Marihuana Mars Maj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
spushenje je napisao(la):
E pa zdravo svima. Blagodarim sto vakav sajt uopste postoji. Nov na forumu ko sto se da primetiti. Trenutno se bavim "indoor-om"... ..... bilo je slicnih pitanja s tim sto samtram da je moje nekako precizirano. Ono sto me zanima su vasa licna iskustva sa prinosom zetve (domaja) onda kad ste imali najbolji harvest(bilo indoor bilo outdoor)?? Procitao vecinu foruma kao i pravilnik. obecavam uskoro dnevnik uzgoja. inace isti ovaj post mnogo zanimljiviji i razvijeniji u vezi sa indoorom nego outdoorom( a ja sam tu izmedju) pa se verovatno zato ovde i oglasavam.

ovđe nisi mislio da smo plagijati ?
ccc koji su ovo filmovi,srolaj nešto
ako ne učestvuješ,onda kao i tvoji drugari radi na nekom dobrom položaju
puši marihuanu i ćuti ka avet,i naravno živi u strahu
vjerovatno vam nije problem da se folirate i živite dva života
mi ne želimo da se foliramo
i kada shvate koliko nas ima
a mi ih biramo
staviće prst na digitron
i skapiraće koliko je to glasova

nisi valjda mislio da želimo da im mijenjamo mišljenje ?
to nije moguće
želimo da ih natjeramo da nas poštuju
kroz život i zakon
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Spushenje to je mozda nesto najgore sto sam cuo o ovom sajtu od pocetka nastanka sajta. Bas super da se svi trudimo da nesto napravimo i onda dodje osoba sa takvim razmisljanjem. Naprotiv 80% ovog sajta je cista originalnost niej prevedeno sa drugih sajtova! Ostatak jeste. Znaci da se dobro drzimo. Mada to nije ni bitno jer informacija je informacija.


Najvaznija je vjera u promjenu. Bez nje se nista ne moze promjeniti. Cjeli svijet je iluzija a mi imamo moc da stvorimo svoju sopstvenu iluziju a to je dekriminalizacija marihuane. Ima nas nevjerovatno mnogo koji zelimo promjenu i umjesto da izadjemo na ulice ili na koncert (da privucemo medije) kao ono ajde da se zabodemo u kucu i uzgajamo i onda 3 godine zatvora. Mars kao mars nas brine jer ne zelimo da 10 skinsa prebiju nekog klinca koji nosi bob marleyevu majicu...a sami skinsi potajno doma slusaju marley-a...zivot je ***** kad ga pogledas sa njihove strane, ali sve se moze promjeniti. Samo treba vjerovati. Vlade i zele da svi izgube volju za promjenom jer onda im je posao mnogo laksi.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja ne ucestvujem u ovoj prici (mada imam komentara na neke postove) al' sumnjam da neko iz SA ide na mars, ja licno bih volio, al' je ne izvodljivo iz vise razloga, iako imam tamo neke rodbine... (Zeleznik naselje... jes BG al periferija koliko se sjecam...)
Pogledah onu stranicu od onih kretena, boze sacuvaj... i da kad sam dosao, pogledam jedan gost (ja) i nikog vise :) dokaz koliko su popularni....
btw: na vutri.org uvijek, uvijek ima nekog... pa makar gostiju !!!!
Ja mogu ovdje organizovati da raja zna, tj. da su upucena... (izrada plakata nekih i sl.), pravo mi je zao sto sam sprječen da dodjem, a tako bih volio!!!!
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Poštujem sta god netko napise bilo o legaliziciji, kriminalizaciji,dekriminalizaciji jer je to prije svega samo njegov stav i nista drugo, ali mi je bezveze kad netko prozove sajt plagijatorskim jer bas mislim da je forum dosta onako balkanski specifican. Nadam sa da nisi mislio na forum.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
HEhehe, ama procitah ono (link na prvim stranicama...jer nisam pratio temu od pocetka, tako da sam danas se ukljucio....) i tu pricaju kako se spremaju ONI da nas docekaju u BG, pa procitah i jos neke postove... samo sta mogu reci, boze sacuvaj!!!!!
 
28.12.2007
6
1
0
37
Spusenje,zbog takvih ljudi tu smo gde jesmo:jeste,nas bre u zdrav mozak sa svih strana,a najvecu stetu prave ogorceni ljudi kao sto si ti.Svi smo mi sitni i mali bez moci i uticaja ali tebe ne zanima da se pokrenes i uradis bilo sta a onda osudjujes ljude sto trose energiju na beznadezne stvari.Beznadezne su jer ljudi kao ti nece da se pokrenu za bilo sta,misleci:sta ja tu mogu da promenim?Ti sam ne mozes,ja sama ne mogu.Ali kad bi se ljudi kao ti pokrenuli i pridruzili se nama koji ipak nesto pokusavamo,ne bi bilo toliko beznadezno.Ti mi izgledas poput jednog popa koga poznajem:u subotu uvece duva samnom,a u nedelju ujutro u crkvi propoveda protiv Sataninog zla-marihuane.Svi ste vi licemeri!Nije mi jasno kako te nije sramota?Ako ti se sajt ne svidja nemoj da s**** po njemu!Idi na neki drugi koji ti je dobar!Sta radis ovde ako ti nije OK?Ako ces vec da vredjas i pljujes po ljudima idi na neki drugi chat pa pljuj i svadjaj se do mile volje.Ovaj sajt je super i thanks ljudima koji su ga napravili.Na njemu sam registrovana vec 24h od toga na njemu sam provela jedno 10.Ne bi to bilo tako da mi se ne svidja i da da si ti u pravu!!!Ljudi ovde makar pokusavaju da promene nesto,a ti nikad neces biti slobodan da duvas dokle god i ostali ovde!Za razliku od tebe bar se trude da ostvare nesto,i to za sve nas :icon_exclaim:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
mari-huan-ko je napisao(la):
Kada sam malo razmislila, sjebala sam se i smejala sam se u isto vreme. Pazite ovo:

DA JE NEKA RIBA OGLASILA U NOVINAMA DA ĆE TOG I TOG MAJA U TOLIKO I TOLIKO SATI IZAĆI TU I TU , PA DA ĆE GOLIH SISA SKAKATI DVA MINUTA, BRAT BRATU,
SKUPILO BI SE TRISTA LJUDI.

A evo i mog primera: Ja sam ljudi moji vetrovali ili ne za marihuana marš koji je održan

prošle godine saznala 15. maja. A evo i kada sam preključe kritikovala komšije kako niko

prošle godine nije išao na marš, oni su mi rekli da ni oni nisu čuli ništa pre marša, nego

tek posle par meseci. A to su ljudi koji sade drago nam bilje preko 12 godina. Dakle loša

informisanost je dovela do propasti marša.

pa dobro jeste li vi pročitali ovo
treba u par valova ovu informaciju prijavit na oglase, provuć na što više medija i/ili oglašivača
i eto problem rješen
doće ljudi koliko god oćeš
ae
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
ma naravno da će doći ljudi, svima je do guše ovog sranja, a i sve više kontaju da od kukanja nema ništa. kahones brate, kahones. i sestro narafski ;)
meni osobno i lično, neće bit problem za izdvojit , ne znam 50 maraka(a ako ih većina nas ne možemo skrpiti, jebi me), za ne znam hiljadu dve letaka, i brzinski ih tušnit, po sarajevu, mostaru,*****, palcu, pa nek samo jedno od dvi hiljade dođe bit ću zadovoljan. a tek uživo što se može skupit. Prijatelj frend, njihovi Prijatelji i frendovi, ako ništa doći će raja zbog Raje... a imamo pet miseci, ehej ehhehej, jebote i država se može napraviti...

aj pozdrav, ostajte mi inchiji

:respect:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne razumijem koji je problem s tim ako na sajtu i okolo ima prijevoda tekstova ,cilj ovoga sajta nije da bude originalan nego da daje točne informacije o marihuani a njih se da naći na stranim jezicima pa se to fino prevede za balkansku raju i još uz to imamo vlastitih uputa i primjera za skoro sve što se tiče uzgoja i svega ostalog tak da makar to nije bitno može se reći da je velik dio sajta i uputa na forumu orginalan.
Mislim ljudi su nekad kreteni
 
10.07.2007
44
2
0
37
e drugari molim vas oprostite sto sam se iskenjo i sto kvarim novogodishnje razpolozenje svojim glupim komentarima I had some personal issues, nisam mislio da uvredim sajt vec sam to onako vise sa profesionalnog aspekta posto i sam studiram programiranje i pravim sajtove a ito sto sam reko je realtivno i manje vise, ideja je u principu gotivna i sva ta sranja sto sam naceo ne sprecavaju da mi skoro svaki dan bude spushenje mars po bgu kao sto to i jeste, iuz to i beograd je najgotivniji u maju jer se nesto gotivno desi sa atmosferom ono ne znam tacno sta ali se dogodi, treba i neka zurkica da se organizuje uvece obavezno i da se osmisle gotivne parole neke brosure neki mozda govor da se odrzi i tako to i da se ne spusavamo na sav glas jer to je ono sto upravo neki i ocekuju a pored toga i ne islustruje neku ozbniljnost, mada dzidzenje ko dzidzenje samo iskusno...ako smisklim nesto konstruktivno...stvarno nisam nista od svega toga sto ste naveli al kapiram da sam ostavio prostora za takve interpretacije i naravno ako mislite da moj prethodni post ne zasluzuje mesto na forumu obrisite ga isto vazi i za mene tj banujte me...u principu je u beogradu problem apatija cini m se vise nego bilo sta drugo i to je to uglavnom...sorisha jos jednom...srecna nova godina i vutra mars i scve ostalo
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nije bilo sunca u bgd jedno 15 dana pa se ljudi smore
nema potrebe da te banuje iko
olvejz(ne ulošci)luk on d brajd sajd of lajf
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Svako ima pravo na svoje misljenje, ali nije lepo bacati pod noge sve ono sto drugi pokusavaju da podignu i urade.
Provedi godinu dana sa nama na VUTRA.ORG-u pa ces drugacije razmisljati!!!
P.S. POZITIVNIJE
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Mi smo clanovi organizacije Vutra
borci za duvatorsko bolje sutra
besane nam noći umorna nam jutra
od svete biljke pravimo putra
pa ga onda topimo u čaju
u koji smo prvo stavili domaju
dobijemo hašiš najbolji
u kraju i nek svi znaju
i nek svi znaju..................:joint2::joint2::joint2::joint2::joint2::b_unripe::b_unripe::b_unripe::b_unripe::b_unripe:

jebiga ljudi malo sam rano poceo slaviti ajd uzdravlje svima :smoke18:
 
07.01.2008
35
1
0
33
ja sam se ovde sloro uclanio ali vec tri meseca citam vase teme i drago mi je sto ovakakav sajt u opste postoji...Ja sam iz beograda i nadam se da cu skupiti preko 20-ak ortaka za marihuana mars:smoke18:
 
11.01.2008
24
0
0
35
super ideja!! Ja cu vidjeti ima li par bendova koji ce to podrzati :) Mislim da znam za jedan koji bi mogao nekih 60% da pristane. Pa cu javit.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Marley je napisao(la):
super ideja!! Ja cu vidjeti ima li par bendova koji ce to podrzati :) Mislim da znam za jedan koji bi mogao nekih 60% da pristane. Pa cu javit.

Odlicno,lepo je videti trud...Samo se dogovori prvo sa moderima i adminima,da vide da li taj bend odgovara nasim potrebama...Sta rece koju vrstu muzike sviraju oni?