontam si malo ipak previše, ja sam stavlj u sendvič i nema mi baš najugodniji okus ali kažu da je skroz kul u kolač.

Obavezno javi kak je prošlo
 
04.05.2008
46
4
8
haha, da ja bar svoju mogu urokat, napusio bi je da nezna di joj dupe a di glava,...:D. zamotaj joj tulipana.:D
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Daleko najbolji ( po meni) recept za oralnu primjenu je marijuana putar.Jedini problem je sto nemam kolicine da ga napravim, jednom sigurno hocu. Na kraju sam ipak odlucio napravit joj mix po slonskoj :) shemi. Biti ce tu svega mlijeka, cokolade, putra,malo soli da neboli...A ako ju "nepukne" sutra je novi dan pa cemo ponovo ali onda cemo primjenit neke druge metode....Sutra je dan D, danas ide lijecniku, ima nekih problema sa vidom, pa kao kad to sve prodje onda cemo se opustat hehe.:bis:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
a cuj.. sad ti sve ovisi o kolicini... il ce biti dosta, il nece
icon10.gif


ako bas zelis cjepidlacit napravi thc putar pa ga stavi u cokoladu da joj listici ne zapinju po zubima.. :rofl:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.