Mentor Pantagan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ne isplati se, kreni ispočetka sa provjerenom zemljom, dodaj u nju perlita i izbuši još malo rupa na dnu pota da ima bolju drenažu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica
13.05.2017
152
119
43
34
@Pantagan hvala sta drugo da ti kazem... idemo polako ispocetka... cim krene nesto vidljivo javljam se ponovno...valjda ti nisam dosadila .. :oops::oops::oops:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Događa se to, ne zabrinjavaj se. Kreni s malo boljom pripremom i bit če nešto. A u međuvremenu čitaj forum;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
@Pantagan sta bi ti uradio na mom mestu, imam ta 2 full spec cob-a, i beli reflektor 200w. Razmisljam i dalje da li da izbacujem full spec ili dokupljujem, jer ako bi izbacio, uzeo bih bele i zute reflektore, a ako ga ostavim, 200W u sredinu i po coskovima po 50W, tako da bi full spec bio ravnomerno rasporedjen, a u sredini beli/zuti menjanje. Necu te smarati vise sa ovim :)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ne pita se mene šta bi ja nego šta biljci odgovara, a još malo pa će ti ona sama kazat. Samo neka je u cvijetanju šta više crvenog spektra a za vegetaciju je više manje svejedno, ja sam odrađivao i vegu ispod 2700 K.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica and hazeri
13.05.2017
152
119
43
34
Dan SHEFE,kako zivot?Mislim katastrofa ubila sam svoje biljke.Nevjerujem da cu krecat ispocetka iz masu razloga.Imala sam w.w i s.q iz znatizelje sam ih stavila klijati i naravno radi ovog foruma i njegove EXTRA EKIPICE...Kad su izrasle malo trazila sam pomoc u vidu "mentora" dobila sam tebe i TNX SO MUCH. Istrpio si i to ono "legerioo" laganini sve moje gluposti itd hvala ti jos jednom.Puno propusta i minusa sam napravila tokom ovih mjesec dana.Ostalo nemam sta reci osim da bi se kuca gradila moraju biti cvrsti temelji tako je u svemu ne samo u ovom amo nazvat sportom....W.W je definitivno upropasten zemlja bacena biljke sahranjene S.Q ima jos malo zelenila po sebi pa je necu jos baciti zao mi je onako na amo reci aparatima je hahahaha
Sva sranja su pocela sa sugavim solarijem. Pretrazivala sam forum citala po netu trazila i gledala slike od raznoraznih bolesti nedostataka u ishrani pregnjojavanju nametnicima itd....Kazes od zemlje su izgorile (ne dovodim u pitanje tvoje misljenje) 18 dana su bile u toj zemlji i jel moguce da nakon 18 dana se u dvije noci onako sasuse?Mislim imala bi jos svasta za napisati neznam koliko imas volje za citanjem. Kako gledam ovu S.Q i citam o bolestima i nedostatcima mislim da je ova enciklopedija svega navedenog
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Nisi ni prva ni zadnja kojoj su propale prve biljke. Napravi bolju pripremu, posadi nove sjemenke i bit če nešto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Gledam dnevnike da usporedim, ali...
20170607_012503.jpg 20170607_012231.jpg
22. Dan cvjetanja s tim da su dozivile mali sok presadjivanja u cvjetanju.
Prvi je grow i idem bez velikih ocekivanja i bez puno prckanja oko biljki. Ide sve manje vise uredno, temperature pocinju rasti i tu moram nesto smisliti, ali drze se ok.
Sto ti mislis? Jesu li cvjetovi u skladu sa vremenom u cvjetanju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.