Marihuana Mars Maj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.01.2008
24
0
0
35
LucidDream je napisao(la):
Odlicno,lepo je videti trud...Samo se dogovori prvo sa moderima i adminima,da vide da li taj bend odgovara nasim potrebama...Sta rece koju vrstu muzike sviraju oni?

sviraju nu metal i njih cetvorica (od 5 u bendu) konzumiraju cannabis. Ugl, ok bend, ok raja. Moguce da ih jos budem zvala, i popricala s njima i dovela josh normala raje :) cheers
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Neznam kakva muzika dolazi u opticaj sto se tice MMarsa,vazno je da bend podrzava legalizaciju marihuane.Kazes da 4 clana duvaju,sto je dobro...

Hajde ljudi predlozite neku vrstu muzike,pa koja ima najvise glasova nacicemo takav bend.Ja ne slusam metal,ali ok je sve dok ne pocne vristanje...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pa da,i to sto kazes...Bolje ista nego nista...Samo da se napravi dogovor na vreme da ne bi bilo jurenja oko toga dan pred mars...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
mislim da je u ovom trenutku na ovom mjestu prikladno povući crtu i citirati iz karaule rečenicu
ode svet u qrac kad su i narodnjaci počeli da duvaju :))
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Ma bre znas kako oni razmisljaju o tome: To je droga za jadnike, puse na silu drogu koja

smrdi jer nemaju pare ko normalni ljudi da kupe nesto kulturno za smrkanje pa da se sa

tim kao gospoda ljudi rade u kuci, nego moraju punjenim damicama zagorcavati

setnju oko zgrade gnusnim smradom trave sto se zove vutra.
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
ne znam visi li il ne, ja bih 5.5. , isto doshao u bg(ne sam;)), i za tu priliku, sad organizirano ili neorganizovano bilo, bih napravijo majcu sa vutra.org potpisom, pa da upitam jel to ok?
 
02.12.2007
24
1
0
33
ja i jos par frendova dolazimo u beograd ziher......a sto se tice muzike bilo bi super da svira neki dub ili jungel ili neki reggae.....bilo bi definitivno super! ajmo se dogovoriti da nebi propalo,...ak su ****** mogli napraviti onda mozemo i mi 100 puta bolje....svi se drzimo na okupu i ako izbije neko sranje svako svakom stiti leda!
 
01.02.2008
1
0
0
42
DRAGO MI JE DA SE SRECEMO U OVOLIKOM BROJU !

Imate podrsku iz Zajecara ! Ja sigurno dolazim ... pricao sa nekim ljudima ali se ljudi naravno plase ... ali skupice se puna kola bar ... sto se tice benda imam raggae bend ali je to jos u pregovoru da li bi pristali momci da sviraju .... pa cu onda tek da se ponudim .

UJEDINIMO SE LJUDI !
DIGNIMO GLAS I BORIMO SE ZA NASU STVAR !!!!! :family1:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
duvatori svih zemalja ujedinite se 5.5.2008 u bg :pat:

(i 20-23.12.2012 kad budemo prolazili kroz zadnju fazu nužnih galaktičkih promjena, i konačnu ušli u korištenje tehnologije uma u odnosu na solarni sistem
:abducted: