Marihuana Mars Maj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.01.2008
17
0
0
45
neznam dali je neko vec o tome raz.. ali ja misl.. da nebi bilo lose tamo lomiti cigare,prosipati alkohol, gaziti tablete nogama itd... nesto raditi da to nebude klasicno okupljanje! ja iskreno nisam izlazio ali 5 se vidimo!docicu sa par likova onako nabildovanih koji bi tu mozda nosili nekakve majice sa logom i dizali tegove npr..:spliff:
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Ej, pa to nije i tako losa ideja... Meni se svidja, i mislim da zastupa nase misljenje, zar ne? Ja bi drage volje lomio cigarete na malecne delove :b_evil:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
možda javno razbijanje televizora kao sredstvo manipulacije...
e jegiba nemogu si pomoći da mal one proširim temu..sori
 

Be_HappY

Member
28.09.2005
34
2
8
38
Veoma mi se svidja ideja sa prosipanjem alkohola, spaljivanjem cigareta i unishtavanjem nekih tableta... ali mozda bi jos bolje bilo da se vishe usredsredimo na MRZNJU teshkih droga!!! To mora da bude u prvom planu... jer ako neshto kochi oslobadjanje drage nam biljchice onda je to mishljenje vetjine ljudi da se "sa travom pochinje".
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Možemo nabavit pola kile kokaina i heroina pa palit onda....hehe...:flamed:...ne,šalim se,dobra ti je ta ideja,trebalo bi napravit kao neke plakate il tak nešto...:chef2:
 

pavel

Aktivan Član
13.01.2008
58
2
0
41
stvarno, kako uvjeriti ljude da su i sami ovisnici. alkohol, cigarete, pa i hrana, morate ju jesti znaci ovisni ste o njoj. ja si npr zapalim iz gusta i relaksacije
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Kraj je februara meseca!

Ako stvarno želimo nesto napravit onda je ovo zadnji čas!!! Priredba poput ove mora biti prijavljena,mora imati program...

Jeste li se dogovrili gde če se mars održati,hoče li to biti Bg definitivno ili ...? kako bi to izgledalo,poruku koju nosimo....

da znam kako pomoči?