mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
mazar je napisao(la):
...Zanima me da li znaš iznos CBDa u Hammerheadu, gledao sam za sve te medical seeds piše da imaju high CBD, nigdje nema brojke.

hammerhead ima ispod 1% cbd, mislim da je od Medical Seeds najjaci po pitanju cbd-a strain No Name, on ima oko 1%
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Našao sam sortu Cannatonic u omjeru 50/50 Indica-Sativa sa omjerom 1:1 glede CBD-a i THC-a(6,2-6,9) što bi bio idealan omjer barem po pisanju, nisam našao ni jednu drugu ni sa približnim omjerom sad koliko bi bilo idealno neznam i koju izabrati osim spomenutog Hammerhead-a, tj. ima li koja bolja.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
CBD Shark (6% CBD, 6%THC)
Juanita la Lagrimosa (8.8% CBD, 6.8% THC)
Harlequin (8% CBD, 8%THC) negde pise i 10-12% CBD
True Blueberry (9.5% CBD, 5% THC)
Sour Tsunami (11.3% CBD, 5.2% THC)
Granny Derkle (12.8% CBD, 6.8% THC)
Tora Bora (14.5% CBD, 6% THC)
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
PowerSeed je napisao(la):
CBD Shark (6% CBD, 6%THC)
Juanita la Lagrimosa (8.8% CBD, 6.8% THC)
Harlequin (8% CBD, 8%THC) negde pise i 10-12% CBD
True Blueberry (9.5% CBD, 5% THC)
Sour Tsunami (11.3% CBD, 5.2% THC)
Granny Derkle (12.8% CBD, 6.8% THC)
Tora Bora (14.5% CBD, 6% THC)

te bilje su dobre i mislim da su medicinske kako treba ajde na privatnu mi posalji gde si gledao power ako mozes
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ma samo da pojasnim svoje neznanje vezano za MS, umor je stvar ne spavanja i odmaranja. Evo danas me djeca probudila u 6 sati... Kako sam imao onu neku energiju, spavao sam po 5,6 sati dnevno i nije mi ništa falilo. Onda me ta energija napustila i ja sam nastavio istim tempom, pa to dovodi do kaosa u organizmu. Ta desna noga je posljedica umora. Kako već odavno znam, moram vlastiti imunosustav držati na visokoj razini (uz pravilnu prehranu, vježbanje i spavanje). Kao posljedica umora javlja se pojačavanje simptoma (noga u ovom slučaju). Znači moram dobrano odmoriti...
Sve to znam, ali ne znam kada...
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
malo je off ali zar ti deca ne idu u obdaniste ili u skolu (ne znam koliki su)? pises da se bavis sa njima po ceo dan pa mozda bi bilo bolje za tebe da se deca dopodne umore medju svojim vrsnjacima, a ti mozes stosta za to vreme da uradis i da se odmoris.
 
06.01.2012
23
1
0
44
mazar je napisao(la):
gadi mi se i službena medicina i ljudi tj. robovi te iste...Oprosti Mirta, ali moram i ovo napisati zbog nekih drugih, nemoj se uvrijediti...Iskreno; zaboli me za emitirajuće i kojekakve vrste MSa, uopće se ne opterećujem sa MSom, da se opterećujem živio bi na drvetu i gledao u sunce ko neki jogi.
Ovo je moj zadnji post na ovom forumu. Ja pišem i razgovaran kulturno i pristojno, ni na koga se ne otresam i nemam namjeru spuštati se na ovakav nivo komunikacije, niti dopustiti da se bilo tko otresa na mene. O tvom gađenju prema službenoj medicini... samo se nadam da te neće otrovni pauk još koji put ugristi.Sretno s liječenjem.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
natura je napisao(la):
malo je off ali zar ti deca ne idu u obdaniste ili u skolu (ne znam koliki su)? pises da se bavis sa njima po ceo dan pa mozda bi bilo bolje za tebe da se deca dopodne umore medju svojim vrsnjacima, a ti mozes stosta za to vreme da uradis i da se odmoris.
Ej Natura, vjerovatno bi bilo lakše...
Mali će tek na jesen u vrtić (sad će tek 3), a mala je tek godinu dana napunila...
Ja i moja žena smo ti mazohisti...:b_cowboy:
Ukazao mi se neki poslovni put na više dana, brijem da ću se onda pokušati naspavati...
Da zvuči nevjerovatno, na poslovnom putu...:vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Iskopao sam komadić ulja od Satorija za servis:drink:. Desilo se ono čega sam se bojao, tolerancija je opet na nuli. Noćas sam uzeo 0,1 g (iz strahopoštovanja prema bilo kojoj većoj brojci) i ponovno ringišpil, javili mi se svi simptomi konzumacije... Drhtavica, pritisak na mali mozak, suha usta i ringišpil. Koji flashback, vratilo me na onaj prvi dan kad sam pretjerao po inoxici...:ridinghorse: Bar sam se naspavao, budili me u 10 ujutro, a u 23 sam negdje zaspao. I još ću sad ići spavati (nadam se). Ma ulje je za spavanje fenomenalno, za odmor. A kao trebao bi 1 g mjesečno uzeti, ccccccccccccccccc. Pa mogu cijeli mjesec svaki dan po zrno.:vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ubio sam još dve čuke spavanjem, i mogao bi još...:snooze:
I ispravak netočnog navoda, maznuo sam ipak 0,2 g, ma šprica je baždarena na grame, a crtice između grama iznose 0,2. Maznuo sam si crticu...
Sve znate...:sun2:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Noćas sam ponovio konzumaciju, u dva dana prešao 0,5 g, za sada dosta. I jučer sam dva tri zrna popodne pojeo, nije dugo trebalo da me prokuže (fakat me valja, ko u starim danima:banana:), valjda sjajim u tom trenutku...
Ali stvarno se čovjek odmori i naspava...
Sad imam nekih poslovnih obveza, pa će se još pola grama strpiti. Budem još 0,5g za tjedan, dva ...:vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Big L je napisao(la):
A kad ce nova tura? jer vidim da se ti jednostavno nemozes maknut od ovog dnevnika.... :rofl:

Razmišljao sam o tome (o prestanku davljenja s dnevnikom, ne o novoj kuri), bila mi je nadasve zanimljiva zima, ali evo dolazi i ljepše vrijeme koje me već tjera van iz kuće... :sun2:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
MirtaD je napisao(la):
Ovo je moj zadnji post na ovom forumu. Ja pišem i razgovaran kulturno i pristojno, ni na koga se ne otresam i nemam namjeru spuštati se na ovakav nivo komunikacije, niti dopustiti da se bilo tko otresa na mene. O tvom gađenju prema službenoj medicini... samo se nadam da te neće otrovni pauk još koji put ugristi.Sretno s liječenjem.

posto svi ignorisete nesretnu mirtu, da ja napisem nesto
ako si mirta iz zdravstva i radis ista sa ljudima, mozda i bolesnim, ne bi trebala da te pogadja licno mazarova reakcija
cak ti je napisao da se ne uvredis, jer je nasao zamenu za kortikosteroide koja bar nazire neku mogucnost trajnijeg oporavka
vecina je ljudi kivna na doktore, jer se ipak vecina njih zagubi u svojoj praksi, obicno ne dopustaju nikakvu alternativu i sigurni su da rade dobro verujuci slepo svojim sponzorima - farmaceutskim kompanijama, cak sami sebe lece samo tako i cesto su i sami tabletomani, jer nazalost tako ide, jedan lek zbog nuspojava trazi drugi, pa treci i tako dalje..
i stvarno ne znam zasto te cudi ovakvo ponasanje, meni je to kao dobar dan
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ej BigL kako sam ti i rekao lijepo vrijeme mami iz kuće...:sun2:
Mirtu nisam ignorirao, nisam vidio post, ali nisam je želio uvrijediti... A kad me pauk ponovno upikne s obzirom na količinu thca u tijelu, mislim da će mu biti hebeno...:ridinghorse:
Natura – zato i je forum da se hrpu raznih ljudi sa svojim mišljenjima uključe u raspravu (inače mrzim forume)...
Puno sam bolje, mislim da sam na uzlaznoj putanji. Onaj prošlotjedni poslovni put me jako obnovio, 4 dana mira i odmora su učinila svoje. Baš sam se rekuperirao i naspavao. Što je najbolje sutra opet idem na 3 dana, već se navikavam na posao (odmor u mom slučaju).
Mislim da je odmor uvelike pridonio mom poboljšanju (kako sam i očekivao), ali možda su i zasluge servisa prisutne – klipovi bolje rade. Možda me i lijepo vrijeme diže. Puno stvari se poklapa...:hehe:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Nek se samo poklapa da se hoce poklapat jos jedno 40setak godina i milina :D...nego mazar kakva je situacija sa onom izraslinom? Ima kakvih promjena?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.