Marihuana Mars Maj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Videcemo hoce li drzava tj. policija zabraniti fasisticki skup najavljen za 07.10. u Novom Sadu.Inace jedan politicar je nezvanicno pozvao pripadnike i simpatizere stranke,kao i sve gradjane da dodju s letvama i da se vec jednom resi pitanje neonacizma i fasizma u Srbiji.Pa da vidimo hoce li sad oceniti murija da postoji opasnost.Skup bi trebalo da bude zabranjen i sam po sebio,a sad postoji i opasnost od incidenata.Hmm bas da vidimo.Inace ja se razmisljam da pripremim letvu,za svaki slucaj.
 

Be_HappY

Member
28.09.2005
34
2
8
38
Flajeri, posteri, propaganda!! Dobrovoljno se javljam da lepim :)

afriendwithweedkn2.jpg
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
ja cu doci sigurno a sigurno jos par likova iz kraja . samo predlazem svakom da svoj grow box isprazni tih dana . zamisli da ti uzmu podatke i dodju da vide kako si i sta radis :icon_lol:
 
26.09.2007
8
0
0
47
Bravo,bravo. Sada Mi Je JoŠ Toplije Oko Srca I PluĆa Što Sam Deo Ove PriČe. Samo Napred Sa Tom Organizacijom Jer *if You Build It They Will Come*!!!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Znaci po Srbiji da svako na svoju ruku lijepi plakate. Sto vise ljudi lijepi to bolje. Flajere plate ma sto god. Mi cemo vec uraditi nesto jednostavno da se moze isprintati na A4 A3 i A2. Pa kakvu god velicinu u crno bijelo da bude jeftino. Ustvari moze se samo jedan plakat odstampati a ostalo fotokopirati kod profija za malu cijenu.
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
GreenMan je napisao(la):
Videcemo hoce li drzava tj. policija zabraniti fasisticki skup najavljen za 07.10. u Novom Sadu. Inace ja se razmisljam da pripremim letvu,za svaki slucaj.

O, znaci zivis u novom sadu? Blize smo nego sto sam mislio. Najbolja vutra izraste iz panonske zemlje;)

Glede marsa, mislim da je previse energije ulozeno na krivi nacin. Svi smo za legalizaciju. Ali paradiranje 1.godisnje jednostavno nece privuci "pravu" paznju na cilj.

Mislim da kljuc lezi u prikazivanju ekonomske koristi marihuane drustvu, koje najbolje reagira na jezik novca.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
thanku for infos, here is one word for you in our exyugo language, or whatever

eng.marijuana
exyu - marihuana
:)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sta lupetate kakva lova pa vec ti isti zaradjuju 10 puta vise zato je trava ilegalna. Kad bih bila legalna izgubili posao i bila bi znatno jeftinija.

Evo cak i gospodin Lester je pricao o tome:

Vjerujem da ce cena marihuane opasti kada se globalno prihvati u medicini, isti slucaj se desio sa penicilinom. Najcesca cena danas na ulici je izmedju 200-400 dolara po unci predstavlja tarifu prohibicije. Jednom kada se bude koristila kao lek kostace izmedju 20-30 dolara za uncu, sto znaci da ce dzoint kostati izmedju 30-40 centi.


Treba izaci na ulice makar jednom godisnje i u sto vecem broju stvoriti pricu okolo. Prosle godine nije ni bilo marsa a svi su pricali o njemu.
 
03.10.2007
9
1
3
45
sta bi
oce li taj mars, bila bi prava ludnica
imam bruku prijatelja koji bi drage volje za Beograd
ipak nam je u zajednickom interesu