mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.08.2012
3
0
0
50
mazar, kao što si i sam rekao ulje ne dijeluje na sve isto, tj. ništa ne dijeluje isto na sve, pa iz toga izlazi zaključak da treba sve probati i naći si terapiju
koja najbolje odgovara za svaku osobu zasebno, reci ako griješim.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
mmm74 je napisao(la):
mazar, kao što si i sam rekao ulje ne dijeluje na sve isto, tj. ništa ne dijeluje isto na sve, pa iz toga izlazi zaključak da treba sve probati i naći si terapiju
koja najbolje odgovara za svaku osobu zasebno, reci ako griješim.
Ne griješiš. U ovom dnevniku ima puno prijedloga za pomoć kod MSa s većim naglaskom na ulju:dada Dok ne probaš ne znaš, evo desilo se da sam pokusni kunić u ovom slučaju, ja sam izabrao ovaj put, ne tražim ni od koga da me prati, samo ispitujem koliko to pomaže kod MSa. A isto tako i Mrkvica:cvetak...
Svako je tvorac vlastite sreće...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
nisam nasao slicnu temu o ulju koja bi bila najbolja da pitam ovo tako da pitat cu ovdje :)
narucio sam Honey Bee Extractor
i jos neke stvari za shit ali otom potom u drugoj temi kad dodje to za 7-10 dana.
sada me zanima dali je tko ima iskustva sa ovim nacinom ekstraktiranja ulja sa butanom ili sa ovim produktom.
cim dobim, radim ulje, i pisem se isplatilo :) a do onda

peace out !
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
DJFlyHigh je napisao(la):
nisam nasao slicnu temu o ulju koja bi bila najbolja da pitam ovo tako da pitat cu ovdje :)
narucio sam Honey Bee Extractor
i jos neke stvari za shit ali otom potom u drugoj temi kad dodje to za 7-10 dana.
sada me zanima dali je tko ima iskustva sa ovim nacinom ekstraktiranja ulja sa butanom ili sa ovim produktom.
cim dobim, radim ulje, i pisem se isplatilo :) a do onda

peace out !
ovo zadnje ulje je s butanom rađeno...:dada
 
22.08.2012
1
0
1
35
Pozdrav Mazar i svaka cast na ovom dnevniku. Nadam se da si bolje i da ide sve na bolje.
A sad me zanima,dali imas kakva saznanja dali ulje pomaze kod Ulceroznog Kolitisa? S obzirom da se trujem sa svacime,ako bi ovo pomoglo,svakako bih se bacio u te vode,pa sta bude.

Pozdrav
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
Ovo je malo nevezano s temom...Catalyst: MS Cure? - ABC TV Science Za sve ms pacijente, ja sam bio u izoli prije dvije godine na ovom zahvatu širsenja vena i tad mi je doktorica pričala o toj bakteriji i da bi se mnogao probat otići testirati al nije valjda znala da ju je tolko teško nači.1
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
cons je napisao(la):
Ovo je malo nevezano s temom...Catalyst: MS Cure? - ABC TV Science Za sve ms pacijente, ja sam bio u izoli prije dvije godine na ovom zahvatu širsenja vena i tad mi je doktorica pričala o toj bakteriji i da bi se mnogao probat otići testirati al nije valjda znala da ju je tolko teško nači.1
Kako nije vezano za temu, ima nas ima, začudio bi se...
To mi je nedostajalo da mi se popuni praznina kod CCSVI-ja...
Samo kako sad ženi objasniti vutru i ulje?:dada
Dok se to ne razbistri ide cbd:banana:
Možda, ako su oni konzumirali antibiotik godinu dana, možda će se i cbd ulje ponašati kao antibiotik - što znači da moram biti godinu dana na njemu - e tako ću i ženi pokušati objasniti...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
cons je napisao(la):
pusti joj npr.ovaj filmić, početak il nek pogleda cijeli al neznam hoće jkoj se dat :dada
Na slici što stoji prije nego što stisnem play, pomislio sam da mi pokušavaš sugerirati da joj napravim neki zahvat i pokažem joj ko je gazda u kući:snupi:...
Je je, bit će oduševljena kad vidi Arniea na 3:16 kako puši, odmah će mi reći samo daj dragi ako može guverner ...
Total Recall - Two Weeks - YouTube :vb_wave:
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
mazar je napisao(la):
Na slici što stoji prije nego što stisnem play, pomislio sam da mi pokušavaš sugerirati da joj napravim neki zahvat i pokažem joj ko je gazda u kući:snupi:...
Je je, bit će oduševljena kad vidi Arniea na 3:16 kako puši, odmah će mi reći samo daj dragi ako može guverner ...
:vb_wave:

nisam išao na to, nego sam da joj pokažeš ljekovitost biljke :ludakzdrava za jedenje i tak...možda nauči da ti polugu izvuče al onda bolje da prekineš nakon uvoda:dada
 
29.08.2012
2
0
0
54
Pozdrav svima.
Novi sam na forumu (silom prilika). Imam dijagnosticiran limfom kojeg bi pokušao riješiti uljem. Pripremam se na uzgoj, ali htio bih početi s uljem što prije pa ga moram nabaviti odnosno napraviti za što mi treba sirovina. Interesira me orijentaciona cijena 100gr indice. Da me baš ne opelješe, jer trebam svaku kunu optimalno iskoristiti. Unaprijed zahvaljujem.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.255
10.213
358
Sigurna sam da neces dobiti odgovor na to pitanje, konacno ta trava i nije namijenjena lijecenju, proguglaj si medicinske sjemenke, mislim da ima isto tu negdje, pa naruci sto za tvoju bolest najvise odgovara. Ako ti je vremenski velika frka, probaj kontaktirati direktno kompanije koje se bave time, mislim da ima u Nizozemskoj i Londonu, nisam sigurna da bas proizvode ulje, ali oni ce te sigurno uputiti sto i kako.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
dutch passion suradjuje sa CBD crew...te se razultati te suradnje ochekuju na trzhishtu ( u prodaji ) u septembru 2012..

".....The work has started and if it all goes well we will have a few exclusive varieties available to sell around September 2012. These will have Dutch Passion names and they will only be available from us...."

a cijeli chlanak na :
Dutch Passion cooperation with the CBD Crew ! | Dutch Passion

eto...to znaachi da che nam biti puno lakshe i jednostavnije nabaviti CBD-om bogate sorte..
(yes!)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Eto me opet, odmorio se pošteno:sand_play:...
Aminokiseline zasad rade dobar posao, za ostalo se brine dim dva navečer prije spavanja....
I dalje imam hrpu snage, puno i hodam (nisam mjerio kilometražu), bez nekih većih problema.
I mjehur držim pod kontrolom Dr. mr. Smok me natjerao sa svojim postom o najljekovitim biljkama svijeta , moram priznati svaku večer na pipe potegnem dim dva čistoga. To sam dobio zahvaljujući sponzorima; radi se o skunk no 1:thankyou: . Nisam prije nikad svaki dan pušio i još solo na pipe (sad već tri tjedna to koristim bez prestanka), ali stvarno ga koristim iz tog medicinskog razloga, probao sam i koju večer bez, ali tjera me mjehur na mokrenje, ali kad si potegnem taj dim, dva, nemam više potrebe za mokrenjem. Opustim se skroz, maknem crne misli, zapravo nema mjesta za crne misli i spavam...
Pa tko kaže da nije lijek, bolje to nego da se pilsam...:vb_wave:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Tko kaže da nije lijek...znamo tko kaže,ali velika većina im vjeruje,nažalost.
Pozdrav mazare:)
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Drži se jbg. prije će ti to pomoći nego 1kg kojekakvih tabletica što bi dobio od našeg zdravstva, probaj naći neku biljku za čaj npr. kopriva za čišćenej i izbacivanje nečistoća iz tijela i pij 10 dana pa onda 5 prekid i opet jedna takva tura i bit ćeš ko nov:icon_biggrin: i uzmi si matićnu mlijeć za povećanje imuniteta dolazi zima i sve moguće prehlade i eto ti zdravlje na tanjuru.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
VenloNL je napisao(la):
Tko kaže da nije lijek...znamo tko kaže,ali velika većina im vjeruje,nažalost.
Pozdrav mazare:)
Pozdrav Venlo:wave:

Snjezana1971 je napisao(la):
Drži se jbg. prije će ti to pomoći nego 1kg kojekakvih tabletica što bi dobio od našeg zdravstva, probaj naći neku biljku za čaj npr. kopriva za čišćenej i izbacivanje nečistoća iz tijela i pij 10 dana pa onda 5 prekid i opet jedna takva tura i bit ćeš ko nov:icon_biggrin: i uzmi si matićnu mlijeć za povećanje imuniteta dolazi zima i sve moguće prehlade i eto ti zdravlje na tanjuru.
Pijem čaj od preslice, ali ne kupovni već RUČNO obran i osušen:eek:vca
a matičnu mliječ sam uzimao, što se tiče nekog općeg zdravlja tu sam super samo taj ms se ponekad javlja...
Moram priznati da je zasad ona famozna simbioza vutre i msa najbolja:bananica
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Pitali su me kako ide s aminokiselinama, pa da javim; zasad stvarno super (još imam zalihe za cca mjesec dana, onda pauza), hodam, uopće se ne zamaram ako negdje moram hodati – što je prije bio slučaj, idalje pun energije i elana, ali javila se nuspojava, koje ne bi smio komentirati, pa molim lijepo i vas da se suzdržite:thankyou:
Svaku noć me po par puta budi strahovita erekcija – nije da se hvalim, tako je bilo i na ulju, ali kod aminokiselina mi je razumljivo, pošto jača sve mišiće...:bananallama:
Pitali su me i mnogi šta je sa sokovima od kanabisa, nažalost nisam u mogućnosti ih piti, tako da još ništa od toga....
I još da napravim canna milk report kako sam obećao – ali nažalost taj canna milk sam popio cca 22h navečer i totalno sam :snooze:, tako da ne znam šta bih opisao, ali opet :thankyou: sponzorima....
 
06.10.2012
37
4
0
52
upravo mi zena od prijatelja javila da mi prijatelj ima takvu vrstu raka na kojeg slabo ili nikako ne reagira lijecenje.Bas su super ovi doktori,budemo ga pukli na kemo i zracenje al se ne nadajte previse ,mislim :violent018:Ima ga na gusteraci i to na krvnoj zili pa ga nemogu ni ukloniti.nabavili smo neku s ceste vutru(ajd od njegovog nekog poznatog pa ga valjda ne zavalja)i prekjuce smo svi se dobrano nasisali i stvarno je dobra(moju je dragu fino opalila,bila je van kontrole :icon_biggrin:) i on al evo danas nece ni to vise.Gadno ga dere depresija jos sad kad ovo cuje(zena mu jos nije rekla),I sad budi pametan scim pocet.e sad pitanje jel se moze kombinirat kemo i hemp ulje ili da prvo prodje te patnje pa ak ne pomogne krene na alternativu.Oprostite ak sam zaspamao ovo prekrasno mjesto koje sam procitao svako slovo al morao sam se nekom pozalit.Sljede dogovori i ja bi krenuo s uljem vidjet cemo sto oni kazu,od neceg treba krenut a ne skrstenih ruku cekat ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.