Mentor Oz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mrmrva

Banned
Banovan
03.04.2018
77
38
18
i meni su bakterije tu sumnjive, jos sa onim prvim spricanjem nesto su se bunile a i taj bloom mislim da nije bilo potrebe dok su u vege!?...samo grow i root..stvarno steta..jesi odradio flush cini mi se suha zemlja?

Po tablici Bloom ide od 3-ce nedelje ili ja pogresno kontam tablicu!? Doduse nije mi jasno ovo na dnu gde je vege oznacena kao 2 nedelje ali opet ceo period je 12 sto je Ok.
bb.png

Nije zemlja suva, mozda deluje na slikama, ispirao sam ih juce crevom bas, bas.
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
da...pa na tablici je taj wk3 u flowering fazi a tebi je wk3 jos uvijek u vege fazi tako da je bloom bio nepotreban sve dok je na 18/6...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrmrva

mrmrva

Banned
Banovan
03.04.2018
77
38
18
Ne znam koja biljka moze u cvetanje posle 2 nedelje ali dobro, moram ocigledno malo bolje to da proucim oko gnojenja.
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
moze kad god je ti stavis na 12/12...mozes i startat na 12/12 al sta ces dobit to je pitanje..
ima cak i par dobrih dnevnika na 12/12 os starta tu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420Florist
29.05.2018
37
41
18
32
E pozdrav mentore
Sjemenčice su posađene u zemlju, I imaju sigurno više od 10-ak sati sunca. Zalija san ih jučer 2x po malo vode, samo da zemlja bude malo malo natopljena da se lipo upije unutra. Još nisu nikle, ali san za svaki slučaj posuja neo-pitroid u slučaju da niknu te da đubrad nametnička odma krene ić na njih. E sad, zanima me, sutra najavljuju kišu… jel ih smin ostavit na mistu di jesu (poprimit će dosta kiše) ili da ih pomaknen na sigurno misto od kiše?
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
ne kuzim jesu u vazama ili direkt u zemlji...ako su u vazama bolje ih zbuksaj negdje u hladovinu dok ne niknu..nema smisla da su na suncu dok nisu vani..ako su u vazama a najavljuju potop bolje ti njih sakrij negdje:)
 
29.05.2018
37
41
18
32
kiša I nevrime nije ništa napravilo, trajalo je samo pola sata, a kante su netaknute, ne pomaknute znači nije bilo strašno kako su zvali.
uh, još uvik nisu nikle ::ludak:: počinje me lagano vatat strah...šta da radin, dal da pustin prirodi I virujen prirodi il da poduzmen nešto?
 
29.05.2018
37
41
18
32
heheheeh, upravo tako, strpljenje se isplatilo
5/6 ih je niklo, 3 auto white widowa I 2 auto anesthesia, očekuje se zadnja anesthesia, stavija san koru od jedne banana u kantu u kojoj je ta neniknuta anesthesia, možda joj pomogne da prije nikne, ove su sve ostale u redu.
Jedino šta me brine je kod jednog white widowa umisto da ima 4 lista, ima 3, ali raste bez tog četvrtog….
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
:D:D:Dpozdrav...makni koru od banane, neznam koju ulogu ima osim za komposteyessss:
nikne dobro ne nikne isto dobro picis dalje lagano bez zivciranja...
a to sa brojem listova ti nema veze s nicim, znaci ne zamaraj se brojem listova...biti ce ih kasnije koliko god pozelis
 

mrmrva

Banned
Banovan
03.04.2018
77
38
18
Cisto mali update da vidis kako napreduje. Bile su jako krte grane, a i jos uvek su, posle pregnojavanja pa sam izlomio par lepih vrhova kada sam pokusavao da ih treniram. Zato za sada izbegavam vezivanje nego ih pomalo ispritiskam i razgrnem. Posto je pocela da biva guzva danas sam ubacio i drugu sijalicu i rasirio ih po celom satoru.

19-6-1.jpg

19-6-2.jpg
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Lijep pozdrav Oz...pitanje glasi, moze li se vidjeti da li je muska ili zenska biljka..pozz 2018-6-19 20-32-44.jpg
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
@mrmrva
:):thumb:bas mi je drago vidit te grmice zelene...fino napreduju, bude to super;)
grane ti pucaju ne radi pregnojavanja nego od mozda previse natezanja a i treniras(natezes) grane uvijek nakon zaljevanja jer su grane savitljivije..
keep it green!

@Jednomsemora
pozdrav drug!
rano je jos ne vidi se nista..a i slika nije neka al svejedno se ne vidi..
ovako mora pokazati..
Seeds-101-Sexing-Your-Sprouts-3.jpg

@BufferOnPressure
kako ti uvenula? je se oporavila nakon zaljevanja?
nece ti smanjit nista, 15l sasvim dovoljno za auto biljku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrmrva

mrmrva

Banned
Banovan
03.04.2018
77
38
18
Pucali su vrhovi pri savijanju prstima, a bio sam cini mi se pazljiv, i to odmah potpuni otvoren prelom tako da mi se cini da su ipak krte no mozda gresim. Dobar tip za treniranje posle zalivanja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
270
1.241
143
Jamrock
Pozdrav, posle nestanka struje uginuo mi je big devil, a imao je samo 7 dana :( ostao je 20 sati bez ventilacije koja je bila povezana na raacunar, a imala je konstantno svetlo i jbg . Danas idem da kupim Kalashnikov Express, vidim da ta sorta cveta od 45-60 dana, da li cu stici da je odradim do kraja oktobra, ako pocnem sada klijanje u boxu za prve 2 nedelje vege, nju bih stavio na rezim svetla 18-6?
 
29.05.2018
37
41
18
32
E, sad je kasno za sliku, bija san je izadija, skroz je bila suva, ka barut.
Još jedno pitanje… kad idem LST radit, jel mogu koristiti pel (onaj od kosilice male, tanki plastični) ili da ipak nabavin nešto drugo? I druga stvar, jel mogu ikako ja zabosti te kuke u zemlju pokraj biljke tamo di mislin rastegnit, jer nisan pripremija rupe na kanti da mogu provući pel?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.