Medicina by svizac71

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Evo druže i ja da ti zaželim iskreno žaljenje za ovakav ishod.Možda malo kasno ali tek sad vidjeh šta se desilo.I vjeruj mi jako sam potresen i tužan.Iskrene želje sučuti tebi i tvojima.Samo hrabro!
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Ahh tek sada sam vidio ovu temu. Žao mi je prijatelju, nemam riječi...drži se.
 
16.05.2010
49
1
0
33
Moja najiskrenija sućut.
I moja baka ima rak želuca, zato i gajim ovo što gajim, da bi što prije napravio ''suze'', nadam se da ću stići na vrijeme
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
moje iskreno saučešće,znam da zna bit gadno pogotovo to što ti je mama preminula,puno sam puta razmišljo šta bi bilo da moj stari ili stara odu ali ipak nekako mislim da nema tu šta bit strašno,to je prirodno,energija ne nestaje i nije to kraj svega,nismo mi ljudi svjesni šta je poslje smrti i netrebamo ni bit dok ne umremo,to je prirodni plan i nemoj bit izbediran i tužan,mama ti je sad na boljem mjestu sigurno,ja to zamišljam kao neki predivan high,kad svi problemi i brige nestanu i naša svijest putuje kroz neke energetske tunele i uživa!ostani mi ti dobro i samo se ti liječi sa suzama i uživaj!
 
04.05.2008
46
4
8
zao mi je prijatelju, svako zlo a neko dobro, budi dobar, i sto je bitno budi covjek, ali uvjek budi covjek...
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
moje saucesce...
tvoja majka je sretna sto te imala do kraja...
 

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Moje saucesce. Brate vidim da je konoplja ipak pomogla i olaksala zadnje dane tvojoj majci. Smrt je prirodni proces, a zivot je samo igra. Nije kraj, nastavljamo dalje u nekom drugom svijetu i vremenu, vjerovatno boljem.
Greska je sto je isla na radijaciju to ju je vjerovatno ubilo. Nikada ne idi kod doktora niti ih slusaj. Nebih bio na ovom svijetu da to nisam shvatio na pocetku.
Preporucijem svima da pogledaju ovaj video i knjigu: http://www.youtube.com/watch?v=O66NsOZAheg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.