Marihuana Mars Maj 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.08.2006
4
0
1
Ovako , prvo pozdrav svim istomishljenicima :) podrzhavam ovo jer sam i sam uzhivalac i takodje veliki ljubitelj prirode :D maltene sam od malena buntovan i borim se protiv iskrivljenih stereotipa o svemu a najvishe o tome da se sa "vutrom pochinje" preko glave mi da nas maltretiraju zbog ket-a vutre i da nas lemaju(shto je verovali ili ne veoma zastupljeno bar u mom gradu) inspektori u fazonu gde si uzeo od koga bla bla , ja lichno nisam imao isqstva ali dobar deo mojih ortaka je prezhivljavao pakao zbog navedenog! Proshle 'dine nisam mogao da uchestvujem zbog obaveza ali ove cu sigurno dati doprinos i povesti shto vishe ljudi , e da mogu da se ponudim kao dj. ako se organizuje neki band program pa ako je izvodljivo tu sam :D
 
28.08.2006
5
0
0
oi ljudi.
procita san temu i moran priznat de me ideja zaintrigirala.
ja san iz Trogira i ovde u gradu iman prike koji su zainteresirani za dolazak.
planirali smo da dodemo avionom, jer ne podnosimo buseve.
najvjerovatnije dolazi nas desetak.
vidit cemo jos kako ce se razvijat situacija, a odnose s Vutra ekipon cu ja rjesavat.
moji samo zele neku vrst garancije da dolazimo tamo svi u miru i da cemo se kvalitetno satrat darovima prirode :D
pozdrav iz Dalmacije
 
28.08.2006
5
0
0
e da, ovo san zaboravija....
ako bude trebalo dovest neki bend, dovest cu ja svoje momke.
naime - moj bend svira sve, priko rock'n'rolla do reggea.
samo javite ako treba pa cu se ja sa njima dogovorit oko prijevoza opreme.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Po svemu sudeci bice prava magija organizovati skupu u Beogradu zbog raznoraznih problema a najveci je DNEVNA POLITIKA.Kao sto rekoh 11.maja su lokalni i pokrajinski izbori,a evo danas su raspisani i republicki.Ovih dana su na primer u BG-u zabranjena dva skupa.Jedan je "Evropa nema alternativu" koji je htela da organizuje neka nevladina organizacija.Drugi je bio skup organizacije 'Zene u crnom".Atmosfera je prilicno losa,posebno zbog price oko Kosova i izbora.A da ne zaboravimo sta se prosle godine izdesavalo.Tako da mi se cini da ili treba traziti alternativu Beogradu ili...ne znam ni sam :(
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Dobro kazes.. trenutno je malo napeta situacija kod vas.. mozda bolje odgodit i imat bolje rezultate kasnije nego inzistirat pod svaku cijenu..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa koga kod sam kontaktirao rekao mi je istu stvar...situacija je napeta u Srbiji. Ipak se ne treba zaletat glavom kroz glupost u ovakvom momentu. Iako ovo nema veze sa Kosovom ili ne znam scim. Najvaznije je da ce bolesni ljudi sacekat jos jednu od ko zna koliko godina da mogu da koriste marihuanu kao lijek. Brao mi svi i brao politicari za konstantno podsjecanje na strah i rat.

:clap:

Evo ja vam se divim. A tek mediji pa vi ste moji idoli. Tako ste fino ispratili proslogodisnji mars sa bocom straha pravo u srce. Prosto genijalno.

Mada ja ne vidim zasto se mars ne bih odrzao u Zagrebu. Tamo nema Kosova i pretpostavljam da je moguce da ce biti vise otvorenih ljudi. Ja nisam bio od svoje seste godine tako da malo znam ali dosao bih. Ako neko poznaje nevladinu organizaciju u Zagrebu neka mi se javi na [email protected]im ako je neko zainteresovan za saradnju. Mislim ja ne znam nikog...hmmm mozda nekog znam.

Da li je kasno nemam pojma.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Zagreb je također osjetljivo područje, ne zbog politike nego zbog nereda.
Ima sada već 2 tjedna kako su bbb-ovci išli čačkat mećku tamo gdje im nije bilo mjesto, a rezultat je jedan mrtav i jedan ranjeni pubertelija. Kačili se sa nekim pankerima kime već i netko je potegao nož u samoobrani (doduše ga je izbo 3 puta...ali jebiga).
Čak su najavljivali nerede i napade na alternativne skupine i njihova mjesta. Ostalo je na riječima, ali mislim da su barem oni u stanju napraviti neko sranje.

Bez uvrede ikome, samo moje mišljenje.

Btw...ja ću se pojaviti na trgu kao i prošle godine.

:maryjane:
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Nije samo jasno BBB dinamovci jel tako?zasto napadaju alternativne grupe zar i navijaci nisu nekakva alternativna grupa i to grupa koja obilno koristi vutru,to mi nije jasno?
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Dinamovci ili "pravi" purgeri :p
Ostali su na riječima, sva sreća jer još sranja ne treba...a to da koriste vutru, naravno, ali
moguće da bi zato i napravili neki eksces u smislu da su protiv toga,
da oni nemaju veze s tim...sportom protiv droge..bla bla bla i druge debilane
Njihova promocija da su oni kul i dobri momci

:maryjane:
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Ka šta već neki znaju mi,ja i prika,smo prošle godine došli na marš.potegli iz splita i imali slično iskustvo ka i ovaj momak,nigdi ničega i to....skinsi.. svi znate...
Naravno mi smo se proveli extra,nikakvih problema nije bilo,dapače na televiziji završili...no
Najviše mi žao što nismo upoznali nikoga sa foruma..mislim uvjeren sam da je od onih 10 ljudi šta su tamo sidili i blejali bar 5 sa foruma ali bilo mi u ***** uletit ono ej mi smo splitska dica hehe...usrid beograda:punch2:

Dakako rekli smo da ćemo se vratit dogodine na marš,dapače vratili smo se nakon dva miseca kad smo išli na Exit u Novi Sad,3 dana proveli u beogradu nakon festivala,malo dolazili sebi i napušavali se na Kalemegdanu ..hehe
.isto tako smo rekli da ćemo i ove godine ić na exit..

Trenutno stanje u Srbiji mi govori da vjerojatno neću ić ni na jedno ni na drugo i to mi je totalno sranje..stvari se izgleda neće tako brzo smirit pa mi temelja za neki entuzijazam i nema baš...:icon_frown:

:common028::RastaBong:
 
02.04.2008
1
0
0
35
Sta ste se svi istripovali na to Kosovo???!!! Ono nema veza sa vutrom i sa zezanjem u Srbiji!!!!!!!Nemoj te misliti da je opasno stanje zbog jebenog Kosova! Dodjite da se zezamo!!!!!!!!!!!
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Jebiga stari volia bi i ja da je trip...znam da ti konkretno nisi pojeden predrasudama i da u beogradu i srbiji ima njih dooosta ka i ti,ali takodjer i "onih drugih" je pun kua ali razlika je u tome što oni stvari rješavaju nasiljem i socijalno-medijskim izdrkavanjem...
u duhu radikalnog raspoloženja,hrvati ni ini narodi s balkana nisu sigurni kod vas,to jest ponižavajuća činjenica ali je nažalost tako,ista stvar i kod nas,pogotov kad je sport u pitanju...

recimo kad sam bia u tih par navrata,zaista nisam imo problema ali na rubu smo bili,jednom smo se izvukli zahvaljujući nekim domaćim trebicama i naravno ganji,naletili na par navijača rada u beogradu,te cure ih poznavale pa ko nisu oni loši ovo ono i još ih počastili splitskom vuvom..sve 5

drugi put u novom sadu,u parku,sidili na klupici nas dvojica pili lava od pola litre i čekali ostatk ekipe da se vrati iz dućana sa još više lavova :),dolaze 4 do nas i počmu nas ***** sa onim odakle ste i to,baš kad smo im rekli da smo iz splita ostatak naših se vratio,njih 8,pa su samo ka ono pitali cigaru i otišli...

u oba navrata da su bile današnje okolnosti sigurno nebi ostalo na tome...

biće još marševa,mladi smo i moramo bit strpljivi da se sve ove budale medjusobno pobiju i završe u pržunu..

Peace!!!
:)
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
EXIT ce biti bez problema i ima da bude dobra zajebancija.Ali za ovaj Mars stavrno je zajebano.Kao sto rekoh vec nekoliko puta...Kosovo i frka oko toga,11. maja su opsti izbori u Srbiji (lokalni,pokrajinski i republicki),a moramo imati u vidu i proslogodisnja desavanja...tako da zaista nisam siguran da treba organizovati bilo sta u BG.Posebno zato sto i vreme izmice a situacije je sve bezveznija.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
a kada če se to organizirati u hr? nama pohitno treba tako nešto!!! jer kaki su naši u vladi za par godina če se dobit više zatvora zbog par grama trave nego drugosupanjskog ubojstva!!
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
UNDERCOVER je napisao(la):
a kada če se to organizirati u hr? nama pohitno treba tako nešto!!! jer kaki su naši u vladi za par godina če se dobit više zatvora zbog par grama trave nego drugosupanjskog ubojstva!!

U srbiji cemo svi najebat da to nece bit istina ! . Ovdje u dalmaciji pa opcenito u hrvatskoj jako puno ljudi pusi ,vise ljudi nego sto mi uopce mislimo tj sigurno svaka druga kuca barem jedan mariuhana user !..

Ajmo dalje ovjde u hrv smo definitnvo najsigurnija zemlja na balkanu a opet kazne za weed su uzasne !.. cijeli split i okolni gradovi su ocisceni da nemos kupit ni jedan joint a sve koje uhvate sa vise od 1 joint dobije 2-4 god zatvora u roku od 6 dana !!!!!!!!!!!!...


Zato bi trebali napravit mars iz svih djelova hrv pa i balkana prema zg pa cemo na trgove prosvjedovat !.. to nebi bilo lose napravit usred sezone pa dobijemo podrsku stranaca pa nas ima onda x10 vise :p ima da od Zg napravimo woodstock :) ..hhe j/k ..

Ali stvarno ako se ne ujedinimo i pobunimo da se neke stvari promjene jer sutra moze bilo tko od nas zavrsit u cuzi 1-5 godina !...

Idemo balkan unite !!... Legalise it .

kako bi bob marley rekao
... we gotta be together !

Emancipate yourselves from mental slavery;
None but ourselves can free our minds.

Won't you help to sing
These songs of freedom? -
 
05.04.2008
15
1
0
44
Kosovo nema veze sa ovom pricom i nema razloga da iko bude napet.

Samo treba sastaviti govore potkrepljene naucnim cinjenicama i citirati ljude koji se ovim bave kao granom medicine i izucavaju stetne efekte razlicitih narkotika. To jest - ako mislimo nesto da postignemo. Niko ne treba da ocekuje nove zakone preko noci, ali napravimo jedan korak unapred. Ako dodje gomila razvaljenih ljudi sa zeljom da se 'ushemi' sa drugim gradovima i ako budemo svirali qrtzu, ne treba nista bolje ni da ocekujemo nego da se panduri setaju kroz masu i uzimaju podatke. Beograd nije Amsterdam, ali kad razmislite o broju pedera, prostitutki, kad razmislite o tome da je u Holandiji VENCANOM paru pedera dozvoljeno da usvoje dete, drago mi je sto nije.

U BG-u ima razumnih ljudi na svim nivoima spremnim da saslusaju, samo ako imamo sta da kazemo. Kako citam kako je vecina ovde raspolozena, i ako ce skup da prodje u duhu ove teme, bolje da ga nema. Gledace nas kao gomilu bestidnih kriminalaca. Tako da - ja dolazim sa punim autobusom ako ovo bude isplanirano da lici na nesto. Ili ne dolazimo uopste....
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ako neko ima prerasude prema travi kao ti prema homosexualcima
onda ga razumi
mislim da je to veci problem
jer možda ti da ne pušiš travu,mi bi bili narkomani za tebe
razumiješ li me ?

dok god se razmišlja o razlikama na taj način
čak i među nama,teško se možemo sastavit

zamisli tvoj autobus istomišljenika(travara naših)
slučajno naleti na neke peškiriće na paradi
i prebijete ih
šta bi ljudi mislili
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Mislili bi: "gomila narkomana prebila gomilu pedera"

Inače, u S(v)rbiji SVE ima veze sa Kosovom, zbog naših političara. Znači i stvari za koje ne biste mogli da pomislite da mogu imati veze sa Kosovm - o da, imaju, i te kako. Zamislite samo da "neka grupa narkomana hoće da se legalizuje droga dok nam otimaju Kosovo..." mislim... o_O
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Realno gledano (mislim subjektivno) nije stvar u politicarima vec u broju glasaca... Jednostavno, trenutno (govorim o dobu, kao +-5 godina) nemogu da huskaju i manipulisu narod sa pricama o legalizaciji ili dekriminalizaciji, neka druga generacija je vecina... Kada dodje doba "nase" generacije u centar, odnosno kada izguramo "ove" tada mozemo razmisljati i nadati se uspehu... Naravno to neznaci da tu "nasu" generaciju netreba "obrazovati" na vreme... Nisu oni toliki retardi ali imaju posla sa takvima (glasacima)...