Marihuana Mars Maj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.12.2007
6
0
0
36
peace, nov sam ovde i primetio sam da se mnogo razmatra o marihuana mars-u. . . kada sam video koliko su osobe sa foruma spremne za kolektivni mars odlucio sam i ja da pribavim ekipicu iz mog grada koji su spremni za velicanstveni poduhvat. . . zato imajte podrsku i iz malog gradica Kule ! mislim da nema potrebe da se cimamo da nas nebi uhvatili posto nista nemamo kod sebe. . . okupljanje nije razlog za napusavanje na javnom mestu, nego borba za legalizaciju drage nam nase biljke !
Pozdrav, svima ! ! ! !

p.s. planiram da raznesem neke flajere po gradu. . .
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ja cu se svakako potruditi da nekako dodjem na taj mars...posto necu ic na nikakvu maturalnu za kraj zadnje godine srednje skole onda bi mi to mogla biti maturalna pa da ja i rasta red dodjemo :D to bi mi bilo jos bolje :D pis
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Jos nijedna nevladina organizacija se nije javila za saradnju. Valjda je to ozbiljan rizik za njih. Kako cemo bez njih ne znam. Ja ne zivim u Srbiji i ne mogu preko brda i dolina registrovati nevladinu organizaciju. Imam neke ideje o koncertu ali to cu vam javiti kad bude nesto konkretno.
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Jos nijedna nevladina organizacija se nije javila za saradnju. Valjda je to ozbiljan rizik za njih. Kako cemo bez njih ne znam. Ja ne zivim u Srbiji i ne mogu preko brda i dolina registrovati nevladinu organizaciju. Imam neke ideje o koncertu ali to cu vam javiti kad bude nesto konkretno.
__________________



Stvarno bih želela maksimalno sa pomognem oko bilo čega u vezi organizacije marihuana marša, ali stvarno nisam od nekih što precenjuju sebe pa da sada kažem" daj ja ću to što treba završiti ovde". Ja stvarno veze sa tim registracijama i organizacijama nemam ali znam da bi ti možda još dve ruke i dve noge u prikupljanju nekih papira dobro došle, ako treba ja sam na raspolaganju. Ako imaš nameru da dolaziš za Beograd i ostaneš ovde koliko god želiš radi bilo čega u vezi marihuana marša, želim samo da znaš da se što se smeštaja tiče možeš slobodno opustiti jer to nije apsolutno nikakav problem.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Hvala na ponudi i smjestaju ali problem je sto je rizik prihvatiti odgovornost za mars jer policija ne zeli nikakvu odgovornost ukoliko skinsi nekoga nagrde. Nije problem sto je ovo vezano za marihuanu i tako dalje nego nasilje i bespotrebna mrznja koje su uvjek bile najgora odlike covjeka.
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Pa kako da dodjemo da onih koji bi stali uz nas i podržali nas?. Dakle treba nam neko ko ima ikiakav uticaj na policiju. Koga i kako naći? Policija bi nas verovatno podržala kada bi mi podržavali neke teže sintetičke droge,a ovako za njih nema nikakve koristi samo štete( što se više koristi marihuana manje je para o od preprodaje heroina u njihovim džepovima). To za koncert je stvarno fantastična ideja ali opet nam treba podrška lil većih masa ili uticajnijih ljudi. Možda ne bi bilo loše skupljati potpise ljudi po ulicama i sa time otići kod nekog malo uticajnijeg ili tako nešto predati policiji?
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Sta mislite o ideji da se obaveste provereni clanovi i da se onda organizuje nesto kao lokalne zadruge gde bi organizovali grupice ljudi a da se ne napravi problem sa zakonom.

Po mom misljenju treba okupiti, tj. upoznati ljude iz istih gradova. Naprimer upoznati ljude iz Kraljeva, Kragujevca ili Cacka, Uzica i Milanovca ili Lazarevac, Lajkovac i tako dalje da ne nabrajam...
To bi islo strogo preko admina foruma da nebi upao neko ko nam zeli zlo.

Pomenuti gradovi su samo za primer( moj komsiluk) ali tako moze da se organizuje cela Srbija, Hrvatska, Bosna...

Ideja nije razradjena alimislim da tu ima necega, ja ipak zivim u "manjem" gradu tako da mozda prolazim pored nasih clanova a da to i neznam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja cu sve uraditi za obavestavanje ljudi u mom gradu o predstojecem marsu.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja se iskreno nadam koncertu u BG-u da svi dodjemo da se dobro zezamo. Zatvoreno ili otvoreno mjesto nije bitno napunicemo ga, predlozio sam na nekoliko strana ako pojedinci zele da zarade na nasoj popularnosti.
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
To je ludnica!
Ideja je:" DOBRA, DA BOLJA NE MOŽE BITI"!!. BRAVO!
Dozvoliti nekome da profitira na popularnosti ovog sajta i organizacije.
To stvarno uliva nadu!
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ma vjerujem ja da se može desiti promjena i ne širim dezinformacije, ali znam kakvi su panduri što se tiče trave!. Pričala mi je frendica kad su se sad nedavno u italiji skupili isto je bio neki koncert u điru. Napali su ih panduri i svi se se razbježali. Naravno vratili su se kasnije, ali njih je bilo jako puno više nego što će nas ikad biti