mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Čisto preventivno sam išao vaditi krv jučer i dati urin, čisto da vidim
kakvo je stanje s obzirom na retenziju...

Dr. opće prakse (krasna osoba) mi je saopćila – Štogod radite samo
nastavite nalazi su vam savršeni....

Pa ti vidi....
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
Drago mi je ovo za cuti, ako te smijem pitati koliko sada dugo uzimas ulje
mazar je napisao(la):
Čisto preventivno sam išao vaditi krv jučer i dati urin, čisto da vidim
kakvo je stanje s obzirom na retenziju...

Dr. opće prakse (krasna osoba) mi je saopćila – Štogod radite samo
nastavite nalazi su vam savršeni....

Pa ti vidi....
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Od 10/2011. do 1/2012. po Simpsonovoj shemi (pojeo 55 g)


Od 10/2012. do sada na nekoj svojoj puno puno blažoj shemi (pojma nemam koliko sam pojeo, možda 15 g)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
to je ova sema sto si spominjao da bude paritet thc i cbd, zar ne?, molim te reci mi dali si procitao u vezi one zene koja se izljecila od ms s pomocu antibiotika
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ma mislio sam na to koliko sam pojeo, ali da prva konzumacija je bila PC Pineapple chunk), a sad su cbdovke u pitanju – one su daleko bolje za MS
Ima i post negdje u dnevniku odnosno filmić vezano za to izlječenje antibioticima, ima i filmića gdje su msovci izlječeni raw foodom odnosno svježim sokovima.
I ja vjerujem da je to virusno oboljenje...
Između Vervita sokovnika (http://vervita.hr/proizvodi/cijena/sokovnik-vervita-hurom) i RIFE generatora (http://www.biorama.net/rife-generator.html ), odlučio sam se za RIFEa , čuo sam još prije za njega, ali sad sam se odlučio jer sam našao stručnu osobu s iskustvom s RIFEom, a ta osoba se slaže da kombiniram i ulje i RIFE...
Samo ga još moram nabaviti, budem kroz sljedećih mjesec dana...
Naravno da ću vas obavijestiti kad se izlječim;)
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
proguglao sam malo taj generator, i sto se tice nacina rada, tu sam 100% siguran da moze pomoci posto radi na principu rezonance, koju je tesla doveo do savrsenstva, dobro je da si nasao nekog sa iskustvom, jel sam citao da ima dosta fake uredaja, hoces onaj po 4t uzeti ili onaj po 2t, neznam jel onaj po 2t ima upucanu frekvenciju za ms
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
to sve prepuštam stručnjaku za uređaj, po tim savjetima ću se i ravnati, javim sve kad dođem do uređaja.....
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
JESUS

Mogu da umrem noćas....

Znate onu situaciju kad se otac ispuni ponosom zbog nekih stvari koje čini njegov sin? Danas mi se desila takva stvar.

Kao prvo već svi znate za onu vijest kako otac sina koji ima cerebralnu paralizu tretira kanabisom. Danas sam imao čast da se s jednim djetetom (po mojoj procjeni max. 10 godina starosti) koji isto ima cerebralnu paralizu malo igram. Bilo je to na bazenu bio je sa fizioterapetom (krasna žena – malo smo prodiskutirali i današnji play of the day u jutarnjem).
Ugl. imao sam lopticu i bacio sam mu je, on mi je vratio i tako smo se malo loptali, kad u jednom momentu dolazi moj sin i govori nam ajde pomaknite se hoću i ja s vama. I tako smo se nas trojica igrali. Ne mogu opisati ponos koji me prožeo tog trenutka i hipersenzitivu dok sad pišem.

Davore svaka čast samo ti tretiraj svoga sina, možda jednog dana budem imao i čast da te upoznam.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
U zadnje vrijeme uzmem samo navečer po 2,3 zrna. Tokom dana mi onda ulje
ne uzme energiju, postao sam već negdje, kad sam ga vidio težio sam k toj shemi
http://www.youtube.com/watch?v=rL8QXLJKPPw

jedini problem mi je što se opet javila ona famozna rupa želucu...Tijelo
je naviknuto na 3 x dnevno. Uz to, zadnjih par mjeseci prosječno sam na wcu 2,7 x dnevno, pa ti vidi...
Ali moram napomenuti da nije ni približno rupa ko nakon ulja od Pcja.
Toplo se nadam da više neću izgubiti kg, sad ćemo vidjeti koliko to ulje kontrolira tjelesnu težinu.
A koliko sam bolje nego prije recimo 6 mjeseci to ne mogu ni opisati,
postala mi je svakodnevnica ići sam s djecom okolo, čak se i žena više ne brine (ne zove gdje smo).


A imam poruku i za sve one stručnjake (Antu Bagarića, Roje Novak i ostale) koji su po novinama pokušali kontrirati
kanabisu (znam da su nam svima na forumu te izjave smiješne i nebulozne, ali čitaju ovo i drugi - nadam se i oni kojima je poruka upućena)
http://kontra-punkt.info/kiosk/kalifornijski-medicinski-centar-dokazao-kanabis-lije%C4%8Di-rak
Sad nek pročitaju svoje izjave...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ej Powere, navikao sam se...
Opet o z7, prekrasna vutra...
Žao mi je ako pilam, ali pokušat ću vam dočarati još, toliko energije daje, jučer sam 3 x u pola sata išao na 5. kat pješke, i to ubrzano, i sve to u pola sata vremena, a prije 6 mjeseci bi se jedva popeo i to samo jednom. Totalna suprotnost od tzv. „couch locka“, ova vam ne da mira, ništa vam nije problem. Ima i jedna nadasve čudna nuspojava, zijevate. Ali nije to zijevanje od umora, nego mislim da je nedostatak kisika, CBD vas tjera van na zrak.
Mislim da Jackica polako biva izguran... (i s njim bi imao poteškoća s penjanjam)
Samo kako mi je mjehur odavno prestao biti poblem ne mogu uvidjeti kakva je z7 po tom pitanju....
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Došao je i taj trenutak ulje od z7, urađeno je po metodi namakanja svježeg materijala u alkohol na 48 sati uz povremeno miješanje....
I sad shvaćam da nije samo stvar u etilnom alkoholu, uz njega ne sviđa mi se ni okus kod ovakvog načina rada sa svježom. Ali daje više ulja količinski. Tako da sam zadovoljan s količinom koja je proizašla. A za okus nema beda, ubijat ću ga čokoladom.
Da vam pravo kažem ne da mi se tijekom dana uzimati, ali ovaj put sam imao opravdani razlog;)
Rad je vrlo sličan pljugi, samo duži... - predobro
Maznuo sam dva zrna i milina, samo opet me ulovilo zijevanje i na kraju sam zaspao, već duuuugo nisam popodne zaspao pogotovo ovako, ko klada.
Sad mi treba sedam dana da se priviknem na ovo ulje;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ako mogu ručak svaki dan, onda mogu i ulje ponekad...
već sam postao negdje, tu na stranici http://www.resinseeds.net/medicinalcannabis,en.html pod testimonials piše ovako
A fantastic UK grower and breeder passed me some Cannatonic and Z7 seeds late in 2011. I have been fighting the damaged caused by a virus in December 2010 so I was thrilled to have two varieties, specifically bred to be as medicinal as possible, based on what we have learned so far. I went into relapse for only about a month but recovery is still a challenge. […] I now use Sativex sparingly and this amounts to two squirts a day, at most. It's not a great leap of logic to conclude that sick people are susceptible to other maladies and will do anything to avoid them. And now, what the recreational cannabis community would really like to hear.... Cannatonic and Z7 have proved far superior to Sativex in a huge way.
Sarah, UK
apsolutno se slažem s tom konstatacijom, kad sam prije par mjeseci našao to, nisam ni očekivao da je stvarno toliko dobra za MS
Svim MSovcima – recite doktorima, z7 je lijek (daleko jači od smeća koji oni daju) preporučio mazar;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Sa svih strana čujem pozitivne reakcije na z7, i od zdravih i od bolesnih, svi koji su ga probali zakačili su se, to je to, muza je tu (i to ne samo kod moje malenkosti)...
Pratio sam ovaj tjedan aukciju na mr. Nice seedsu. Začudilo me koliko ima uplata za z7 na aukciji , pustili su z7 u prodaju (opcija buy now) i nije mi dao vrag mira pa sam uputio jedan upit vezano za RH, rekli su da su JAKO zadovoljni s Hrvatima, i ja sam onda jako ponosan i zadovoljan (samo se nadam da nisu svi bolesni)....
Inače i dalje sam na 2,3 zrna samo navečer i zasad mi se sviđa tako, tokom dana ga osjetim samo kroz dobro raspoloženje. Ali itekako ga osjetim na svojoj fizičkoj spremi, još uvijek nemrem vjerovati koliko sam bolji...
Na momente imam osjećaj da ću uskoro protrčati...
I na kraju pozdrav svima onima koji misle da su za nešto uskraćeni, nek pogledaju ovo pa nek se zapitaju
http://webcafe.net.hr/bizzar/video-ako-vas-ovaj-mladic-ne-inspirira-nitko-nece
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Krenuo sam jutros do prijatelja koji je udaljen od mene par km i kako nisam mogao na brzinu naći ključeve od auta, prošlo mi kroz glavu pa ajde pješke majmune...
I zaputio se, bio najbrži i stigao do cilja bez problema.
Na cilju me čekao z7, malo se odmorio i natrag, na putu natrag me jedan još brži pretekao, ali stigao sam natrag do cilja...
Ne znam točno koliko km, ali cca pola sata brzog hoda...
Slučajni pokus nadasve uspješan.
Prije 2 mjeseca nema šanse da bi se usudio u sličan experiment.
Ali htio sam se opet uvjeriti u moć z7...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.